Tüp bebek transfer sonrası hangi gün test yaptınız

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim doğru yere mi yazıyorum emin değilim ama. İlk deneme 5.gün embriyosu 25kasımda transfer oldum bugun 8.günün sabahındayım.dayanamayıp idrar testi yaptım. İkinci çizgi çok silik ya. Tecrübesi olan biri bakabilir mi?🙈

Eklentiler

• IMG_0360.png
    IMG_0360.png
    639,6 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim doğru yere mi yazıyorum emin değilim ama. İlk deneme 5.gün embriyosu 25kasımda transfer oldum bugun 8.günün sabahındayım.dayanamayıp idrar testi yaptım. İkinci çizgi çok silik ya. Tecrübesi olan biri bakabilir mi?🙈
Canım sürecin hayırlı olsun öncelikle 🌸🤍 ben de transferimin 8. Günü bu tarz bir çizgi gördüm ertesi gün kanda pozitif olduğunu öğrendim inşallah çok güzel çıksın değerin 🤲🏻🤗💙

Arkadaşlar merhaba,
Uzun zamandır kadınlar kulübünde tüp bebek yazışmalarını takip ediyorum. Bir pozitif olsun tüm sürecimi burada yazacağım diye bir niyetim vardı fakat dayanamadım şimdi yazmaya karar verdim :)) Hap bilgileri vereyim;

39 yaşıma yeni girdim
2 tane 3.gün embriyom vardı.
Yumurta toplama işleminden önce prp yaptırdım.
Acıbadem Maslakta tedavi görüyorum.

4 kasımda transfer oldum. Şu an içimde yaşadığım duygular karma karışık. 15 Kasımda kan testimi yaptıracağım.
İçimden bir ses sürekli vesvese yapıyor :) Sizinle paylaşmak istedim. Eşim de destek oluyor fakat tüm olaylar bizim vücudumuzda gerçekleştiği için gerçekten anladığını sanmıyorum.

Şimdilik hafif hafif kasıklarımda garip bir his ve göğüslerimde yeni başlayan bir hassasiyet oluşmaya başladı. Yani ne bileyim bunlarda bir şeyin göstergesi değil bana göre aslında :)

Tüm çabalarımızın göklerden karşılık bulmasını dilerim.
merhaba sonucunuz ne oldu acaba merak ettim

Pozitif görünüyor bence bi kan testi ver

Hayırlı olsun canım var görünüyor şuan inşallah sağlıkla artar 😍

Canım sürecin hayırlı olsun öncelikle 🌸🤍 ben de transferimin 8. Günü bu tarz bir çizgi gördüm ertesi gün kanda pozitif olduğunu öğrendim inşallah çok güzel çıksın değerin 🤲🏻🤗💙
Amin çok teşekkür ederim canım. Peki biley soracağım. 12.gün kan testinde hcg kaç olması gerekiyor

Amin çok teşekkür ederim canım. Peki biley soracağım. 12.gün kan testinde hcg kaç olması gerekiyor
Rica ederim canımm. Çok değişken bir şey canım 3. Ya da 5. Gün embriyosuna göre de değişir. Bir çok farklı değerle gebeliğini öğrenen var 😍

Merhabalar ben de tup bebek surecındeyım 10. Gun degerım 146 12. Gun degerım 397 bunları aksam baktırdım bu arada ve bugun 17. Gun degerım gunduz 1387 cıktı ılk ıkı gun cok ıyıdı ama bugun cıkan sonuc benı mahvetti ıkı katı hesplarsak zaten 16. Gun aksam yaptırmış olsam en az 1500 cıkması lazımdı ne dersınız en azından yüzde 60 bır artık varmı

Merhabalar ben de tup bebek surecındeyım 10. Gun degerım 146 12. Gun degerım 397 bunları aksam baktırdım bu arada ve bugun 17. Gun degerım gunduz 1387 cıktı ılk ıkı gun cok ıyıdı ama bugun cıkan sonuc benı mahvetti ıkı katı hesplarsak zaten 16. Gun aksam yaptırmış olsam en az 1500 cıkması lazımdı ne dersınız en azından yüzde 60 bır artık varmı
Canım merhabalar , bence kendinizi üzmeyin artış gayet güzel geldi bana , peki hekim ne dedi ? Ve kese göründü mü acaba ?

Canım merhabalar , bence kendinizi üzmeyin artış gayet güzel geldi bana , peki hekim ne dedi ? Ve kese göründü mü acaba ?
Yaaaa bana cok dusuk geldi ancak 100 de 60 da normal olarak satılırsa artıs brnım kı snca o kadar artmış dunden berı kendımı yedım bıtırdım

X