Tüp bebek transfer sonrası hangi gün test yaptınız

Yaaaa bana cok dusuk geldi ancak 100 de 60 da normal olarak satılırsa artıs brnım kı snca o kadar artmış dunden berı kendımı yedım bıtırdım
Bence kendinizi hiç üzmeyin 2 günde bir %66 lık artışı iyi görüyorlar , hayırlısıyla keseyi görürsünüz inşallah içiniz rahat eder 🤗🤗🌸

Allah razı olsun ınsallah hayırlısıyla senide cok tebrik ederım sağlıkla kucağına al ınsallah sen durumun nedır
Amin çok teşekkür ederim , hepimize bebeklerimizi kucaklarımıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun senden de canım 🤲🏻💐 ben 4 gün önce keseyi görmüştüm canım haftaya da kalp atışı için gideceğim hayırlısıyla🤲🏻

Amin çok teşekkür ederim , hepimize bebeklerimizi kucaklarımıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun senden de canım 🤲🏻💐 ben 4 gün önce keseyi görmüştüm canım haftaya da kalp atışı için gideceğim hayırlısıyla🤲🏻
Ohhh masallah masallah rabbım onuda gostersın guzel guzel ilerlesin. Insallah

Bısey daha sorabılırmıyım degerlerın nasıl cıktı yazabılırmısın benım 10. Gun 146 12. Gun 397 bunlar aksam yapıldı veeee 17. Gun oglen 1387

7. Gün erken gebelik negatifti 8. Gün kanda pozitif cıktı. Testlere güvenmeyin
Hayırlı olsun ☺️ ben 5. Ve 7.gun evde normal gebelik testi yaptım çok hayali bir çizgi çıktı sadece ama 5 ten 7.gune hiçbir koyulaşma yok o yüzden olumsuz diye düşünüyorum daha kan vermedim ptesi adet olmazsam salı vericem
Herhangi belirtiniz oldu mu 10.gune kadar?

Hayırlı olsun ☺️ ben 5. Ve 7.gun evde normal gebelik testi yaptım çok hayali bir çizgi çıktı sadece ama 5 ten 7.gune hiçbir koyulaşma yok o yüzden olumsuz diye düşünüyorum daha kan vermedim ptesi adet olmazsam salı vericem
Herhangi belirtiniz oldu mu 10.gune kadar?
Rahim kısmımda ağrım oluyordu kramp gibi baskasa bir belirtim yoktu

X