Tüp Bebek Tedavisinde Ananas ve Çörek Otlu Karışım Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz?

arkadaşlar,ben de toplamadan 1-2 gün önce başladım ananasa her gün 1 kalın dilim yedim.gebelik testinden sonraki 1 haftaya kadar yedim,artık sıkılıp bıraktım.kabızlık hiç yaşamadım,gerçekten lifli ve vitaminli meyva.yine toplamadan sonra her sabah 1 bardak portakal suyu içtim.

canım iyiki bırakmışsın çünkü çok tüketilirse rahim kasılmaları nedeniyle düşüğe sebep olabilir diyorlar... maasallah sana da bebegine de darısı bizim başımıza insallah....

haklısın,olabilir tabii,amiiin,inşallah,isteyen herkese sağlıkla ve hayırla inşallah:Saruboceq:

arkadaslar bu topık cok ıyı olmus arısutu polen bal karısımı aktarlarda varmı ınternetten den mı sıparıs ettınız

tüm aktarlarda var hayatım çörekounu da öğütülmüş olarak iste karıştırması ve tüketmesi daha kolay. bana aktar ben istemeden böyle vermişti daha rahat oluyor gerçkten

arkadaslar ıncır kurunu ben yarımlıtre suya 8 tane attım 1 su bardagı ıcıyorum bal gıbı cok sekerlı oluyo normalde 15 tane olucakmıs sız kac tane atıyosunuz ıncırı ?

arkadaslar ıncır kurunu ben yarımlıtre suya 8 tane attım 1 su bardagı ıcıyorum bal gıbı cok sekerlı oluyo normalde 15 tane olucakmıs sız kac tane atıyosunuz ıncırı ?

arkadaşım ben incir kürünü yapıyorum ilk yirmibir günü devirdim yedi gün aradayım ewet onbeş incir şerbet oluyor bugazı yakıyor içilmiyor bende üç bardak suya sekiz dokuz tane bölüp atıyorum daha iyi bir tadı oluyor .. ama tavsiyem kaynatma süresini aşma o zaman daha tatlı oluyor yine içilmiyor kaynayan suya at agzını kapat fokurdamaya başlayınca ocagı kıs üç dakika kaynat altını kapat agzını hiç açma yirmi dakika dinlendir süzerek günde üç yada iki bardak iç ben böyle yaptım faydası oldumu diycen ama ....tedavime daha var eylül gibi bende o zaman anlıycam bakalım benim yumurta sayısı azdı bakalım ama iki üç gün içtikten sonra kasıklarda kıpırtı agrı oluyor farkediyorsun birde ben fayda görecegime inanarak ve severek içiyorum pisikolojik olarakta vücüdu şartlıyorum yani inşallah olumlu sonuçlar alırız

başka kimse yok mu??

selam oncekı tedavılerımdehıçbı kur uygulamadım..............bu kez son tedavım ne varsa denım dedım.............normalde bende problem olmadığı ıçın belkıde..........ama bu kez akupuntura gıttım ve adetımın ıkıncı gunu bu kure basladım bı nyandan.............her sabah işe gıderken bal çorekotu tarrcın gozkararı hazılayıo bı tatlı kaşıpğı kadar attım agzıma bol su ıle ..............cok tatlı ya sevmem o yuzden.............on gun kullandım...........sonra azten yum toplandı..............................bı yandan aku..................bu kez yum sayım dokuzdu daha cok altı olurdu cunku.......ve besıncı gun emruyosu verıldı daha once ıkı gun emr verılıyodu dayanıklı oldı yumoşlar yanı ve yasım kırk............ama kırk gostermıyooooooooomkaydirigubbakcemile3....................ve uç emrıyo verıldı hepsı tuttu sok olduk ama yapcak bı sey yok...........yola devam dedım ınş rabbım tamamına erdırır.........................bıde bazıları ananas konusunda yazmış bende yazım bekleme donemımde onıkı gun her gun bı dılım ananas yedım bol su ıçtım.............anans bol demır ıcerdığı ıçın tutunmayı sagılyo ama onıkı gunun sadece altı guınu yedım yedıncı gunden sonra yemedım tutunma olmuşsa olmuştur tutunmadan sonra yemek tavsıye edılmıyo cunku...............sadece altıgun yedım.................ve doktorum et ağırlıklı beslemnmem ıçın zorladı benı o onıkı gun...........tabı sınır oldun hıç et sevmem esınm hergun et kebap getırıp tıktı valla ...........ama sonuç pozıtıhf olunca degdı dedım.............ay cok yazmısım.............rabbım ınş kucaklarınızı doldursun aslında bu bı kısmetr..............ınş vaktı gelmıştır rabbım ol desın ınş hepınız bu yıl hamış olun..........ve hep pozıtuf olmak akunun encok bu faydasını sevdım daha oncekı tedavılerde sınır kupu gubı olurdum bu kez cok rolakstım...............rahattım yanı.........aku sayfasındada tedavıde akuya gıden arkadaslar gulen toprak mamaba senay su an hamışler....................hayırlı ramazanlar..........................bereketıyle gelsın ınşşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan

ınsallah bende kendımı sartlandırıyorum yumurta sayım fazla olucak dıye gelısmelerı yazrsan sevınırım ben ramazandan sonra dusunuyorum baslamaya

selam oncekı tedavılerımdehıçbı kur uygulamadım..............bu kez son tedavım ne varsa denım dedım.............normalde bende problem olmadığı ıçın belkıde..........ama bu kez akupuntura gıttım ve adetımın ıkıncı gunu bu kure basladım bı nyandan.............her sabah işe gıderken bal çorekotu tarrcın gozkararı hazılayıo bı tatlı kaşıpğı kadar attım agzıma bol su ıle ..............cok tatlı ya sevmem o yuzden.............on gun kullandım...........sonra azten yum toplandı..............................bı yandan aku..................bu kez yum sayım dokuzdu daha cok altı olurdu cunku.......ve besıncı gun emruyosu verıldı daha once ıkı gun emr verılıyodu dayanıklı oldı yumoşlar yanı ve yasım kırk............ama kırk gostermıyooooooooomkaydirigubbakcemile3....................ve uç emrıyo verıldı hepsı tuttu sok olduk ama yapcak bı sey yok...........yola devam dedım ınş rabbım tamamına erdırır.........................bıde bazıları ananas konusunda yazmış bende yazım bekleme donemımde onıkı gun her gun bı dılım ananas yedım bol su ıçtım.............anans bol demır ıcerdığı ıçın tutunmayı sagılyo ama onıkı gunun sadece altı guınu yedım yedıncı gunden sonra yemedım tutunma olmuşsa olmuştur tutunmadan sonra yemek tavsıye edılmıyo cunku...............sadece altıgun yedım.................ve doktorum et ağırlıklı beslemnmem ıçın zorladı benı o onıkı gun...........tabı sınır oldun hıç et sevmem esınm hergun et kebap getırıp tıktı valla ...........ama sonuç pozıtıhf olunca degdı dedım.............ay cok yazmısım.............rabbım ınş kucaklarınızı doldursun aslında bu bı kısmetr..............ınş vaktı gelmıştır rabbım ol desın ınş hepınız bu yıl hamış olun..........ve hep pozıtuf olmak akunun encok bu faydasını sevdım daha oncekı tedavılerde sınır kupu gubı olurdum bu kez cok rolakstım...............rahattım yanı.........aku sayfasındada tedavıde akuya gıden arkadaslar gulen toprak mamaba senay su an hamışler....................hayırlı ramazanlar..........................bereketıyle gelsın ınşşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan

canım bilgiler için çok teşekkür ederim.bu topiğe yazdığını görmedim bir kaç soru sordum ama cevaplamışsın çok teşekkürler....

başka bir dr da yumurta toplama işlemine kadar et ve tavuk yenmemeli diyor...sebep olarak da doğal beslenmiyor olmalarıymış.suni yemle beslendikleri için yumurta kalitesini bozuyormuş.ama balık bol bol yenmeliymiş....transferden sonra et tavuk serbest....

ben bunu da uyglamayı düşünüyorum....öff ne çok şey yemem gerekiyor ya..... kafamçokkarıştı
olsun bebişim olsun da değer.... :CüvCüv:

ben senı hamış sanıyodum canım ya..............ınş olursun cok takma kafayı herseyı ınce ınce detaylı yapamazsın................ınş hersey guzel olur yuregıne gore olur...................

ben tedavıden once bol bol ananas suyu içtim
tranaferım oldugu gunden ıtıbaren hergun ıcmeye devam ettim

arkadaslar arısutu polen bal karısımı aldım tadı cok kotu:1no2:bunu kac gun yutucam

arkadaslar ben ıncır kuru ve arısutu polen bal karısımı yapıyorum 4 gun oldu hıcbısey hıssetmıyorum kasıklarımda

Amin.......
hamişdim bir zamanlar.....hatta geçen sene bu zamanlar......................

canım cok uzuldum ...............duşuk mu oldu ..........rabbım ınş kısa zamanda sevındırsın ınşşşşşşşş....................:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

21. haftada kalbi durdu..... senağlama
suni sancıyla doğum yaptım......................senağlama
pıhtılaşma olmuş kanımda....antifosfolipit antikoru sendromu......
gebe kalırsam iğne kullanıcam doğuma kadar....

CANIM KARDESLERIM ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN Bilgileriniz icin tes ben yarin bal tarcin ce corekotu karisimina baslicam bali ne kadar koymak gerekli birde tedavim ertelendi bundada vardir hayir dedik yaklasik uc aydir adet olamamistim sukur bugun geldi ALLAH NASIP EDRSE 7.TEDAVIM KASIMDA OLACAK MAYISTA BASLAYACAGIM TEDAVIM KASIMA ERTELENDI BILIYORUM BUDA RABBIMDEN IMTEHAN YARADANIM KIMSENIN KUCAGINI BOS BIRAKMASIN AMINNNNNNN:emir_bebek:

arkadaşlar benim bala polene yani arının bütün ürünlerine alerjim var ve şu çörek otunu yapmak istiyorum neyle yapayım bana bir akıl verin sade çörek otuda acı gelir.......mesela, reçelle olurmu yada pekmezle :uhm:

X