Tüylerden Kurtulmak icin Zırnık Kullanan Var mı?

arkadaşlar ben agdadan hemen sonra yaptım çok yandımm:bbo: koltukaltım baya tahriş oldu çok acı cektim senağlama dikkatli olun inş yandığıma değer azalarsa çok sewinicem ama yapıcam yine grşmek üzere allaha emanet oluna.s.

epey araştırdıktan sonra aldım geçen hafta ama hala denemeye cesaretim olamdı helede acıdı yandı tahriş oldu yorumlarını okudukça iyice korkuyorum :KK43:

satan amca dediki biz bunu 20 senedir kullanıyoruz 3 tane genç kızım var ( sanki soran oldu Kötü Kazen ) hep kullanıyoruz dedi.. bende adam böyle konuşunca cesaret buldum bari soruyum dedim bunun temelli çözüm olduğunu zmaanla yok ettiğini söylüyolar dedim adamda cıkss dedi Çok üzgünüm çoook yok mok etmemiş etse onlarınkisini ederdi heralde ..

ya ne gerek var bu kadar yanmaya falan ben karınca yumurtası yağı kullanıyorum kokusuda yok 4 aydır kullanıyorum yarı yarıya azaldı herkese tavsiye ederim cınım hemide şiddetle yapın ağdanızı sürün karınca yağını sürümüde çok hoş zaten mazaj yaparak sürüyosun

ya ne gerek var bu kadar yanmaya falan ben karınca yumurtası yağı kullanıyorum kokusuda yok 4 aydır kullanıyorum yarı yarıya azaldı herkese tavsiye ederim cınım hemide şiddetle yapın ağdanızı sürün karınca yağını sürümüde çok hoş zaten mazaj yaparak sürüyosun

ama kimse bi faydasını görmediğini söylemişti karınca yumurtasının canım ya.. hımmm aklım karıştı onudamı alsamki :teselli:

selammm :)) arkadaslar benim ozel bolgeye 8. seansim gerceklesti. kalin ve bir kokten en az 2 tug cikan biri olaraktan (rezil bisiy biliorum ama solememde lazim cunku faydasini anca bole anlatabilirim) %60lik azalma kesinlesti.Arti olaraktanda oncekilerde aldigimda sivilcelenme olurdu bu defa azaldigindan sanirim tuglerim, olmadi.Cikarken onceden cok kasinirdi ve acirdi kalin olduklari icin.Simdi oda yokkkk..Yaniii supper bisiyyyyyy...Temmuzda baslamistim gecen yil ve bazen geciktirerek uyguladim bu hamam otunu, yani duzenlide kullanmadim.

Bide arkadaslar bacaklarimdan aligim sonu supper otesi tuglerimin rengi acildi zaten cok koyu degildi bacaklarimdaki.Acildi renkleri yani inceldiler..Azalmada var, incelmede..

Ben temizlik eldiveniyle suruyorum tuglerimi aldiktan sonra yada su ameliyat eldivenleriyle..Sakkin ciplak parmakla surmeyin cok tahris ediyor.Deliyor resmenn parmagimi..

Limon konusuna gelince, evet o yara yapior..Hem aldiktan sonra zirnik hem yikayinca ardina limon kabuk bagliyor resmen..Ben onu dilim yandiktan sonra 1 gun gecince uygulamaya basladim..Bide biyik bolgeme suruyorum ben sade limonu..Inceltip azaltiyor..Aldiktan sonraki yagli ciltlerdeki sivilcelenmeyide aza indiriyor..

Simdilik aklima gelenler bu kaddarrr...Herkese bol sanslar...

Hersey gonlunuze gore olsunnnn..

Arada ugrayabiliorum, gorusurus nasipse..

ya ben zırnık kullandım ama kullanılması çok zor ayrıca bacağıma sürdükten yarım saat sonra yıkıyordum annem filanda güzel sonuç verdiğini söyledi,bıyıklarım içinde 5dk bekliyorum ayrıca bn tüyleri aldıktan sonra uyguluyorum. yakınımda uygulayanlar vardı onlar memnun kalmamışlar ayrıca bir tanıdığımın tanıdığı koluna uyguluyormuş ve tüyleri dükmüyomuş sadece yumuşatıyormuş o yüzden tüy aldıktan sonra uygulayın ben öyle yapıyorum

ya ben zırnık kullandım ama kullanılması çok zor ayrıca bacağıma sürdükten yarım saat sonra yıkıyordum annem filanda güzel sonuç verdiğini söyledi,bıyıklarım içinde 5dk bekliyorum ayrıca bn tüyleri aldıktan sonra uyguluyorum. yakınımda uygulayanlar vardı onlar memnun kalmamışlar ayrıca bir tanıdığımın tanıdığı koluna uyguluyormuş ve tüyleri dükmüyomuş sadece yumuşatıyormuş o yüzden tüy aldıktan sonra uygulayın ben öyle yapıyorum

Nasıl 5 dakka bıyıklarında bekliyosun anlamadım senin lafından sonr annemin yüzünde denedik zırnığı ama yara bere içinde kaldı sakın arkadaşlar yüzünüze deydirmeyin bacaklar kollar neysede gerisi boşşşşşşş

En iyisi ağda dan sonra düzenli olarak Capilex kullanmak.Dün akşam sitede bunla ilgili yorumlar okudum azaltıyormş.Ama o konu nerdeydi bulamadım:KK43:

slm arkadaşlar bende üniversite yıllarımda kullanmıştım zırnığı.ev arkadaşlarımın hepsi kullanırdı(5 kişi).artık 1 gün o çürümüş yumurtaya benzeyen kokusunu evden çıkaramazdık.sonuç olarak hiçbirimiz memnun kalmadık.bir kere kökten almıyor.valla ben bu tüylerden kurtulmanın her yolunu denedim.bu yöntemden kötü bence bir tek jilet vardır.Hiç tavsiye etmem arkadaşlar.

evet bende denemiştim afedersiniz ama resmen lağım gibi kokusu var....
üstelik tüy dökücü kremlerden farkı yok...
birde benim tırnaklarımı sarartmıştı yaptığımda...
birdahada asla yapmadım yapmamda...

evet bende denemiştim afedersiniz ama resmen lağım gibi kokusu var....
üstelik tüy dökücü kremlerden farkı yok...
birde benim tırnaklarımı sarartmıştı yaptığımda...
birdahada asla yapmadım yapmamda...

evet cnm,benim tırnaklarımda bi garip olmuştu.zaten cildindede uzun süre tutarsan tahriş ediyor.valla en iyisi lazer kökten çözüm,gerisi hikaye.

Arkadaşlar ben zırnığı ağdadan sonra yapıyorum koltuk altı we baçaklarıma baya azalma oldu bıyıgımada bikere denedim az tutmama rağmen çok yandı yüzünüze uygulamayın kesinlikle eldiwenle yapın ellere zarar weriyo.... sürdüğünüzde ne zaman yanmaya başlarsa hemen yıkayın (özellikle koltuklat) kolay gelsin kendinize iyi bakın a.s.

arkadaşlar ben kimya mühendisiyim, zırnık hakkında herkes yorum yapmış ama bilgi sahibi olmanızı istedim. Zırnık denilen madde As2s3 bileşimi yani arsenik sülfürdür. herkesin bahsettiği o lagım gibi kokusuda çıkan h2s yani hidrojen sülfür gazıdır ki bu gaz zehirlidir. başta bişey farkedilmesede uzun süre koklandığında baş ağrısı, yorgunluk hissi yapar, daha uzun zaman sonrasında ise baygınlık ve hatta ölüme neden olabililen bir gazdır. bence cildinizi böyle kimsallarla temas ettirmeyin ama illaki yapıcaksınız mutlaka havalandırması iyi olan bir yerde durun, zira kötü kokuya dayanabiliyor olmak sizi korumaz. kokuyu duymanız normaldir ama "burnum alıştı artık duymuyorum" dediğiniz anda bilinki zehirlenmeye başlamışsınızdır. kullananlar dikkatli olun lütfen.

arkadaşlar ben kimya mühendisiyim, zırnık hakkında herkes yorum yapmış ama bilgi sahibi olmanızı istedim. Zırnık denilen madde As2s3 bileşimi yani arsenik sülfürdür. herkesin bahsettiği o lagım gibi kokusuda çıkan h2s yani hidrojen sülfür gazıdır ki bu gaz zehirlidir. başta bişey farkedilmesede uzun süre koklandığında baş ağrısı, yorgunluk hissi yapar, daha uzun zaman sonrasında ise baygınlık ve hatta ölüme neden olabililen bir gazdır. bence cildinizi böyle kimsallarla temas ettirmeyin ama illaki yapıcaksınız mutlaka havalandırması iyi olan bir yerde durun, zira kötü kokuya dayanabiliyor olmak sizi korumaz. kokuyu duymanız normaldir ama "burnum alıştı artık duymuyorum" dediğiniz anda bilinki zehirlenmeye başlamışsınızdır. kullananlar dikkatli olun lütfen.

bilgi için teşekkürler arkadaş ben hiç kullanmadım ama açıkçası merak etmiştim
belkide denerdim ama artık deneyeceğimi sanmıyorum zararlı şeylerle dahada zarar vermektense
kıllı olmayı tercih ederim :KK70:

Arkaaşlar koltukaltımda baya azalma oldu bacaklarımda da oldu ama pek anlaşılmıyo ben dewam ediyorum kötü kokusunu rağmen .... koltukaltım yaz sonu biter diye düşünüyorum agdadan sonra sürüyorum yanmaya başladımı yıkıyorum çok memnunum kullanıyorum ama inş bişey yapmaz ,,,,yapmaz dimiiiiyerimseniben kendinize iyi bakınnnn hoşçakalınnn...a.s.:enbuyukkk:

niye kimse sonuç alamamış ben zıknıktan çok güzel sonuç aldım ama yorumları okuyunca uygulamaya korkuyorum.Ben tuyleri aldıktan sonra zırnığı su ile karıştırıp sorunlu bölegeye sürüyorum eskiden yarım saat beklerdim ama yorumlardan sonra süreyi azalttım ayrıca bıyıklarım içinde kulladım bıyıklarımı alıyorum sonra zırnığı su ile karıştırıp sürüyorum hatta son günlerde hergün yaptım ve sonuç mükemmel gözle görülür bi şekilde azalma var,tırnaklarımı filan sarartmadı elime zarar vermedi ama çok ilginçtirki parmağımda gümüş yüzük vardı zırnık onunla temas ettiği an kararmış bende sonradan görünce şok oldum ama cildime bi zararını görmedim tüylerimi de gözle görülür bi şekilde azalttı,aslında herkesin cildi farklı benimkide zarar vermio heralde ama bu yorumlardan sonrada korkuyorum açıkcası

niye kimse sonuç alamamış ben zıknıktan çok güzel sonuç aldım ama yorumları okuyunca uygulamaya korkuyorum.Ben tuyleri aldıktan sonra zırnığı su ile karıştırıp sorunlu bölegeye sürüyorum eskiden yarım saat beklerdim ama yorumlardan sonra süreyi azalttım ayrıca bıyıklarım içinde kulladım bıyıklarımı alıyorum sonra zırnığı su ile karıştırıp sürüyorum hatta son günlerde hergün yaptım ve sonuç mükemmel gözle görülür bi şekilde azalma var,tırnaklarımı filan sarartmadı elime zarar vermedi ama çok ilginçtirki parmağımda gümüş yüzük vardı zırnık onunla temas ettiği an kararmış bende sonradan görünce şok oldum ama cildime bi zararını görmedim tüylerimi de gözle görülür bi şekilde azalttı,aslında herkesin cildi farklı benimkide zarar vermio heralde ama bu yorumlardan sonrada korkuyorum açıkcası

üç çeşit zırnık varmış beyaz.gri,ve kırmızı seninki ne renk

bn sonradan öğrendim galiba tuyler için kırmızı olan kullanılıyormuş ama bn beyazını kullandım ama artık kullanmıyorum zararlı olcak diye korkuyorum artık

X