Ty sarartc krem kullanan var m?

• Konu Sahibi bıcırık_06
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi bıcırık_06
meraba ben ilk kez dün sesu kullandım sizi okuyunca korktum bakalım nasıl olacak bazılarıda bişi olmadı dio nolucak bilmiyorum:bbo:

• Konu Sahibi bıcırık_06
yüz için çok iyi sararttıcılar.ama vücut için etkili olmaz.o tüyler çok kalın.sürünce çok kaşındırıyor bne 2 dk bekleyemiyorum

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende kaşındım ama sabrettim hatta alerşi olurmu die korktum daha bu ikinci günüm memnunum güneşte de parlamıyo inş. hep böle devam eder:nazar:

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar bnde kullanyrdm .sesunun. sarartıyo tama ii hoş gbi gözkyo. fakat snra bi bkysn .tüylerin altndan siyah syh kıl gbi tüyler çıkyo. köklerni beslymş. ve kaln çıkmaya başlyo. tavsiye etmyrm ksnlkle!!!!

• Konu Sahibi bıcırık_06
ya ark. size bişi soracam buraya girmek için googleden kadınlar klübü diyorum çıkıyo ama bu sayfayı bulamıyom başka yerden giriyorum nasıl giridğinizi söylermisiniz ya valla lütfn
:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi bıcırık_06
daha burada yeniyim de kusura bakmayın resmi nasıl koyuyosunuz şimdiden tşk....

• Konu Sahibi bıcırık_06
kollarıma taaa mayıs aylarındas filn yapmıştm hala sarı valla.temmuzun sonlarına doru tatile gitmiştim ordada hala ilk günki gbi sarıydı tabi bide yanınca tüylerim bayaa bi sarı zaten sarıydı dahada uzun süre sarı olur kaşımada kullandım anacım kaş almama izin vermio saolsun tabe anacım çakmadı ama harbi uzuo tüyler

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar yapmayın yaw , onlar berbat hepsiiiii
denemeyin bile kımyasal bişeyler almayın papatya suyuyla felan sarartın hadı onu yapmadınız oksijen alın ama sakınnn yuzunuzde kullanmayın dehşet bi sonuç olur
papatya yüze iyi gelebilir ama kesin bişe demıyorum belkide besler evt evt besler bence onuda yuze kullanmayın sadece saça ve kola :KK66:

• Konu Sahibi bıcırık_06
canım yukarda kontrol paneli var bak ordan gir avatar bölümden koyacaksın gözat diye bi seçenek var ordan bilgisayarından seç ve koy :KK66:

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben krem değil oksijenli kullanmıştım orta okul-lise yıllarında, ama sadece saçlar ve sanırım bir iki defa da kol ve bacaklar için. Yalnız şunu belirtmem lazım. Bu yöntemi okulda bir arkadaş siyah saçlarını kızıla döndürmek için uygulamıştı ve kahve-açık kahve saçların da sarardığını söylemişti. Evde kardeşime anlattığımda inanmamıştı ve inatlaşmıştık,ben de hemen o gece yapmıştım. Sonuç günden güne saçlarımın rengi dönmeye başlamıştı ve bir kaç hafta içinde ilk bahar güneşiyle birlikte ben çocukluğumdaki gibi sarışın olmuştum:)
Ardından da üniversiteye giden benden 6 yaş büyük erkek kardeşim kendi saçlarına yapmıştı(saçlarını uzatıyordu zaten). Yıllarca bu şekilde çocukluğumuzdaki saç renklerimizde dolaşıp anneme nostalji yaşatmıştık:)

• Konu Sahibi bıcırık_06
Tüy sarartıcılar hem tüyleri daha uzun hale getiriyor hem de daha kalınlaştırıyor tavsiye etmem arkadaşlar.

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende kullasdım kızlar bu sesunun kini ama keşke kullanmasaydım uzadı resmen tüylerim baştan anlamadım 1 sene falan kullandım.ama artık hiç kullanmıyorum.kolarımdaki tüyler bilhassa baya bi uzadı malesef...:KK43:

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben kullananlı 1 ay oldu hiç bi değişiklik görmedim uzama olmadı güneştede parlamıyo inş. hep böle devam eder zaten olmazsa bio der kullanacagım:nazar:a.s.yerimseniben

• Konu Sahibi bıcırık_06
Slm arkadaşlar sanırım tüy sarartıcı hakkında en doğru şeyleri ben söylicem bakınız:bu krem kesinlikle tüyleri ne kalınlaştırır nede uzatıyor.Ben bir doktora gittim bunu kullanmadan önce sordum soruşturdum ama etkisi yok eğerki hamileysen kolarına-bacakalrına uygulama yapabilrisn ama bacaklarının sadece dize o kadar yapılabilir yüze ve diz üstü kesinlikle uygulamayın ve bu krem kesinlikle besleyici bir etkisi yoktur.Bende az tüy olamsına rahmen kulandım koluma bacağıma ama aynı kısalıkta uzasaydı farkına varırdım zaten bide önerim:Vİ-VET TÜY SARATICISI bunu tavsiye ederim FİYATI:5 YTL en fazla 5.5 YTL olmaktadır sakın bu fiyattan yukarı almayın asıl fiyatı bu zaten iyi günler herkese bana ulaşmak isterseniz: *******************

• Konu Sahibi bıcırık_06
Birde daç sanırım bioder kulanıcaksın ama kullanma yazık parana çokta pahalı zaten benim kuzen kullandı ama hiç bir etkisini görmedi para tuzağı bunlar sakın alma parana yazık değmez değseydi hay hay ama tavsiye etmiyorum ama genede senin bileceğin iş kendini mutlu hisedeceksen alabilrsin

• Konu Sahibi bıcırık_06
Ben 1.sene kadar Sesunun tüy sarartıcısıını kullanmıştım ama sesununki kullandıktan 1-1.5 saat kadar sonrasına kadar cildimde ciddi bi kırmızılık yapıyordu,tabi geçiyor hiçbişey kalmıyor ama ya yatarken yapmam gerekio,yada acil bişe olsa taa 1.5 saat akdar öncesinden ayarlamam gerekiyordu:)Birde büyük boyu 11ytl kadar.Onu bulamadığım birgün aldıgım yerdeki bayan Vivetinkini önerdi,üstelik 5ytl kadar birşey.Çok memnun kaldım,aynı derecede sarartıyo ,sesu kadar yakmıyo,üstelik kızarıklık da yapmıyo,ya da sesunun yaptığının yarısı kadar bile olmayacak derecede az yapıyor.Ben Vi-vetinkinden gayet memnunum öneririm.

• Konu Sahibi bıcırık_06
sesu hem pahalı hemde dedğin gibi yakma acısı veriyor insana ama vi-vet sarartıcı daha iyi herkese tavsiye ederim hep daha hesaplı daha güsel

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende yıllardır sac için kullanılan acıcıyla sarartıyorum göbegimi falan hiç bişe olmuyo cok memnunum valla hemde 1,5 2 sene kullanıyorum bi paketi

X