Tüpleri tıkalı olanlara müjde

merhaba hanımlar; yenı evlıyım 3 ay oldu evlenelı ve 3 hafta sonra dıs gebelık gecırdım iğnelı tedavıyle dıs gebelık sonlandırıldı.ılk adetımden sonra hsg fılmı cektırdım . ılkınde fılmı cekemedıler supatulamıdır nedır ısmı rahme takılan cıhaz cıktı 1 saat arayla tekrar ıleç verıp hsg fılmı cekıldım. Fılmın sonucunda sol tüpün kapalı sag tupunde hıperpens oldugunu ıntıhap oldugu ıcın sag tup sucuk gorunumunu almıs sısmıs ole dedı doktor. Laporoskopı amelıyatı yapılman gerekıyor derdı sol ve sag tupu alıp tup bebek yapabılırsın dedı 28 yasında oldugum ıcın daha basarılı olabılırsn tup bebekte dedı. nısan gıbı amelıyat olacagım ama yapılmak ıstemıyorum. benım gıbı olan var mı aranızda bıtkılerle ıyılesen yada antıbıyotık kullanıyrm suan ılaçla ıyı olan yok mu :KK43: lütfen benımle paylaşın ben ne yapayım kafam cok karısık ve cok üzülüyorum allahtan ümit kesılmez dıyorum.suan korunmana bıle gerek yok sen gebe kalamazsın dedı bana doktor
ben oldum bu ameliyati suan ne durumdasin canim ?

Caresiz olmak bizi herşeye inandırır oldu.Doktorların dediklerini tabiki yapıyoruz.Doktorlar da kendi aralarında çelişiyor malesef laparaskopi oldum her iki tüpünde tıkalı denildi.Başka bir doktor hsg çekelim dedi tamam dedik.Biri tamamen açık diğeri kısmen dedi.yumrutlama indüksiyonu yapıldı neğatif.3 yıl bekledim kendiliğinden olur diye nasılsa 1 tüpüm açıktı bu arada yaş 30 oldu baktık omuyo tüpbebek yaptırdık neğatif yaş 31 oldu ikinci tüp bebeği yaptırdık negatif.Üçüncüyü yaptıracak birikimim yok.Şimdi benim tek silahım dua ilaçlarımda ot çöp napalım.
ne durumdasin suan canim

merhaba arkadaşlar ben uzun süredir burayı takip etmiyodum devam etmiş konu...ben birkaç uygulama yaptım ancak benim tüplerde ameliyat olduğumda hasar oluşmuş yani tüplerim işlevini kaybetmiş bu yüzdende fayda görmedim. itiraf etmeliyimki sürekli denemedim yani bir yaptıysam ikinciyi yapmadım. şuanda tüp bebek aşamasının sonuna geldim transferimin 9.günümdeyim ve 2 gün sonra sonucum belli olucak... inşallah bebeğim benimledir hepinize bol sans diliyorum birazda şans işi bu :KK49:
??

yo hıc agrım yok. adetımıde cok normal gordum dıs gebelıkten sonrakı ılk adetımden sonra hsg fılmı çektırdım. Hsg fılmınde sol tup kapalı sagdakıde dıs gebelıkten dolayı ıntıhap olmus ıcı sıvı dolu dedı doktor. Tüplerini almamız lazım bu sekılde zaten hamıle kalamazsın dedı.Ahmet goçmen hangı hastane bende bıraz vucudum dınlensın dıye suan ıcın doktra gıtmemeye karar verdım psıkolojım bozuluyor soylenenlerden. işin aksıne kendımıde hasta hıssetmıyorum. hıcbırseyım yok hersey normal gozukuyor adetım normal akıntım falan yok. ılk zamanlar bole degıldı ılk adetımde 2adetımde suanda bırsıkıntım yok uc ay gecsın dıyorum bekleme asamasında bana zararı olurmu bılmıyorum bu durumun.evet ıstanbul esenlerdeyım ben
merak ettim son durum ne yıllar gecmiş ama:)

ne durumdasin suan canim[/QUOTE

şuan durum eskisinden daha da kötü malesef.Güzel haberler vermeyi çok isterdim.tüplerin geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde kapalı.Rahim tüplerdeki enfeksiyondan dolayı zarar görmüş ciddi yapışıklıklar çıktı açıldı ama kalınlaşmıyor.Bu msjımdan sonra 1 lap 3 hist olmak üzere 3 ameliyat 2 tüp bebek denemesi daha yaptırdık.tüp bebek aşamasına gelene kadar sayısız rahim duvarı kalınlaştırma denemelerini saymıyorum bile.Bu arada yaşım 37 oldu artık tek yol var evlat edinme dedik ama malesef evlat edinme başvurumuzda reddedildi.Artık birileri istemedikleri çöpe attıkları bebekleri "Al şunu ben istemiyorum sen büyüt" desin diye dua ediyorum

tüpleri tıkanık olup hamile kalamayanlara müjdem varrrr...delikafadulden
haftada 1 kere 1 kg sarımsağı diş diş ayırıp ama kabukları soyulmadan bir tencerede kaynatıp sonra buharına oturun ve hemen arkasındanda ilişkiye girin kocişinizle ve bunu haftada 1 kere olmak üzere ilişkiden hemen önce yapın ilişkiden sonrada hiç kalkmadan sabaha kadar yatın belinizde yastıklaa ayy bunu deneyen biri hamiş kalmışş hemde son çare tüp bebekkenn bende yapcamm bu ay zaten bide bitkisel kürler içiyom inşallahh bu ay hamiş kalcammm inşallahhhhhhhhhh:sm_cool::CüvCüv::CüvCüv:
İNŞALLAH KALIRSIN CANIM BU SARIMSAK KÜRÜNÜ AYRINTILI YAZAR MISIN NE KADAR SUYA KOYACAZ NE KADAR OTURACAZ BUHARINDA

yo hıc agrım yok. adetımıde cok normal gordum dıs gebelıkten sonrakı ılk adetımden sonra hsg fılmı çektırdım. Hsg fılmınde sol tup kapalı sagdakıde dıs gebelıkten dolayı ıntıhap olmus ıcı sıvı dolu dedı doktor. Tüplerini almamız lazım bu sekılde zaten hamıle kalamazsın dedı.Ahmet goçmen hangı hastane bende bıraz vucudum dınlensın dıye suan ıcın doktra gıtmemeye karar verdım psıkolojım bozuluyor soylenenlerden. işin aksıne kendımıde hasta hıssetmıyorum. hıcbırseyım yok hersey normal gozukuyor adetım normal akıntım falan yok. ılk zamanlar bole degıldı ılk adetımde 2adetımde suanda bırsıkıntım yok uc ay gecsın dıyorum bekleme asamasında bana zararı olurmu bılmıyorum bu durumun.evet ıstanbul esenlerdeyım ben
Merhaba ne yaptınız acaba ?

X