Twist Stepper kullanan var mı?

bence de ayır canım.. şimdi ben kime maşallah dedim... :KK1:
senin belin 62 kardeşininki daha mı ince...
kardeşin başka kullanıcı adı alsın, yarın başlayalım..
1 dk da 100 adımı nasıl yapıyosun ben onu anlamadım... jet hızıyla mı yapıyosun :KK1:
ben 15 dk da 600 adım yapıyorum...:KK8:

bence de ayır canım.. şimdi ben kime maşallah dedim... :KK1:
senin belin 62 kardeşininki daha mı ince...
kardeşin başka kullanıcı adı alsın, yarın başlayalım..
1 dk da 100 adımı nasıl yapıyosun ben onu anlamadım... jet hızıyla mı yapıyosun :KK1:
ben 15 dk da 600 adım yapıyorum...:KK8:

Maşallah demene sebep olacak mesajı kardeşim yazdı ama benim ölçülerimi verdi :) Bir ihtimal ben ayıracağım hesabı çünkü bu hesap gerçekte ona ait dağ-bayır meselesi olmasın:) Evet kardeşimin beli 59 kopacak gibi :)

bilmemki evet galiba çok hızlı yapıyorum acaba ayarı mı gevşek, ben bunu biraz sertleştirip öyle deneyeyim belli ki bir terslik var :)

selm kızlar... eee başlamadınız mı daha.. nerelerdesiniz...
benim kızım rehabilitasyona gidiyo sabah onu götürdüm sabahkini yapamadım akşam 1000 adın yapıcam artık açığı kapatmak için...

bende başladım.günde iki defamı yapıcaz? 1000 adım kaç dakika sürüyo arkadaşlar?

bende başladım.günde iki defamı yapıcaz? 1000 adım kaç dakika sürüyo arkadaşlar?
canım senin hızına bağlı...bazen 20 bazen 25 sürüyo bende...
ben tek seferde 1000 yapınca geceleri bacağım ağrıyo... o yüzden günde iki kez 600 veya 700 adım yapıyorum...dün sabahtan yapamadığım için 1000 adım yaptım akşama... sen kendini yormayacak şekilde ayarlarsın canım...

Selam ben de geldim daha yeni aldım bu aleti günde 300-400 adım arası yapabiliyorumçalıştığım için sadece akşam :KK43: zamanla çoğaltıcam inşallah bu aletten çok ümitliyim :) sizde ne var ne yok?

ben bi kaç gündür koşturmacadan yapamıyodum bu gün yapıcam inşallah bakalım...

selam magrenta ben devam ediyorum.slim de yapıyorum faydasını görüyorum..
ooo hem slim hem bu haaaa ben o slime dayanamadım yaa ama başlasam iyi olucak :) o zaman yaptıklarımızı yazalım hergün gaza geliriz belkim :)
ben bi kaç gündür koşturmacadan yapamıyodum bu gün yapıcam inşallah bakalım...

bugün yap mutlaka salınca tekrar başlanmıyor malesef

ben yaptıklarımı yazayım
pzt 350 adım
salı 700 adım attım :)))) sadece akşam eve gidince yapabiliyorum 3 set halinde yaptım çok ağrı olmazsa 1000'e çıkmayı planlıyorum :)şimdilik ağrım sızım yok cmrtden beri az az biniyorum 200-300 arası :)

slim in değişik setleri var...slim in 6 var ona ben de dayanamadıımm bi gün yaptık ertesi gün kamyon çarpmışa döndüm...:KK1:
bi de göbek için olan var slim 6 pack o daha rahat ve baya faydası var... ama ben şimdi çocuklardan fırsat bulamıyorum..

benimki baya gıcırdamaya başladı da pek yapasım gelmiyo gacı gucur sinir ediyo ses... öndeki gidon falan çok gıcık ses çıkarıyo... yağlanması lazım sanırım hangi yağla yağlanır ki...grass yağı mı makine yağı mı sürsem ki...

slim in değişik setleri var...slim in 6 var ona ben de dayanamadıımm bi gün yaptık ertesi gün kamyon çarpmışa döndüm...:KK1:
bi de göbek için olan var slim 6 pack o daha rahat ve baya faydası var... ama ben şimdi çocuklardan fırsat bulamıyorum..

benimki baya gıcırdamaya başladı da pek yapasım gelmiyo gacı gucur sinir ediyo ses... öndeki gidon falan çok gıcık ses çıkarıyo... yağlanması lazım sanırım hangi yağla yağlanır ki...grass yağı mı makine yağı mı sürsem ki...

evet slim gerçeketne kamyon çarpış yapıyor önce biraz kuvvetlenmek lazım :))) benim sorun basende bacaklarda bu alet iyi gelcek inşalahh makine yağı gibi bişi lazım ona benimkide böle giderse ses çıkartacak gibi :)

seninkinin de gidonu var mı canım...
varsa eğer bacaklarını kırıp bisiklete biniyomuş gibi pozisyonda yaparsan bacaklara çok faydası oluyo...

$VOIT-CARDIO-STEPPER-KONDISYON-CIHAZI__21964537_0.jpg

şu işte ellerini tuttuğun yer

X