Tüylerden Kurtulmak icin Zırnık Kullanan Var mı?

bekliyoruz gözlemlerini inş.
ya bu zırnık hangi tür zırnık,biri beyaz dio biri kırmızı vs.?bir de ne kadar alsam gram olarak sizce?ortalama fiyatı nedir. tşk.ler..

yaa fazla pahalı değil 5 ytlelik alsan yeter zaten 1 kaşık yetiyo hemen hemen tüm bacağa

bide ben kırmızı felan diye almadım zırnık dedim verdi beyaz zırnık benimki

çok pis kokuyor ama
öyle bi kokuyu tanımlamak imkansız
günlerce evden çıkmadı kokusu

koksun yaa boşversene sonuçta ilerki dönemlerde kılsız olacaz bunun için deymezmi?

Arkadaşlar aktarlarda açık kiloluk olanlar değildi küçük karton kutu içinde satılanlar var, onların kokuları giderilmiş kesinlikle kokmuyorlar. 3 ytl idi. Hamam otu diye istedim; iki seçeneğide söylediler ben kokusuzu tercih ettim. Bilgilerinize.

Kizlar bu zirnik benimde ilgimi cektide birsey sorucam. Ne siklikla yapiyorsunuz bunu? Yani 3. seans falan yazmissinizda. Seans aralari ne kadar? Ayda 1? Haftada 1? Ayrica icine kirec falan katiyormusunuz yoksa sadece su ile karistirip mi yapiyorsunuz?

Kizlar bu zirnik benimde ilgimi cektide birsey sorucam. Ne siklikla yapiyorsunuz bunu? Yani 3. seans falan yazmissinizda. Seans aralari ne kadar? Ayda 1? Haftada 1? Ayrica icine kirec falan katiyormusunuz yoksa sadece su ile karistirip mi yapiyorsunuz?

Sabit bir sıklık derecesi yok, görecelidir. Tüyler kökünden alınabilecek kadar uzayınca....
Ben azıcık suyla karıştırıyorum sonra sürüyorum....
3. seansımı yaptım açıkçası pek fark göremedim ama devam edeceğim...

Kıl dökücüden bi farkı yok kızlarr.
Sakın denemeyin bence deneyeceksenizde kılları kökünden alın.

Yoksa gidin kıl dökücü krem alın daha iyi.Hemen jilet gibi çıkardı bir kere sürme gibi bi hata yaptım ben.Bir daa da yapmadım.

yeni katılan arkadaşlarım lütfen yazıları baştan sona kadar okuyun ozaman bilgilenirsiniz bende 3. seansı yapacam bacaklarımda fark var ama kollarımda hiçbir fark göremedim okyonus incisi sen ne yaptın forma girersen eğer yazarmısın tüylerin durumunu

zaten bende kökünden alıp sürüyorum asit olduğu için yakıyo ama sende nasıl olmamış hayret bendede baya azalma var ama bilmiyorum nezaman kökten biter ben 3. seansı uyguluyacam bakalım ozaman ne olacak

Arkadaşlar ben okyanus_incisi..İnternet bağlandım Ocak ayının başından beri olmadığı için sizinle tecrübelerimi paylaşamadım ve diğer rumuzumun şifresini unutmuşuuum :KK43: :)

özel bölgemde 6. seansımdayım ve sonuç harikaaaaaa.......... % 50 - 60 oranında seyrelme ve gözle görülür ölçüde incelme var.Daha önce bahsetmiştim oldukça köklü ve kalınlardı..Tüğ şeklinde görünmüyorlar ama eskiye nazaran gözle farkedilir derecede..Bacaklarıma 5. seansımı uyguladım ondada %40 ı kayıp tüğleriminnn..

Fırsat buldukça yazıcam şimdilik benden gelişmeler bu kaddarrr..Öpüorum hepinizii..Teşekkürler tüm tecrübeleriniz içinnn..

Bu arada belli bi aralıklarla uygulamıyorum..Aldıkça sürüyorum bu hamam otunu..

Unutmayın kökünden aldıktan sonra kullanıcaksınız...

Bide plastik eldivenle ovuşturuyorum sürdükten sonra kurumaya bırakmıyorum..Gözeneklere iyice nüfuz etsin diyee..

Herşey gönlünüzce olsunnnn...

cvbın için çok tşkederim okyonus incisi bişey daha soracam seanslar ilerledikçe yanma hissi azalıyomu ben 3. seansı uyguluyacam ilkinde 1 dakika 2. sinde 3.5 dakika bekletebildim gelişmelerden haberdar et merak ettim bende unuttun burayı diye:)

ben biraz önce 3. seansı uyguladım ama enteresan bişey oldu benim tenim çok hassas olduğu için fazla bekletemiyodum çok yanıyodu ama şimdi kuruyana kadar beklettim ve okadarda yanmadı bakalım sonuç ne olacak varsa sonuç alanlar bizi habersiz bırakmasın:eek:

Ahhh yasasinnn sifremi hatirladim yaa cok mutluyumm :))

Evet bendede tahris daha ilerleyen seanslarda azaldi.Ilki gibi acimiyor.Nede olsa ne kadar cok tug koku, o kadar cok aci yada tahribat..Bu, sanirim seanslar ilerledikce tuglerin incelme ve azalmasindan kaynaklaniyor.Derinin tahrisi ise, hamam otuna alismasindan olabilirr..

çok sevindim şifreni hatırlamana :) dahada inanmaya başladım ben biteceğine 1 gün sonra tekrar sürdüm zırnığı ben bu sefer güzelce ovaladım acısı içime işleyene kadar ovdum:) ama ii yandı fakat sabaha geçti bişey kalmadı 8. seansta felan biter diye umuyorum ben sen nasıl düşünüyosun

Benim tuglerim kalin ve kokleri kuvvetli, kendim icin uzgunum 6. seanst %50-60 fark gordum ve benim icin yinede cok iyi bi sonuc..8 seansta kendi adima bitecegini sanmiyorum en az 10 isterr..Fakat umut ederimki senin cok kisa bi zamanda biterr canim..

kızlar slm ben 5 yıla yakındır zırnık kullanıyorum orta okul ve lise çaglarımda permatik kullandıma gde felan yapamzdım hoş halen de yapamıyomda.neyse konuya gelim ben zırnıgı tek başına kullandım ama ilk zamanlar içine kreç hani bildigimiz şu ev yapımında kullanılan kireçle beraber aynı ölçülerde kullanıp yaptım bunu bir iki yıl kadar sürekli kullandım.koltuk altı genital bölge bacak heryerime yani.
tüylerimde erkkek saklı gibi sert köklü simsiyah çıkardı inanın sonuç mükemmel..
ama yara olan ve ameliyatlı yerlere kullanmayın.ha bide bazı insanlarda alerji yapımı yengemde sezeryan yeri kızardı.tek kötü yönü çok igrenç kokuyo ve çok kısa sürede geri dönüyo tüyler ama zamanla ne kadar azaldıgını göreceksiniz öyle 3-4 kullanmda faydasını göremezsiniz

hayırlısı olsun bakalım inş. biter ben 3. seansı yaptım ama baya etkisini gördüm tamamen biterse tv ye çıkacam:)

X