Tüp bebek transfer sonrası hangi gün test yaptınız

flowers0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
35
13
29
Kızlar merhaba tüp bebek tedavisi gördüm ayın 11inde transfer yapıldı transfer gününü sayarsak 7 saymazsak 8. Gün hem normal hem erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı daha erken olduğu için böyle çıktığını düşünüyorum ama bi yandan da üzülüyorum tutmadıysa diye böyle olup test gününüzde pozitif çıkan oldu mu sizce üzülmeli miyim yoksa erken mi acele mi ediyorum test günüm 21 Ekim

Kızlar merhaba tüp bebek tedavisi gördüm ayın 11inde transfer yapıldı transfer gününü sayarsak 7 saymazsak 8. Gün hem normal hem erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı daha erken olduğu için böyle çıktığını düşünüyorum ama bi yandan da üzülüyorum tutmadıysa diye böyle olup test gününüzde pozitif çıkan oldu mu sizce üzülmeli miyim yoksa erken mi acele mi ediyorum test günüm 21 Ekim
Moralinizi bozmak hiç istemem ama çok silik çıkıyor genelde erken yapanların. Ama embriyo kalitesi de önemli galiba. 2 gün sonra tekrarlayın inşallahhh rabbim güzel sonuçlandırır 🙏🏼🕊️

Kaşık be bel ağrım var göğüs hassasiyetim de var o yüzden çok olumsuz düşünmek istemiyorum ama sanki tutunmadılar gibi geliyor bana 🙁

ay inşaAllah bizimki de pozitif çıkar cu artesi test günüm o güne kadar bi daha test yapmayacağım bekleyeceğim ama umut oldu bu bana

Onca zaman beklemişsiniz niye erken test yapıp moralinizi bozuyorsunuz
Evde yapılan testlere çok güvenmeyin en garantisi kan testi
Rabbim isteyen herkese sizede anne olmayı nasip etsin inşallah
Hayırlı sağlıklı minicik bir bebişiniz olsun 😊

Onca zaman beklemişsiniz niye erken test yapıp moralinizi bozuyorsunuz
Evde yapılan testlere çok güvenmeyin en garantisi kan testi
Rabbim isteyen herkese sizede anne olmayı nasip etsin inşallah
Hayırlı sağlıklı minicik bir bebişiniz olsun 😊
Amin inşaAllah evet haklısınız erkenden test yapmamak lazım ama işte heyecandan insan yapıyor :)

Bende 11 ekimde transfer oldum iki embriyo ile bende yaptım negatif çıktı yarın kan baktıracağım pazartesi test günü ama yarın bakacağım insallah tutunmuşlrdır ilk çocugumda da öylw oldu test yaptım çok silik çıkmıştı korkuyorum şimdi dün adet olmam lazımdı adette olmadım

Bende 11 ekimde transfer oldum iki embriyo ile bende yaptım negatif çıktı yarın kan baktıracağım pazartesi test günü ama yarın bakacağım insallah tutunmuşlrdır ilk çocugumda da öylw oldu test yaptım çok silik çıkmıştı korkuyorum şimdi dün adet olmam lazımdı adette olmadım
İnşaAllah pozitif çıkar :) sonucu yazar mısınız

Merhaba sonucunuz çıktımı çok merak ettim inşallah güzel haberlerinizi alırız

Maalesef negatif benimki inşallah sizin olumlu olur Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kaşık be bel ağrım var göğüs hassasiyetim de var o yüzden çok olumsuz düşünmek istemiyorum ama sanki tutunmadılar gibi geliyor bana 🙁
Benimde 23 ekimde yani pazartesi günü transferim oldu kasımın 1 inde test yapacam bende belirti şu şekilde gece özellikle sancım çok oluyor ve karnım yanacak şekilde ısınıyor gün içinde de kasıklarım ara ara sancı giriyor bu arada 26 yaşındayım 2 yıllık evliyim polikiatik var bende 2 ay önce ilk tüp bebek denemesi yaptık negatif çıktı tek embriyo bu sefer iki embriyo transferi yapıldı inşallah pozitif sonuçlar alırız siz test yaptınız mı sonuç ne ya da brndr olanları nasıö değerlendirirsin

Benimde 23 ekimde yani pazartesi günü transferim oldu kasımın 1 inde test yapacam bende belirti şu şekilde gece özellikle sancım çok oluyor ve karnım yanacak şekilde ısınıyor gün içinde de kasıklarım ara ara sancı giriyor bu arada 26 yaşındayım 2 yıllık evliyim polikiatik var bende 2 ay önce ilk tüp bebek denemesi yaptık negatif çıktı tek embriyo bu sefer iki embriyo transferi yapıldı inşallah pozitif sonuçlar alırız siz test yaptınız mı sonuç ne ya da brndr olanları nasıö değerlendirirsin
Sizde benimle aynısınız. Benimde 2 embriyo transferim yapıldı 23ünde. Kasıklarımda sızlama oluyor. Hafif bel ağrısı var. Benimde kasımın ilk haftası öğrenme zamanı. İnşallah bebek haberini pozitif alıcaz 🤰🌸🩷

tüp bebek 2.denemem
Bt hcgm 9.günü 144
11 günü 223
14 günü 417
Artışlar 2katı değil morelim çok bozuk dış gebelik olma ihtimali böyle olupta sonrada bebeğine kavuşan varmı😞

X