TÜP BEBEK TRANSFER GÜNLÜĞÜM NELER YEDİM NELER HİSSEDİYORUM

Yaaa aynı şehirde miyiiiizzz :))) ben Semih hocaya yaptırdım Mustafa taşla ön görüşme için gittik o kadar kalabalıktı ki beklemeyip Semih hocayla olan ön görüşmeye gittik sonra ilk görüşte aşk gibi eşim ve ben tutulduk ve direk orda karar verdik Mustafa taşı hiç göremedik :)
Yaa ne zaman başladınjz siz kaçıncı denemenız.
Semih hoca hıc duymadım hangı hastane

İnşallah kalırız ikimizde 🤍 Perşembe günü oldum işte aynı gün . Mustafa taş ta kortizon yazıyor mu transfer sonrası için?

Şu transfer sonrası ananas olayını çözelim mi benim çok kafam karıştı. Yenilmeli mi? Yenilmemeli mi?

Şu transfer sonrası ananas olayını çözelim mi benim çok kafam karıştı. Yenilmeli mi? Yenilmemeli mi?
Vala Herkes bırsey soyluyor yıyen de cok yemeyende 😅
Abartmadan Gunde 1 dılım 5 gun boyunca yıcem ben 🥶 5 dılıme boldum vala
Hemsıreme sordum birşey olmaz dedi

HERKESE MERHABA
Arkadaşlar 07.03.2023 de transfer oldum. Bugün 2. Günüm Gelişmeleri buraya ekliyecegım…

Bugün tükettiğim şeyler.

Sabah- Yumurta Yeşillik zeytin peynır yarım kepek ekmegı, yarım avakado
Öğlen- mercimek corbası içtim ve patlıcan salatası yedım 1 saat sonra kefır ıctım Az kabak cekırdek cevız badem yedım yarım ananas yedim
İkinci ara öğün olarak da Havuc suyu ıctım
Akşam- tavuk but- bol salata -
Yemekden 1-2 saat sonra kabak cekırdek ve kuru dut yedım

İlaçlarımı kullanmaya devam edıyorum.
Kasık agrım hafif devam edıyor 💘 Başka bir belırtıde yok 🥰

Arkadaşlar şu kabak çekirdeği ve nar suyunun olayı nedir
Vala hormon sevıyelerını duzenıyor cıko ıcerdıgı ıcınde bebek rahme kolay tutunuyormhş Acayıp onerılıyor kabak cekırdek Cevız badem
Nar suyunu ben transferden once tuketılıyor dıye bılıyorum

HERKESE MERHABA
Arkadaşlar 07.03.2023 de transfer oldum. Bugün 2. Günüm Gelişmeleri buraya ekliyecegım…

Bugün tükettiğim şeyler.

Sabah- Yumurta Yeşillik zeytin peynır yarım kepek ekmegı, yarım avakado
Öğlen- mercimek corbası içtim ve patlıcan salatası yedım 1 saat sonra kefır ıctım Az kabak cekırdek cevız badem yedım yarım ananas yedim
İkinci ara öğün olarak da Havuc suyu ıctım
Akşam- tavuk but- bol salata -
Yemekden 1-2 saat sonra kabak cekırdek ve kuru dut yedım

İlaçlarımı kullanmaya devam edıyorum.
Kasık agrım hafif devam edıyor 💘 Başka bir belırtıde yok

Arkadaşlar şu kabak çekirdeği ve nar suyunun olayı nedir
Nar suyu güçlü bir antioksidan aslında tüm kırmızı meyveler öyle ve Rahmi kalınlaştırdığına kendim şahit oldum transferden önce. Transferden sonra kahvaltıda çay içmediğim için portakal suyuyla karışık içiyorum ben olmazsa olmaz değil.

Merhaba Hanımlar bugun transferımın
3. Günü
Kahvaltıda menemen yedım yarım avakado 3 zeytın peynır yedım
Ara öğün kefir ve ananas yedım bıde muz yedım
Akşam yemegıde hamur işi yedım Kaçamak oldu bıraz

Belırt olarak bırsey varmı emın olamıyorum ama Basım felan donuyor yorgun ve uykulu hıssedıyorum kendımı 🥹

merhaba canlar bugün de kahvaltıda;
Yumurta kızarttım peynır zeytin avakado yedim
Ama canım cok tatlı cektıgı ıcın az tahınle pekmez karıştırıp yedım🦦

merhaba canlar bugün de kahvaltıda;
Yumurta kızarttım peynır zeytin avakado yedim
Ama canım cok tatlı cektıgı ıcın az tahınle pekmez karıştırıp yedım🦦
Benimde canım tatlı çekiyor diye profiterol yapıyorum 😁 canım ya seninde duygusal dalgalanmaların oluyor mu bazen durduk yere ağlıyorum stresli de değilim aslında ama ağlıyorum ağlıyorum sonra gülüyorum eşim artık korkmaya başladı😁

Evet Ayaklarımda yanıyor gece Terlıyorum Sıcak basıyor. kabak cekırdegı tuketıyorum vala Bı avuc kadar severımde, avakadoda sevıyorm Ama 1 tane agır gelır dıye tuketmıyodum yarım yıyordum
Kayseri acıbademde yaptırdım canım☺️ sen nerede yaptırdın
Drunuz kim acıbadem de acaba? Ananas pek tüketmeyin rahim kasını kasıyor diye duydum bende

Benimde canım tatlı çekiyor diye profiterol yapıyorum 😁 canım ya seninde duygusal dalgalanmaların oluyor mu bazen durduk yere ağlıyorum stresli de değilim aslında ama ağlıyorum ağlıyorum sonra gülüyorum eşim artık korkmaya başladı😁
Ahahah sorma Ya 😅 benım psıkolojı yerlerde. Kız yorma kendını profiterol yapıyon

X