Tupperware

Cevabın için çok tşekkür ederim EgeEce.
Kabul etmiyor kadın yaa,bu ürün böyle diyor.
Geçen yıl bir arkadaşımdan satın almıştım.Onun da tayini çıktı,gitti.
Neyse satan birini bulup,saklama kabını vereyim ona. Ben muhatap olmayayım sorumlu kişilerle. Onlar gerekli yere gönderir heralde

peynir kabında genellikle yanlış kullanım olabiliyor,tabandaki "tupperware" yazılı kısım alta gelicek şekilde kullanmak lazım .

tupperware eko kaplardan bir setim var fakat yoğurt mayaladığımda sulu oluyor.Acaba mayalayan varsa anlatabilirmi.Ilık süte yoğurdu katıp karıştırıp kapağını kapatıyorum üstünü sarmadan fakat bi türlü tutmuyor:KK43:

Ben de kristalin ve berrak ürünlerini aldım arkadaşlar, yanında hiç kullanımla ilgili bilgi gelmedi. Tam olarak ne için kullanılıyor bu ürünler ve kapağını nasıl kapatmam gerekiyor? Bilenlerden yardım bekliyroum...

bende biçok ürününü aldım çeyizime bıçağına kadar inş.memnun kalırım

yapan varsa lütfen cevaplayabilir mi ? tupperware eko kaplardan bir setim var fakat yoğurt mayaladığımda sulu oluyor.Acaba mayalayan varsa anlatabilirmi.Ilık süte yoğurdu katıp karıştırıp kapağını kapatıyorum üstünü sarmadan fakat bi türlü tutmuyor:KK43:

Bir türlü satış danışmanı olamadım kızlar ulaşabileceğim bir telefon numarası varmı acaba?

kızlar ben de yeni danışman oldum.. öncelikle madem ki saklama kabı evimizin vazgeçilmezi, ve herkes bir tupper tutturmuş, bir bakayım dedim.. şimdiye dek, "alt tarafı plastik işte, bu paraya değer mi?" diyen ben, biraz inceleyip, biraz da kullananların tavsiyesi ile, evimdeki saklama kaplarından kurtulup tupper ile değişim sürecine girdim..
sadece kendi ihtiyaçlarımı karşılamak adına üye oldum, böylelikle indirimli geliş fiyatı ile alışveriş yapayım diye.. şu an işyerimdeki arkadaşlarla toplanıp sipariş vermek büyük olay bizim için.. yeni bir ürün keşfeden hemen diğerine haber veriyor :)

peynir kapları : içindeki peynirim şu an 1 aylık oldu ve taptaze !!
tiniminiler : yeşillikler için birebir. taze soganım içinde 3 hafta kaldı :)
zeytinyaglık süper. zeytinyagı şişesini kullandıktan sonra ağzından aşagı bir damla akar ya, hani şişenin dışında yol şekklinde bir çizgi olur, bu şişe ile o dert kalmıyor :)
yani hem saglıklı, hem cok ince düşünülmüş, hayatı kolaylaştırıyor yani..
gecenlerde arkadasımda pipetli bardaklarını gördüm, "buna da ne gerek var ki" derken , pipeti bardaktan cıkardı, bardagı ters cevirip salladı, bardak dolu, ama dökülen bişi yok, süper.. ben bununla çantamda corba taşıyorum dedi hatta :)

daha yazacak cok şey var ama, zaman yok,
kısacası ;
normal ürün katalogu yerine indirim katalogunu takip edin.. her hafta 10-15 ürün indirime (yaklasık % 20- % 30) giriyor.

XXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
aksam konusuyorduk simdi görünce sasirdim..
annem ablam ve bana saklama kaplarini,büyük olan 3 lü ya daha fazla bilmiyorm setini aldi 75 euro benimki ablaminkide aynyidir..kendinede ekmek sepeti aldi baya iyi oldugunu biliyorum..

kızlar şek şek tam olarak ne için kullanılıyor???

İçine tarhana ve su koy karıştır ocağa koyduğunda sürekli karıştırma derdin kalmıyor,tarhana çorban hazır.Çikolata sosu ve sütle karıştırdığında sırf köpük cappicino içiyorsun ya da üçü bir arada ve sütle karştırabilirsin.Çorba terbiyesi,krep hamuru,muzlu ve çilekli süt falan yapabiliyorsun.Ben özellikle ayran için kullanıyorum,sürekli elimin altında yaptığın ayran köpük köpük ve süper oluyor.Ayrıca açtığın sütü de saklayabiliyorsun içinde.Hava almadığı için sütün ömrünü uzatıyor.Amma anlattım ha,okuyanda beni tuuparewar danışmanı sanacak.kaydirigubbakcemile5

evet canım soğan doğra bir harika ve pratik.neye ihtiyacın olduğunu bildikten sonra almamak için sebebin kalmıyor.

ben mini şefi kullanamıyorum,kapağı kapandıktan sonra çok zor dönüyor hatta sinirlenip kaldırdım,kullanırken bir hata mı yaptım acaba,siz nasıl kullanıyorsunuz?

İçine tarhana ve su koy karıştır ocağa koyduğunda sürekli karıştırma derdin kalmıyor,tarhana çorban hazır.Çikolata sosu ve sütle karıştırdığında sırf köpük cappicino içiyorsun ya da üçü bir arada ve sütle karştırabilirsin.Çorba terbiyesi,krep hamuru,muzlu ve çilekli süt falan yapabiliyorsun.Ben özellikle ayran için kullanıyorum,sürekli elimin altında yaptığın ayran köpük köpük ve süper oluyor.Ayrıca açtığın sütü de saklayabiliyorsun içinde.Hava almadığı için sütün ömrünü uzatıyor.Amma anlattım ha,okuyanda beni tuuparewar danışmanı sanacak.kaydirigubbakcemile5

muzlu ve çilekli sütü nasıl yapıyorsun? meyveleri küçücük doğrayıp içine atıp sütle mi karıştırıyorsun?

X