tüp bebek yaptıranlar....

merhaba arkadaşlar ben şahin zeteroğlu hastasıyım 3 defa başka merkezde aşılama yapyırdım sonuç alamadım...4.kez başka merkezde tüp bebek denedim yinede sonuç alamadım.şahin zeteroğlunda ilk denememizde mutlu sona ulaştık.ve şuanda ikiz bebeklerim var.ve ben bu bebeklere sahip olduysam önce allahın sonrada şahin zeteroğlunun sayesindedir.çünkü şahin bey profosyenel bir hekim olarak hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadı.bursa acıbadem hastahanesi şahinzeteroğlunu herkese tavsiye ederim.ayrıca 15 yıllık evlilikten sonra hamile kaldım ve ikiz sahibiyim....

merhaba arkadaşlar ben şahin zeteroğlu hastasıyım 3 defa başka merkezde aşılama yapyırdım sonuç alamadım...4.kez başka merkezde tüp bebek denedim yinede sonuç alamadım.şahin zeteroğlunda ilk denememizde mutlu sona ulaştık.ve şuanda ikiz bebeklerim var.ve ben bu bebeklere sahip olduysam önce allahın sonrada şahin zeteroğlunun sayesindedir.çünkü şahin bey profosyenel bir hekim olarak hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadı.bursa acıbadem hastahanesi şahinzeteroğlunu herkese tavsiye ederim.ayrıca 15 yıllık evlilikten sonra hamile kaldım ve ikiz bebek sahibiyim...

istanbul memorıal sısılı ben orda yaptırdım yaklasık 7 ay once kızımı beklıyorum ınsallah saglıkla dogar sızde mınıklerınıze kavusursunuz..

çok saol canım ya... doktor konusunda ben çok saşsızlıklar yaşadımda...şimödide tüp bebeğe karar verdik araştırıyorum... benim için adana olması daha önemli yakınlık açısından..ben iskenderundayım...

canım ıskenderundaysan ben adana prof dr turan çetin tup bebek merkesınde yaptırdım cok memnun kaldım sonucu beklıyorum sımdı ama allah korusun olumsuz olsa bıle yıne aynı yere gıderdım..antakya ıskenderundan cok fazla gelen var oraya

hepınıze merhaba. bursa acıbademde tup bebek tedavısıne başladık. sperm azlıgı problemımız. adet olmamı beklıoruz suan 2. gunu ıgnelere başlıcaz. inş guzel haber alırız. ısteyen herkese nasıp etsın rabbim .........

arkadaşlar kasım 19da transferim oldu ama hiç bişey hisetmiyorum, daha 5 gün var sonucu almama. lütfen moral olun bana

Urfali02 insallah guzel haber alirsin. Bugun 3, ignemi oldum bende. Yari E2 testi yaptircam doktorm istedi. Bakalim ne dicek. İns normal cikar:) cok heyecanliyim. Surekli internttn bakiyorum yorumlari okuyorum rabbim yanimizda olsun dualarimiz kabul olsun ins..

kızlar sakın kist ameliyatı olmayın rezevleri azaltıo dolayısıyla bebek şansı azalıo benim müsinöz diye bi kistim vardı patlama olasılığıyla aldılar ama çok pisman oldum patlayanlar varmış bişey olmuyormuş bu kistle hamile kalabilirmiydim engellermiydi bilen varmı kaç gündür çıldırmak üzereyimm fsh 11.45 olmuş tüp bebek kaçıncıda tutabilirr

Arkadaslar bende kist operasyonu gecirdim 3 tup bebek denememiz oldu malesef hic biri tutmadi ne yapmaliyim bilmiyorum

size istanbulda yardımcı olabileceğime inanıyorum.merkezleri yakından tanıyan bir sağlık sorumlusu olduğumdan yardımcı olurum, maddi imkanlarınıza uygun olarak istanbulda size uygun gelen seçenekler doğrultusunda merkezler önebilirim. maddi anlamda imkanlar da sağlarız (indirim).:dance:
eğer arzu ederseniz mailimde cep telefonunuzu da belirtebilirsiniz. sevgiler&saygılar
meraba ben istanbul beyluk duzu tarafinda oturuyorum bana fiyati uygun ve taksit yapilabilen bi hastahane onerbikirseniz cok sevinirim

İki denemem kimyasal gebelik oldu şimdì kısmet olursa üçüncü denemeyİ düsünüyorum kadıköy şifayı düşünüyorum gidenler ne olur yardımcı olurmusunuz

tüp bebek yaptıran arakadaşlar... nerde yaptırdınız (hem şehir olarak hemde kurum olarak) söylermisiniz... ben şu anda tüp bebek için araştırma içerisindeyim iyi bir yer nerde??? şartları nasıl falan...ve bu konuda yorumlarınızı bilgilerinizi yazarsanız bana çok yardımcı olacaksınız... 2 yıldır evliyim ve doktor konusunda şu 2 yılda gitmediğim doktor kalmadı... ve doktor işi bence şans işi birazda...ve ben bu konuda çok şansızım...karşıma istediğim gibi bir doktor çıkmadı.. ne olur sorularımı cevapsız bırakmayın lütfen...senağlama
Merhaba hanımlar ben umut tüp bebekte çocuk sahibi oldum dondurulmuş embirolarım vardı saklanıyor biliyordum malesefki benim haberim olmadan imha edilmiş yaşım 42 şuan belki bende yumurta yok kardeş istiyordum çocuğuma 4 adet 1 ci klitelerdi yıkıldım resmen o günden beri ağlıyorum umut tüp bebeği düşünürken dikkat edin lütfen

Merhaba ben yeni üyeyim tüp bebek tedavisine başladık Dr. Estrofem verdi regl olunca bırak dedi ama bir tane ictikten sonra kasik agrisiyla birlikte kahverengi akıntı gelmeye başladı bu normalmi dir acaba? Biran stres yaptım bilen varsa yardimci olabilirmi?

ben ankara anatolya tüp bebek merkezinde yaptırdım doktoru hakan yaralı özeldi orası tüp bebek 5400 ilaçlar 1500 tuttu doktor iyi ilğililerdi bende rahim perdesi vardı bilmiyorduk orda öğrendik önce o alındı sonra tüp bebek yapıldı önce tuttu ama kanamam hep vardı sonuç düşükle sonuçlandı

Merhaba hanımlar ben umut tüp bebekte çocuk sahibi oldum dondurulmuş embirolarım vardı saklanıyor biliyordum malesefki benim haberim olmadan imha edilmiş yaşım 42 şuan belki bende yumurta yok kardeş istiyordum çocuğuma 4 adet 1 ci klitelerdi yıkıldım resmen o günden beri ağlıyorum umut tüp bebeği düşünürken dikkat edin lütfen
imza almaları gerekiyor imha ederken öyle olmamalı

Merhaba kizlar bede cikolata kistinden amaliyat oldum ve sonra tekrarlamaya basladi daha fazla buyumeden drlar tup bebek yaptirmami soylediler iki kere devlet hastanesinde yaptirdim tutmadi ve daha sonra tup bebek dr ararken operator dr mehmet koc hocayi buldum ve ona gittim once Allahima sukurler olsun sonra ondan allah razi olsun tedaviye basladiktan biryil sonra dunyalar tatlisi kizimi kucagima aldim .Dr rumun kendisi cok guzel ilgileniyor herseyle ona gittigimde hic kendimi yabancilamiyordum cok ilgili isini bilen ve guven veren bir dr daha nasil anlatayim herkese tavsiye ederim pisman olmazsiniz Tabi once allah sonra hekimlerimiz.ben cok dualar ettim yasin ve meryem surelerini okudum. Allah herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin Gidin pisman olmazsiniz adresi zeytinburnu avrasya ve beylikduzu medicana hastanesi pisman olmazsiniz

Ankara başkent hastanesi Prof Dr Göğşen Önalan...Benimle gülen,benimle üzülen ,desteğini hiç bırakmayan Canm doktorum ,hatta amcam,Abi'm,Göğşen hocam...7 aylık evliyken başladım bu formları okumaya,2-3 yıldır çocuğu olmayanları okuyup "nasıl dayanıyorlar bu acıya"derdim içimden...İlk tüp bebeği tutmayanları okuyup ağladım onlarla birlikte.Ben Naapardım,yaşayamazdım heralde dedim içimden.Sonuçta 5 yıllık evliliğime 3 aşılama 3 tüp bebek sığdırdık.Hem de ne çalkantılı ne zor bi 5 yıl...20 bin masraflı trafik kazalarımız,birden bire işsiz kalışlarımız ,ailelerimizin bozulan sağlık durumları..Hep dedim ki"bebeğim öyle bi zamanda gelecek ki'iyi ki şimdi gelmiş'diyeceğim "yılmadık ,eşimle kenetlendik birbirimize,ve her şeye rağmen bebeğimiz için mücadele ettik.En sonuncuda eşime dedim ki "tutmassa ne yapacağız?" paramız yok,borcumuz çok...Eşim dedi ki"yine deneriz,yine,yine..tutana kadar "...Veee sonunda 3. Denememiz Göğşen hocamın rahmime yuvarladığı embriyo ile bebeğim hayata tutundu !!! Hocam Sımsıkı sarıldı bana...bu iş bitti Merve dedi...Artık hamilesin ! Benle birlkte transfer olan 2 arkadaş da benle aynı gün keseyi gördüler.yine buradan tanıştığım bir arkadaş aynı günlerde aşılama yapmıştı ve o da bugün 2 kese gördü:) Hoplaya zıplaya çıktık hastaneden gözyaşlarıyla...Ve bebeğim öyle zor bi zamanda geldi ki...En büyük yaşama sebebim oldu.ve diyorum ki "iyi ki şimdi gelmiş" 5 yıldır hep buraya bu cümleyi yazmanın hasretini çektim :Evet...Hamileyim!!! Gebeyim! Güzel günlere,mutlu zamanlara,bebeğimin rızgıyla doğacağı nasipli günlere gebeyim!!!

X