Tüylerden Kurtulmak icin Zırnık Kullanan Var mı?

zırnık ilk defa duydumm okuduğuma görede zararlı bişi.. ben karınca yağı kullanıyorum ve inanılmaz güzel etkilerini gördüm kısa süre içinde ve cevremde kullanan herkes de benimle hemen hemen aynı sonucları aldı şiddetle tavsiye ediyorum :)

zırnık formülü H2S yani hidrojen sülfür olan bir kimyasaldır.zaten sülfür bulunduğu herseye olduğu gibi bu kimyasalada kendisine özgü o rahatsız edici kokusunu vermiştir.(sarımsakta olduğu gibi)aslında deri sanayinde hayvanların tuyunu dokmek ıcın kullanılır.birde benım güzel memleketımın urfa ve cevresının geleneksel tuy dokucu otudur bir baska tabırıyle.ben sahsen duzelı kullanmıyorum cunku bazı cıltlerde tras edılmıs gıbı tuy cıkarıyor.ama agdadan sonra surunce kaymak gıbı puruzsuz yapıyor cıldı.kollarınıza ellerınıze ve topuklarınıza da surunce olu derıyı atıp cıldınızı parlatıyor.ve son yıllarda artık kokusuzu ve parfumlulerı de cıktı...burada cok ucuz.eger bulabılırsenız denemenızde fayda var derım.ama unutmayın her cıltte uzun sure etkılı olmuyor...:teytey:

zırnık ilk defa duydumm okuduğuma görede zararlı bişi.. ben karınca yağı kullanıyorum ve inanılmaz güzel etkilerini gördüm kısa süre içinde ve cevremde kullanan herkes de benimle hemen hemen aynı sonucları aldı şiddetle tavsiye ediyorum :)

benguu zırnık zaralı degıl aksıne arada kullanmak cıldı parlakalastırıyor.bu arada karınca yağı tuy azaltır ama zırnık tuy dokucudr.ama zaten karınca yagına baslamıssan her zaman uyguladıgın tuy alma yontemını uygula.faydasını goreceksındır.karınca yagı da burada cok yaygın ve cok etkılı oldugunu duymustum.hatta buradakı koylu kadınlar tuysuzdur.nedenı ne sizce:eek:nlara eskıden berı dogar dogmaz karınca yagı surulurmus....

kızlar ben 2 kere yaptım kışın yapmıştım bugün baktım bacaklarımda bazı yerlerde hiç çıkmamış 2 kere yapmama rağmen

bugün yeniden ümitlendim bu arada ben zırnıktan sonra karınca yumurtası yağı sürdüm

Kullanan iki kişinin yorumlarını paylaşıyorum
1) birbuçuk yıl kullanadım her ağdadan sonra tamamen kurtuldum.
2) 6 aydır kullanıyorum bacaklarımda %50 azalma var.
sürenin uzunluğu kıl köklerinizle ve hormonlarınızla ilgili 1-4 yıl arasında tamamen kurtulabilirsiniz aktar böyle söyledi. tüy dökücü olarak kullanıldığında kökleri sertleştirir direkt köklere uygulandığında kökleri yakar diye de ekledi.. önce küçük bi bölgede uygulamamız gerekiyormuş iz bırakıp bırakmadığını kontrol etmek için. şuan sadece tüy dökücü olarak kullanılıyomuş henüz bu özelliği pek keşfedilmemiş. . . Sonuçlarımı sizlerle paylaşıcam inşallah kesin çözüm olur..
Ayrıca kullanımı ; süreceğiniz bölgenin büyüklüğüne göre değişir bi miktar tozu bi kabın içinde suyla krem kıvamına getirip ağdadan sonra sürüp ortalama 3 dk bekleyip bol su ile yıkayın. ertesi gün tekrar yapabilirsiniz ama hergün yapanız gerekmez. berbat bi kokusu var... bide farklı renkleri var sanırım tavsiye edilen gri renk beyazıda var dikkat edin beyaz değil gri.

ben farklı bi başlıkta yazmıştım bunları konuyu bulamadım sonra buraya taşıdım...

selamlar ben bi süre önce karınca yumurtası yağı kullandım bacaklarımdaki tüylerde epeyce bi azalma oldu fakat önceki sipariş ettiğim kişiye ulaşamadığım için bi süreliğine kullanmayı bırakmış oldum. bugün göbeğimin orta kısmındaki ince tüyleri alıp zırnık sürdüm açıkçası çok faydasını göreceğimi düşünüyordum bitene kadar denerim dedim. zırnığı sürmemle yanması bir oldu çok feci yaktı bir dakika bile olmadan yıkadım baktım ki gerçekten yanmış. derim soyuldu ve kaynar su dökülmüş gibi oldu şimdi mikrop kapmaması için ve iz kalmaması için krem üstüne krem sürüyorum. bi çeşit zehirmiş zaten.tüylerden geçtim zaten yok gibiydiler şimdi sağlığımdan endişeliyim kullanmadan bi kere daha düşünün derim veya suyla iyice seyreltin ben macun gibi yapmıştım. çok korktum doktora da gidemedim ne zorun vardı olmayan tüyleri aldın diyecekler diye. umarım büyük bi sorun olmaz çünkü arsenik bi çeşit zehir:1no2::1no2: :KK43:

:1rolleyes::sm_confused:
öncelikle okyanus incisi ve niyee ye teşekkür etmek istiyorum
bu kadar ısrarlı ve aşama aşama sürekli yazmasalardı denemezdim...
benim neyim eksik hele yapiim dediimmmm
hmmmmm
şaşırtıcı:1shok:
açık söyleyim bu kadarda beklemiyordummmm
bir seansta bu kadar fark şaka gibi geldi
helede öncesinde traş bıçağıyla başlayan biri için kafamçokkarıştı
ormanım makilik bi alana dönüştü desem bi seans için yalan değil kaydirigubbakcemile3
o kadar seyreldiki inanamadım uzamasını bekledimmmm :roflol:
bacaklarada bunu yapıcam :sm_cool:
bir aya yakın bi zaman geçti yapalı
hem geç çıktılar hemze azaldılaaarrr
bu hafta ikinci seansıda yapıcam yine yazarım

bu arada yakma olayı ööle abartıldığı gibi değil
fazla bile bekledim ben
ve boşa koku çekmeyinnnn
eczaneden gül kokulusunu almış annem kaydirigubbakcemile5
belkide o fazla yakmıyordur bilemiyorum
emmak rusma yazıyor üstünde
hemde 2 liraya almış.

HERKESE TAVSİYEEEEE
SÜPEEEEEEEEEERRRRRRRR :sm_cool: sositososito

bide unutmadan
zırnık zararlıdır diyenlerrr
o kadar zararlı bişi olsa
eczanede tüy dökücü olarak satılmazdı heraldeeeeeeeeee :kahve:
vede şimdiye kadar tüy dökücü olarak kullanlarlar
mefta olurduuu -tatlicadiarzu-

demek o meshur zirnik koklatmiyor deyimi bosa söylenmiyormus:) tüyleri bu kadar kolay döken birsey cildi tahris etmez mi?

tavsiye etmiyorum ben kaç sene kullandım 1 haftada tekrar çıkıyor ve kokusuda iğrenç artık epilasyon yapıyorum 1 ay rahat ediyorum

tavsiye etmiyorum ben kaç sene kullandım 1 haftada tekrar çıkıyor ve kokusuda iğrenç artık epilasyon yapıyorum 1 ay rahat ediyorum

konuyu okumadan yorum yapanlar meseleyi o kadar uzatıyor ki...
ama onlarda haklı konu sayyyfalarca uzamışşş..
insan okumaya üşeniyor
ama benim bu siteye giriş sebebim olmuştu bu mesele :)

TÜYLERİ KÖKÜNDEN ALIYORUZZZ
ONDAN SONRA BUNU SÜRÜP BEKLETİYORUZZZ
NE KADAR DAYANABİLİRSEK...
SONRA KILLAR HEM AZALIYOR HEMDE GEÇ ÇIKIYOORR... :lepi:

bu sayfada bile anlatılmış ama okumayınca...
ayrıca RAUPE eğer zarar verseydi FİRDEVS0 bunu nasıl yıllarca kullanabilirdi.
ciltten cilde değişebilir böyle şeyler
bazısına tüy sarartıcı bile zarar edebiliyo.
az bi bölgede denersin eğer alerji yapmazsa bizim gibi şanslılar grubuna katılabilirsin :teytey::teytey::teytey::dance:

konuyu tekrar gündeme getirmek istiyorum. arkadaşım yazmış zaten kıllar vücudumuzda salgılanan yağlar sayesinde oluşuyor. karınca yumurtası etkili olabilir ama biz bunu yağ olarak alıyoruz faydasını görsekte çok az biyandan da yağ besliyor zaten. k.y.y bıraktım ben. zırnığı daha önce almıştım zaten tırnağı bile eritiyor. zamanla kıl köklerini yok edeceğine inanıyorum. ameliyat eldiveniyle sürüyorum ben daha iyi. keşke zamanında zırnığı bırakmasaydım k.y.y. hiç başlamasaydım daha iyi sonuç alırdım kesin. ağdayı yap acıyı çek üstüne bide yağ sür ohh ne güzel daha gür çıksın diye mi :)) yağsız yakıcı bişeyler gerek bu tüylere...

hamamotu galiba anlattığınız ben kullanmadm ama kuaförüm söyledi kullanmıs yıllardır ağdayla verdiğim emekler bosa gitti daha çok çıkardı artirio jilet gibi dedi tavsiye etmem kesinlikle dedi

arkadaşlar gerçekten azalma oluyo.ben denedim faydasını gördüm.önce tüylerinizi alın daha sonra sürün biraz yakıyo ama sonuca değer bence

hamamotu galiba anlattığınız ben kullanmadm ama kuaförüm söyledi kullanmıs yıllardır ağdayla verdiğim emekler bosa gitti daha çok çıkardı artirio jilet gibi dedi tavsiye etmem kesinlikle dedi

biz tüylere sürmüyoruz ağda yapıp temiz yere sürüyoruz

walla ben sırf canım tatlı olduqu için kullanıom napim başka bişi kullanamıom ölüom yoksa:KK70:

bende bi akrabamdan duymustum kendisi kullan ve memnun kalmıs bende merak ettim aldım aktardan
çimento gibi bişey neyse su ıle karıstırıp macun haline getiriosun onu yaptım ve hiç memnun kalmadım ve kokusuda iğrenç otesı bısey cok agır bı kokusu var bıde onu fazla kutunca genıtal bolgende yanma yapıo hemen yıkan lazım bence kullanma daha başka seyler war ona kadar

Ya Kızlar bişey sorucam şimdi ben zırnığı bi arkadaşa aldırdım yapıcam ama aktar talk pudrasıyla karıştırarak kullanılacak demiş anlamadım bendeCADIARZU kimse pudrayla karıştırılacak dememiş bilen varsa yardımcı olurmusunuz kararsız kaldım pudra kullansammıki??????????fisfisfis

X