Tüpleri Tıkalı Olupta Tedavisiz Hamile Kalan Var mı?

Buda benim hikayemin linki

anladım canım şimdi oldu tamam. ben tekrar gidip film çektiricem
Hayırdır canım kapanmismidir diye mi bende çektirmek istyirum ama bu ay deneme yapcam ovulasyon testi ile
sana tavsiyem benim arvigo masajini yap bir buçuk yıl oldu gebelik olmadı iki aydır bu masaji yapiyorum bu ay kimyasal gebelik yaşadım ilk defa

Buda benim hikayemin linki
Maddi imkanlardan dolayı çok zor gitmem yinede çok saol canım dualarını eksik etme 😢

Maddi imkanlardan dolayı çok zor gitmem yinede çok saol canım dualarını eksik etme 😢
Belki bulunduğun yerde vardır subesı yada bir arastır selektıfsalpingografi yontemi yapılan yerde rahim filmi cektır benım bu sekılde acıldı tuplerım
Rabbim yardımcın olsun anlıyorum seni 😔

Hayırdır canım kapanmismidir diye mi bende çektirmek istyirum ama bu ay deneme yapcam ovulasyon testi ile
sana tavsiyem benim arvigo masajini yap bir buçuk yıl oldu gebelik olmadı iki aydır bu masaji yapiyorum bu ay kimyasal gebelik yaşadım ilk defa
canım kürtaj oldum belki yapışıklık olmuştur diye düşünüyorum yani aklımda kalmasın o yüzden tekrar baktırmak istiyorum. masaja baktım ama düzgün alatımlı bir video bulamadım. sen nasıl yapıyosun canım

Tamam canım araştırıyorum hemen çok saol Allah razı olsun
Cümlemizden canım müsait degıldım ondan direk videoyu attım
Aksam yatarken bos mesane ile kalca altına yastık koyarak yapıyorum rahat yapmak ıcınde corekotu yagı kullandım masaj bitince yastık kaldırıp uyuyordum adet bitiminden yumurtlama yı girince ıkı uc gun sonra bırakıyorum

Canim.meraba arvigo mesaji ne demek nasil yapiliyo

Yani vardır illaki çünkü insanlar sorunu olmayınca ben hidrosalpinks le hamile kaldım diye yazmıyor internete ee tabi bizimde haberimiz olmuyor. Bak ben mesela hamileyim hidrosalpinks vardı ve hamile kalabildim şükür insAllah kucağıma almak ta nasip olur.
Şu yorumu gördüğüme o kadar sevindim ki kötü bişey olunca yazıyor insanlar ama dediğiniz gibi iyi bişey olunca yazmıyorlar bence ve dediğiniz gibi illaki kalanlar var ama kimse sizin gibi bahsetmiyor bence sizden Allah razı olsun bayadır girmiyorsunuz buraya görürmüsünüz bilmiyorum ama benimde tek tüp hidro diğeri açık sorun yok yarın alışamam var iyikide gördüm bu yorumu gerçekten Allah sizden razı olsun 🌺🌺🌺🌺

Merhabalar.bayanlar ben 7 yıllık evliyim Mayıs'ta 7 yıl olucak benim her iki tupumde ikisi de tıkalı ve ben bunu 6 yıl sonra öğrendim cocumuz kesinlikle olmadı simdi ise 4 ay tedavi gördüm iğne ilaç tedavisi bayramdan sonra doktorum hsg tekrarlicaz bakicaz dedi neoluck hiç bilmiyorum çok yoruldum çok yanlış tedaviler gördüm Allah'ım ins bu sefer yüzümüze guler

X