Tüp bebekte en erken kacıncı gün yada haftalıta kese görünür

5. Gün Erken gebelikte ve kasette negatif çıktı böyle zamanda negatif bçıkıp sonra pozitif olan var mı acaba
mutlaka vardir ben nasil olduysa fazla erken ögrendim bunun nedenide buyuk ihtimal bebegim transfer gunu tutundu ve betayi salgilamaya basladi kacinci gun embiriyosu oldugu birde nezaman tutundugu onemli ben cok erken ogrenince panik ataga bagladim 5. gun embiriyosuysa 10. gun 3. gunse 12. gun sonra bakin kafaniz rahat etsin sonrasi stres tecrubeyle sabit

Merhaba sağlıcakla kucağınıza alın inşallah🌸 ben de tüp bebekle hamileyim kendimden örnek veriyim 14 haziranda transferim oldu 6 temmuzda 5+4 haftalıkken hem keseyi gördük hem kalbini duyduk. Ben kalbi erken duyanlardanım normalde de 6-8 hafta arası duyuluyor diye biliyorum

mutlaka vardir ben nasil olduysa fazla erken ögrendim bunun nedenide buyuk ihtimal bebegim transfer gunu tutundu ve betayi salgilamaya basladi kacinci gun embiriyosu oldugu birde nezaman tutundugu onemli ben cok erken ogrenince panik ataga bagladim 5. gun embiriyosuysa 10. gun 3. gunse 12. gun sonra bakin kafaniz rahat etsin sonrasi stres tecrubeyle sabit
Benimde 5.gün embriyosu ama bakalım ne olacak birde asabileştim ilaçlardan mı nedir bilmi

Merhaba sağlıcakla kucağınıza alın inşallah🌸 ben de tüp bebekle hamileyim kendimden örnek veriyim 14 haziranda transferim oldu 6 temmuzda 5+4 haftalıkken hem keseyi gördük hem kalbini duyduk. Ben kalbi erken duyanlardanım normalde de 6-8 hafta arası duyuluyor diye biliyorum
ohhh masaalllaaaah allah saglikla kavustursun bebeginize bende yarin 5+4 um insallah sorunsuz keseyi goruruz duymakta kalp atisini goruruz insallah 🙏

Benimde 5.gün embriyosu ama bakalım ne olacak birde asabileştim ilaçlardan mı nedir bilmi
birazdaha bekleyin hormon yuklemeleri sinir yapiyo bende anlik parlama yapiyo mesela sonra hemen sut dokmus kedi guzel haberlerinizi yaziiin ben inaniyorum 🙏 saglikla alcaksiniz haberi

arkadaşlar merhaba 9 aralikta 5. gun embiriyosu transferi oldum ama ben transfer sonrasi 4. gun resmen kaset testle öğrendim 6. gün kan verdim o şekilde garantiledim artışlar başta tatmin edici ama sonrasında azaldı doktorumda 12.gun testinin sonucundan sonra 3 hafta sonra kalp atisi ve kese icin gelmemi soyledi bende onceki tahlillerimdeki artislarimi bildigim icin yukselis iyimi diye sordum ben tatmin oldum ama sen dahada netlemek istiyosan bi 2 gun sonra tekrar kan verebilirsin dedi son sonuctan sonra iyice kafam karisti basta nerdeyse gunde 2.5 kat artiyodu hatta bir tik bile daha fazla sonra %82 en sonra %75 arttı sirf kese icin en erken nezaman gormeye gidilebilir acaba 3 hafta mumkun degil ben bekleyemicem
5. gun embiriyo hesabiyla 4+6 dayiz
son adet hesabiylada 4+2 deyiz
betalar
6. gun 21.90
9. gun 173
(6 - 9 sehir hastanesi sonucu)
10.gun 224
12.gun 408
14.gun 714
(10 - 12 - 14 ozel lab)
Saat olarak aynı saatlerde vermediysen ondan kaynaklanıyor olabilir canım _%75 yükselme

Saat olarak aynı saatlerde vermediysen ondan kaynaklanıyor olabilir canım _%75 yükselme
yok canim saat olarak hep 9 a ayarladim kendimi 1 dk gecmedi ahaha 😂 en son1529 u gorunce ve dunde keseyi gorunce bi tik rahatladim sira bebisimde ve kalbini duymakta allahim saglikla gelmesini nasip etsin 🙏🥰

yok canim saat olarak hep 9 a ayarladim kendimi 1 dk gecmedi ahaha 😂 en son1529 u gorunce ve dunde keseyi gorunce bi tik rahatladim sira bebisimde ve kalbini duymakta allahim saglikla gelmesini nasip etsin 🙏

yok canim saat olarak hep 9 a ayarladim kendimi 1 dk gecmedi ahaha 😂 en son1529 u gorunce ve dunde keseyi gorunce bi tik rahatladim sira bebisimde ve kalbini duymakta allahim saglikla gelmesini nasip etsin 🙏🥰
Gözün aydın inş sağlıkla gelir 🙏 Darısı başımıza

X