Tüp bebek transfer sonrası hangi gün test yaptınız

Arkadaşlar merhaba,
Uzun zamandır kadınlar kulübünde tüp bebek yazışmalarını takip ediyorum. Bir pozitif olsun tüm sürecimi burada yazacağım diye bir niyetim vardı fakat dayanamadım şimdi yazmaya karar verdim :)) Hap bilgileri vereyim;

39 yaşıma yeni girdim
2 tane 3.gün embriyom vardı.
Yumurta toplama işleminden önce prp yaptırdım.
Acıbadem Maslakta tedavi görüyorum.

4 kasımda transfer oldum. Şu an içimde yaşadığım duygular karma karışık. 15 Kasımda kan testimi yaptıracağım.
İçimden bir ses sürekli vesvese yapıyor :) Sizinle paylaşmak istedim. Eşim de destek oluyor fakat tüm olaylar bizim vücudumuzda gerçekleştiği için gerçekten anladığını sanmıyorum.

Şimdilik hafif hafif kasıklarımda garip bir his ve göğüslerimde yeni başlayan bir hassasiyet oluşmaya başladı. Yani ne bileyim bunlarda bir şeyin göstergesi değil bana göre aslında :)

Tüm çabalarımızın göklerden karşılık bulmasını dilerim.
Hayırlısı olsun sağlıkla kucağınıza alın

Benimde 18 Ekim'de transferim oldu 5. Gün embriyosu 9. Gün kahverengi lekelenmem oldu hastaneye gittim değerim 0.1 çıktı hala lekelenmem devam ediyor adet gibi değilim ama silindikçe kahverengi bazen kırmızımsı lekeler geliyor 31 Ekim test günüm sizce tutma ihtimali var mıdır
Durumumuz ne sonuç ne çıktı acaba

Haklısın bende çok araştırdım bütün yazışmaları okudum diyebilirim 12 . Günde değeri 5 veya 8 olanların ki artış gösterebiliyor bazen kimyasala dönebiliyor ama bizim değerimiz de bu mümkün değil inşallah 2. Denememizde pozitifi görürüz tüm kalbimle herkes için dua ediyorum ve dua

Kızlar merhaba, 1 Kasımda 5. Gün embriyosu 2 adet embriyo transferim gerçekleşti. 13 Kasımda kan vermemi söylediler ama ben dayanamadım. 8 Kasım yani 7. Gün hiç idrar testi yapmadan kan testi verdim.
7. Gün değerim 87
9. Gün değerim 246
12. Gün bir daha vericem. Şuanda değerlerim böyle, umarım size yardımcı olur.
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Merhabalar. Benimde bugun transferimin 2. Gunu bir adet 5. Gün embriyosu transfer edildi. Ama icimde hep bir vesvese var sanki hic hamile kalamayacak gibiyim. Test gunumu buyuk bir korkuyla bekliyorum. Rabbim emeklerimizi geri cevirmez insallah 😔

Selam kızlar buraya tranaferimin ikinci gününde yazmıştım icimde vesvese var olmayacak falan diye bugun bir haftayi geri de biraktim 4. Gunden itibaren test yaptim evde gitgide netleşen testim var dr um gününü bekleme yarin kan ver dedi umarim hersey yolundadir en son bugun oğlen yaptigim testi birakiyorum buraya 🤲
IMG_20231119_092849.jpg

Kızlar merhaba tüp bebek tedavisi gördüm ayın 11inde transfer yapıldı transfer gününü sayarsak 7 saymazsak 8. Gün hem normal hem erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı daha erken olduğu için böyle çıktığını düşünüyorum ama bi yandan da üzülüyorum tutmadıysa diye böyle olup test gününüzde pozitif çıkan oldu mu sizce üzülmeli miyim yoksa erken mi acele mi ediyorum test günüm 21 Ekim

3.gün silik çizgi dondurulmuş embriyo doğal siklus her hangi bi ialç çatlatma iğnesi bişey yok

Eklentiler

• C0D96B58-3504-4424-BBBD-0BD0B240F6A8.jpeg
    C0D96B58-3504-4424-BBBD-0BD0B240F6A8.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 103
X