Tüp bebek ve çikolata kisti

Bende 150 meriofert 150 gonalf vurulmustum 32 toplandi ama 1 tane 5 gune gitmisti oda kalitesizdi tutmadi
Yumurta kalitesi için ben beslenmeme de dikkat ettim birde bol avokado yumurta ballı polen incir yedim her gün yumurta kalitesini arttırıyormuş canım. Hayırlı sonuçlar alırız inşallah 🙏

Merhabalar , çok uzun zamandır bırayı okuyorum , çok bilgi sahibi oldum gerçekten çoğu şey hakkında , 3 yıldır evliyim 1 kez hamile kaldım ancak 6 haftalıkken aldırmak zorunda kaldım , daha sonra hiç hamile kalamadım hep negatif , aşılama yaptırdım tutmadı öncesinde rahim filmi çekildim her şey normal tüpler açık , ancak rahim T şeklinde imiş , sonuç olarak olmadı , sonra ara verdim yine olmadı , 1 ay önce tüp bebek tedavisine başladım , hormonlar normal , yumurtalar iyi . Ancak sol yumurtalık ta 2,5 cm çikolata kisti var , doktor sorun olmayacağını söyledi , ameliyatı asla önermedi zaten , ama işte korkuyorum , negatif olur diye , bu arada anlar mısınız bilmem ama amh testim 4,01 çıktı , iyi mi kötü mü bilmiyorum , Şuan adetimin 3 ncü günündeyim iğnelerimi kullanıyorum. Nasıl bir süreç beni bekliyor bilmiyorum , 28 yaşındayım ilk tüp bebek denemem , benim gibi olan ya da bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen beni aydınlatır mısınız
Merhaba bende de çikolata kisti var sağda 3 cm di laparoskopiyle içi boşaltıldı ama aşılama oldum o sırada yeniden büyüdü aşılamam tutmadı bu sırada sol tarafımda da 2 tane küçük kist oluştu. Birkaç ay normal denedik olmayınca tüp bebek yapalım dedik. Çok şükür ilkinde tuttu şuan 9 haftalık oldu umarım hepimiz sağlıklı hamilelik geçirip sağlıklı bebekler doğururuz 🙏

Merhaba bende de çikolata kisti var sağda 3 cm di laparoskopiyle içi boşaltıldı ama aşılama oldum o sırada yeniden büyüdü aşılamam tutmadı bu sırada sol tarafımda da 2 tane küçük kist oluştu. Birkaç ay normal denedik olmayınca tüp bebek yapalım dedik. Çok şükür ilkinde tuttu şuan 9 haftalık oldu umarım hepimiz sağlıklı hamilelik geçirip sağlıklı bebekler doğururuz 🙏
Ayyy coook sevindimmm sizin için 💖 inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, bende geçen hafta opu oldum 16 tane yumurta toplandı , 10 u olgun çıktı 6 sı döllendi 5 tanesi donduruldu , bakalım benim de ne zaman transfer olucak :))) bende cok korkuyorum ya tutmazsa bir şey olur diye , sizin tek mi çift mi konuldu :)

Ayyy coook sevindimmm sizin için 💖 inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, bende geçen hafta opu oldum 16 tane yumurta toplandı , 10 u olgun çıktı 6 sı döllendi 5 tanesi donduruldu , bakalım benim de ne zaman transfer olucak :))) bende cok korkuyorum ya tutmazsa bir şey olur diye , sizin tek mi çift mi konuldu :)
Benim 25 yumurtam toplantı 17 si doluydu 10 u döllendi 2 tane kaldı 5. Güne. O yüzden birini dondurduk diğerini genetik test yaptırdık temiz gelince koydurduk tutundu şükür 🙏 darısı başına canım korkma inan faydadan çok zararı var yemene içmene dikkat et seni mutlu eden şeyleri yap yeter 🤗

Oncelikle tebrik ederim.Transferden once nasil bi prosedur izlendi.

Oncelikle tebrik ederim.Transferden once nasil bi prosedur izlendi.
Çok teşekkür ederim 🙏 estrofem ve coraspin başlandı ayın 1inde. 15 i gibi progesteron başlandı 21 inde transfer oldum. Transfer sonrası iğneler başladı daha ilaçları bu hafta bırakıyorum.

Çok teşekkür ederim 🙏 estrofem ve coraspin başlandı ayın 1inde. 15 i gibi progesteron başlandı 21 inde transfer oldum. Transfer sonrası iğneler başladı daha ilaçları bu hafta bırakıyorum.
Peki kisti baskilamak icin lucrin gibi bi ilac kullanildi mi

İki ay doğum kontrol hapı kullandım yasmin. Hamile kalınca küçülür regl olmadığın için dedi doktorum hatta kayboladabilirmiş.
Bendede yumurta toplamadan once vermisti atilmamis yumurta vardi kist olusmasin diye verdi

Evet onları yok ediyor doğum kontrol hapı ama çikolata kistine etki etmiyor sadece büyümesini engelliyor.
Bakalim bu sefer nasil olacak.benim 32 yumurtam toplandj 1 tane 5.gune gitti .kalitesizlikten mi 1 tane gitmistir sizce bu kadar mi etkili yumurtq kalitesinde

Erkeğin spermi de önemli benim de işte 25 yumurtadan iki tane kaldı 5. Güne. Laboratuvar da önemli tabi. Yaş kaç buarada yaş da etkili kalitesinde yumurtanın.

Erkeğin spermi de önemli benim de işte 25 yumurtadan iki tane kaldı 5. Güne. Laboratuvar da önemli tabi. Yaş kaç buarada yaş da etkili kalitesinde yumurtanın.
31 yasindayim.esimin sperminde gorunurde sikinti yok.niye bpyle oldu anlamadik bizde.

M
Merhaba bende çikolata kisti hastasiyim 5 seneye girecem Ağustos ayında tüp Bebek yaptırdım tutmadı sol yunurtaligimda 2.5 cm kist var dr önemli değil dedi ilk denemeyi fazla dikkate almadilar 2nci denemeyi de çok titizlikle araştırıyorum
Merhaba kac yumurtaniz toplandi kac tanesi döllenip 5.gune gitti.

Merhaba sizin adiniza cok sevindim.beslenmebize dikkat ettiniz mi.hamgi vitaminleri kullandiniz ve yumurta gelistirici hangi igneleri oldunuz

X