Tupperware

tupperware hiiç eskisi gibi kaliteli değil...

her şeyi kokutuyo ıslatıp çürütüyo..

dolaptanda olamaz çünkü dolabım çok güzel ve kaliteli..

ben hiç tavsiye etmem.. en iyisi cam kaplar ev sağlıklısı...

hiç parası etmez yani söyleyeyim..

bi limon sıkacakları süper ama..

Ben limonluğunu,pasta saklama kabını ve peynirliğini kullanıyorum.Çokta memnunum...

annemde bende bi çok ürününü kullanıyoruz ve çok memnunuz
mesela fasülyeyi mercimeği bakliyatları bi iki saatte ıslatabiliyorum
salatacısı mükemmel annemde var kendime de alıcam
peynir saklama kapları harika
biz iki kişiyiz evde ve peynir az tüketiyoruz aldığım bi kalıp peynir iki ay bile bembeyaz taptaze kalıyor
sırf bu kadar memnun olduğum için satış danışmanı oldum
kendime de isteyenlere de getiriyorum ürünlerini

bende tupperin peynir kabını aldım.kaşar koydum ve bir kalıpta ezine koydum.1 hafta sonunda ezine saradı o meşhur kötü koku oluştu.kaşar peynirinde ise küflenme başladı.pamuk şeklinde henüz beyazlar ama yakında yeşillenirler.bu olmaması gereken bişiydir heralde.kaptamı bi sorun var acaba cvp verirseniz sevinirim.

ben peynir kabını daha yeni aldım. şimdilik iyi gidiyor ama diğer zamanları bilemem. bazen bizim de kullanım yanlışlarımız olabiliyor. örneğin peynir kabının kapak kısmını yıkamamak gerekiyormuş ya da o kapakta ince plastik kaplı delikler var onların delik olmaması gerekiyor. ben de önce mucşze şekerler aldım. içine çileklerimi koydum daha 2-3 gün olmadan eridi kaldı çilekler hatta o kadar para verdiğim için dalga geçti kayınvalidem. şimdi yine koydum çileklerimi abartmıyorum 2 hafta oldu hala sağlamlar. demek ki o - yani kayınvalidem- havasını aldırmayı becerememişti. eriklerim de aynı şekilde. tek başıma olduğum için tüketemiyorum. tupper içinde sapasağlam duruyorlar. şimdi diğer sebzeleri koymak için bir ürününe bakıyorum bakalım a.s.

bende çok memnunum arkadaşlar.Hiç laf yok valla 1 ay havuç koydum banamısın demedi...ayrıca salça için aldığım kaptan çok memnunum arkadaşlar tavsiye ederim..su seriside çok güzel...Pahalı ama deyiyor...

bende tupperin peynir kabını aldım.kaşar koydum ve bir kalıpta ezine koydum.1 hafta sonunda ezine saradı o meşhur kötü koku oluştu.kaşar peynirinde ise küflenme başladı.pamuk şeklinde henüz beyazlar ama yakında yeşillenirler.bu olmaması gereken bişiydir heralde.kaptamı bi sorun var acaba cvp verirseniz sevinirim.

cnm sorun vardır aldığın yere ver ücretsiz değiştiriyorlar. bendede peynir kabı var çok menunum beyaz peynir, kaşar peyniri ve sucuklarımı aynı yere koyuyorum ve asla kokmuyo çürümüyor. 4 hafta kullandım ben peynirimi. hiçbirşey olmadı.
benimde evimde hemen hemen herşeyim tupper ve kesinlikle verdiğin paraya değiyor. çünkü ömürlük. kızlar bunları plastikle karşılaştırmayın çünkü lens ve protez maddesinden üretilmiş ve camdan bile sağlıklı bence herkese tavsiye ederim.şakkıdı

1 ayı geçkin tek parmakta çökeler unutmuşum bugün fark ettim yeni alınmış gibi duruyor hayret birşey yaa

bende nihayet bulup alabildim. ekmek saklama kabından memnun değilim gne bozuldu ekmekler:KK43:( ama yağdanlık tuzluk ve peynir kabı çok kullanışlı saklama kaplarıda.mini şef güzeel ama yoruyor:KK43:(

cok sevindim bu konuda bilgi bulduguma
ilk peynir kabını alıcam denem amaclı
begenirsem hapsini tasırım eve

bende yoğurt saklama kabı ve ekmekliğini aldım. buzluk için sihirli dikdörtgenler ve mini şefi istedim daha gelmedi.Beğenirsem alacağım çok şeyler var.Fırın kabınıda almak istiyorum.

avusturyada pek yayilmadigi icin ben alamiyorum
ama annem almanyada tam bir tupaci sagolsun banada hediye veriyor arada
yada ben aldiriyorum kayinvalidelerle oturdugum icin kullanmiyorum
amma annemden biliyorum cok pahali ama degiyor
cerezleri bayatlatmiyor maydonoz felan tap taze kalyor
valla tavsiye edebilirim

Evde meyve marul vs. bozulup habire atılıyordu birilerinden duydum daha ucuza alabilmek için danışman oldum indirimli ürünleri takip edip alıyorum tini mini lerden çok memnunum oğlumada ilkbardağımı aldım ondanda memnunum

tek parmak her evde olmalı kızlar..1 aydır içinde çökeleğim duruyor birşey olmadı yaaa.havasını kapatırken kendi aldığı için daha pratik.

çoğu ürününü kullanıyorum.ama minişef en çok işime yarayanı. 1 kilo soğanı minişefle doğrayıp su serisi kaplarına koyup uzun süre soğan doğrama derdi olmadan buzdolabında saklıyorum.ayrıca soğanın suyunu çıkarmadığı için vitamin kaybı da olmuyor. ama tiniminileri tavsiye etmem.su buharı yapıyor kapakta ve yeşilliklerimin çürümesine sebep oluyor.

yorumlar için teşekkürler bayanlar çok iyi oluyor deneyimlerinizi paylaşmanız.
ben şimdilik mini şef ve zeytinyağlıktan çok memnunum.

X