TÜP BEBEK TRANSFER GÜNLÜĞÜM NELER YEDİM NELER HİSSEDİYORUM

Bende özge hocadan memnundum fakat labı sorguluyorum. Bayan Dr tercih ediyorum. Bizde sebepsiz infertilite. bende tüp bebek için t rahim ameliyatı oldum. 2 opuda 5.güne gelemeyen embriyolar oldu. Halbuki sayı ve 3.güne gayet iyiydi. İlaç dozu ve laboratuvar ı sorguluyorum o yüzden. Şişli memorial i düşünüyorum profesyonel olarak. Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun. Şehir dışından mı geliyorsunuz?
Merhaba bende Gökalp Öner’de tedavi görüyorum 1 yıl oldu hiç bir yol almadım. Amh düşüklüğüm var. Şişli memorial da semra kahramanı düşünüyorum siz

Merhaba bende Gökalp Öner’de tedavi görüyorum 1 yıl oldu hiç bir yol almadım. Amh düşüklüğüm var. Şişli memorial da semra kahramanı düşünüyorum siz
Merhaba ben artık şehir dışı büyük merkezleri düşündüm.kriterimde bayan dr. İstanbul zor olacak süreç nasıl gelişecek bilmiyoruz.Ankara memorial prof Dr Aygül demirol hocaya karar verdim.

Merhaba ben artık şehir dışı büyük merkezleri düşündüm.kriterimde bayan dr. İstanbul zor olacak süreç nasıl gelişecek bilmiyoruz.Ankara memorial prof Dr Aygül demirol hocaya karar verdim.
Ben Erzincan’dan Gökalp önere gidiyorum. Ama ist Şişli memorial prof. Semra kahramanı düşünüyorum. Rabbim inşallah en yakın zamanda hayırlı evlatlar sizede isteyen herkese nasip etsin

X