Tüp Bebek tedavisindan 18 haftalık hamileyim ikincide de tüp bebek yaptirirsam tutma şansı yüzde kaç bilgisi olan var mı?

duygusal9191

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
73
42
32
ve ikinci tüp bebek için en az ne kadar beklemeliyim yaşın da ilerliyor fazla vaktim de kalmadı. doğal yolla hamile kalma olasiligim ne kadardır bilgisi olanlar yazabilir mi lütfen

ve ikinci tüp bebek için en az ne kadar beklemeliyim yaşın da ilerliyor fazla vaktim de kalmadı. doğal yolla hamile kalma olasiligim ne kadardır bilgisi olanlar yazabilir mi lütfen

Şu anki hamileliğiniz sağlıklı bir şekilde devam ediyordur umarım. Şayet öyleyse, bu konuyu doğumdan sonra düşünmeniz daha iyi olmaz mı ?

Yaşınız 32 gözüküyor; 32 yaşında değil misiniz ?

Bu yaptığınız doğum şekline bağlı. Bn 32 yasinda tüp bebekle ilk bebeğimi sezaryen doğum yaptım. Yaranın iyileşmesi, psikolojimin toparlanması ve normal yolla gebelik olmaması, dondurulmus embriyomda vardı. Dogumdan 2,5 yıl sonra transfer yaptırdım. Tuttu. 35 yasinda da yine sezaryen doğum yapicam inşallah.

Şu anki hamileliğiniz sağlıklı bir şekilde devam ediyordur umarım. Şayet öyleyse, bu konuyu doğumdan sonra düşünmeniz daha iyi olmaz mı ?

Yaşınız 32 gözüküyor; 32 yaşında değil misiniz ?
evet 32 yaşındayım ama erken menopoza girme durumum var yumurta rezervim çok düşük o yüzden acele etmem gerekiyor

evet 32 yaşındayım ama erken menopoza girme durumum var yumurta rezervim çok düşük o yüzden acele etmem gerekiyor
Ben de sezaryen doğum sonrası kontrol muayenemde en erkrn ne zaman hamile kalabilirim diye sordum. 6 ay geçsin dedi. 2 yıl olmalı 2 doğum arası filan gibi bi şey duymuştum dedim. Evet kitabi bir bilgidir dedi.

Bende de amh düşük 2. Tüp bebek tedavime hazırlanırken hamile kalmıştım doğal.

Şimdi bebe 26 aylık oldu. Kesinlikle 2. Istemiyorum şu an. Sendromlar sağolsun fenalardayız.

Ben de sezaryen doğum sonrası kontrol muayenemde en erkrn ne zaman hamile kalabilirim diye sordum. 6 ay geçsin dedi. 2 yıl olmalı 2 doğum arası filan gibi bi şey duymuştum dedim. Evet kitabi bir bilgidir dedi.

Bende de amh düşük 2. Tüp bebek tedavime hazırlanırken hamile kalmıştım doğal.

Şimdi bebe 26 aylık oldu. Kesinlikle 2. Istemiyorum şu an. Sendromlar sağolsun fenalardayız.
umut oldunuz bana keşke ben de ikincide kendiliğinden hamile kalsam tekrar tüp bebeğe gerek kalmasa

Doğumunuza bebeğinize odaklanın. Neden kendinize stres yaratıyorsunuz. Bunu düşünmek size bir fayda sağlamayacak şu an. Kendinizi yeniden hamileliğe hazır hissettiğinizde düşünürsünüz.

X