Tutkal işi salon takımı yapımı

arkadaşlar çokk beğendim bende kardeşimin çeyizine yapcam ama anlamadığım süslemeyi nasıl yapıyorsunuz yni tutkalladıktan hemen sonra mı bide ne kadar zaman bekletiyorsunuz tutkalı?

Hiç böyle bir şey görmemiştim ,çok değişik bir fikir ...
Ellerinize sağlık sonuçta güzel olmuş.

benimde kuzenimde var bunlardan bitince sahiden harika duruyor çok şık olmuş cnm ellerine sağlık ..

eline sağlık çok güzeller bende yapıcam canım bir tanesi ne kadar zamanda kuruyor birde tutkal kuruduktan sonramı süslüyoruz süslerkende tutkal kullanıyoruz sanırım ceveplarsan sevinirim yadabilen biri varsa çok beğendim taşınıcam martta yeni evime yapmak istiyorum

müthiş bişey ya ellerinize sağlık bide birleşme yerleri tutkallanıyo sadece deilmi bi resim varsa tam o anda cekılmıs çok makbule gecer teşekkürler:asigim:

bu salon takımlarında bende yapıyorum pullusu pulsuzu ıkı uc cesıdı de var ısteyenlere yapabılırım

paylaşımınız için çok teşekkürler emeğinize sağlık bende yapmak istiyorum canım süsleme nasıl oluyor tutkalı ön arka tekrar ön yazmışınız taşları ne zaman hangi sırayla yapıştırıcaz.ayrıntılı yazarsan çoook sevinirim.

çok beğendim gerçekten ellerinize sağlık daha önce görmemiştim böyle bişey annemde çok beceriklidir onunda gördüğünü sanmıyorum hemn göstermeliyim hatta onunda yardımıya yapmalıyım :) tek bişey takıldı aklıma bu ölçüler vitrin parçaları için peki daha büyükleri için fiskos, masa, sehpa için birleştirme mi yapmalıyız yoksa ayrıca kasnak mı ?

süslemeyi birisi anlatabilir mi arkadaşlar?
sıralımı ne zman o boncuklar veya pullar yapışıyo?
lütfen biraz bilgi:)

ben bunları tutkaldan yapıyorum boncuk yapıştırmadan ama tutkallar akıveriyor çok uğraştırıcı sabır isteyen bi iş sitresli zamanarda iyi oluyor ama :)

arkadaşlar ben de yapmak istiyorum bu kasnak işinden ama anlayamadığım birkaç konu var aydınlatırsanız sevinirim. tutkalı sadece iplerin birleşim noktalarınamı sürüyoruz yani boncuğu yapıştırdığımız yeremi yoksa her yerinemi?? ipler çok gergin gözüküyor acaba tutkaldan dolayımı?

$alim 027.jpg $alim 026.jpg

bunlarıda ben yaptım :)))

annemde kaç senedir kullanıyor bu takımdan çok memnun ütüleme derdi olmuyor toz tutmuyor :KK1: hatta bizimkiler doğru düzgün kirlenmiyor bile :KK1: ama kirlenirse temizliği de gayet basit ılık suyla azcık bi deterjanla ohh mis :KK14: model görmek isterseniz fotoğraf da ekleyebilirim :nazar:

X