Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

ben yaklaşık 3 aydır uyguluyorum kesinlikle işe yarıyor kurutma yapıyor ama tahriş edecek kadar değil birde ben hiç yıkamadan üst üste limon ve tuz karışımını sürüyorum çok azalma var devam edersem kesin bitecek kesinlikle deneyin...

tatlım nasıl uyguladığını tam olarak anlatır mısın??

kızlarr ben naneyi çiğ çiğ sabah akşam 6-7 yaprak yedim 1hafta bu şekilde devam ettim faydasını gördüm:KK23:yalnız şöyle birşey de var göğüslerim büyümeye başladı:KK52: yani dikkat ettim adetten dolayı mı diye düşündüm önce ama hiç alakası yoktu.çevremdekiler de farketti sanırım nanenin hormonlara etkisi varmış ama bu kadar olacağını tahmin etmemiştim :KK61:

merhaba
yeni gördüm burayı bu gün hemen deneyeceğim yaşadıklarını paylaşan herkese teşekkürler

Selamlar,

Ben de biraz farklılıkla bu yöntemi uyguluyorum, epilasyon cihazıyla aldıktan sonra limon suyu ve tuz yapıyorum. sonra bir de üzerine pudra döküyorum yumuşacık oluyor.. tüyler daha geç ve gitgide daha az çıkıyor..

şu nane olayını da deneyim, günlerdir taze nane görüyorum migrosta canım çekip duruyor nerde kullancam ki diyip almıyordum :)

kızlarr ben naneyi çiğ çiğ sabah akşam 6-7 yaprak yedim 1hafta bu şekilde devam ettim faydasını gördüm:KK23:yalnız şöyle birşey de var göğüslerim büyümeye başladı:KK52: yani dikkat ettim adetten dolayı mı diye düşündüm önce ama hiç alakası yoktu.çevremdekiler de farketti sanırım nanenin hormonlara etkisi varmış ama bu kadar olacağını tahmin etmemiştim :KK61:

Kaç yaşındasın canım? Göğüs büyütecekse sabah akşam yerim valla :KK9:

göğüs büyütmeye etkisi varsa kesin kullanmalıyız :KK70:
tuy azaltmak için bende bi arkadaşımdan duymuştum
epilasyondan sonra bildiğimiz sodayı sürünce işe yarıyormuş.
sıvı soda yani içtiğimiz...:KK64::KK64::KK64:

gerçekten işe yarıyormu çok merak ediyorum etkisini gören varsa yazssın

Limon tuz olarak denedim ben fakat böyle bir acı yok :KK4: Sürmemle yıkamam bir oldu. Birde kızardı sürdüğüm yer. :KK4: Şahsen ben böle birşeyi bir yerinize sürmenizi tavsiye etmiyorum:KK19::KK20:

Limon tuz olarak denedim ben fakat böyle bir acı yok :KK4: Sürmemle yıkamam bir oldu. Birde kızardı sürdüğüm yer. :KK4: Şahsen ben böle birşeyi bir yerinize sürmenizi tavsiye etmiyorum:KK19::KK20:

ben bir süredir epilasyon sonrası limonu kullanıyodum yumuşacık yaptı bacaklarımı hemde benim tenim çok hassastır böyle hemen kabarır okadar kabarırki arı sokmuş sanırsınız. ama limon o kadarda yakmadı beni. sitede okudum dün üstüne bide tuz serptim yanma oluyo fakat hemen geçiyor. benim tüylerim çok çabuk çıkar 3 aydır kullanıyorum seyreldi.ben tavsiye ediyorum kızlar:KK22:

ay eğer öyleyse ben hemen başlıyorum naneye bi beden büyütmenin ne zararı olucak ki:KK1: ama bide şu var yemeği bırakınca inermiki??:KK9:

sir ağda sonrası limon+tuz sürüp yıkamadan bekleyeceğiz değil mi? ertesi gün banyo yapsak sorun olur mu? 3 gün su değmemesi mi lazım nasıl olcak ki???

iyiyde limonu sürdükten sonra bacaklar yapış yapış oluyo.yıkamadan nasıl dayanılırki?valla bugün sürdüm ama 1 saat bekletip yıkadım.inşallah böylede etkili olur.3 gün yıkamadan mümkün değil bekleyemem.bu arada nane çayının göğüsleri büyüttüğü kesin mi yaaa?ben büyümesini istemiyorum ama şu kıllardan kurtulmak istiyorum.üfffff:2:

valla kızlar bu yöntem tutarsa limonda ve tuzda satış patlaması yaşanır ben söyliyim.bende uygulayacam.maşallah şeftaliyi bırak ağacı olduk yani.artık bi son vermek lazım. nedir bu kadınların çektiği..hep acı hep acı..:KK43:

kızlar ben bir kere sir ağdanın ardından limon denedim yok böyle bir yanma
ağdadan daha fazla acıdı acısı içime oturdu resmen
ağdadan hemen sonra sakın denemeyin
bir kaç saat geçsin en azından
zaten o hamlemden sonra bir daha cesaret edemedim :KK59:

Öncelikle herkese merhaba foruma bu konuya yorum yapabilmek için üye oldum yazamadan duramadım :) nane çayı üzerinde Süleyman Demirel Üniversitesi'nin araştırmaları var bir araştırmada nane çayı tüyleri hafifletiyor deniyor başka bir araştırmada da nane çayı kısırlık yapıyor rahim içine zarar veriyor deniyor tüylerden kurtulayım derken başınıza iş açmayın bana kalırsa... Nanenin öyle olağanüstü bir etkisi olsaydı bunun ilacını falan yaparlardı her şeyin fazlası zarar... Nane çayı hormonları çok etkiliyormuş tüyleri hafifletme özelliği de doğum kontrol hapının tüylere etki etmesi gibiymiş... Kısacası nane çayının her gün kullanımı hiç mantıklı değil... Tuz ve limona gelince çok işe yarıyor ben önce limon kolonyası kullanmıştım ağda yaptıktan sonra pamukla sürdüm bacaklarıma bacağımda çok az bir yerde tüy çıkıyor şimdi neredeyse kalmadı tüyler... Sürdükten birkaç saat sonra yıkayın ve kesinlikle iyice keseleyin keselemek de çok işe yarıyor tabi bu yöntemin de etki etmesi insandan insana değişir... Tuz ve limonla masaj yapınca ayrıca batık oluşumunu önlüyor... Son olarak araştırmadan her şeyi kullanmamanızı tavsiye ederim hepinize iyi günler...

limon ve tuzu ben de denedim...bikini ve göbek bölgesinde denedim..epilasyon olayını gece hallettim..sonra limon tuzu sürüp streç filmle sarıp yattım..gece yaparsanız sabaha kadar kalmasında bir sakınca yok..bir de limon derinizin rengini acıyor bi süre sonra..kol altı kararmalarında işe yarayabilir bence..

İlk sayfada konuyu açan arkadaşın tarifini tam anlamadım,tüm sayfaları da okumadım,birisi bilgilendirebilir mi acaba...Tuz artı limon denilmiş ama kaç kaşık tuz mesela,bu önemli bence...Ve arkadas demişki kurudukca işlemi tekrarlayıp sürün..Ne yani bacagıma sürdüm kuruyacak bidaha bidaha bidaha mı...Birisi netleştirebilir mi lütfen :KK43:(

yüzümü haftada bir aldırıyorum maalesef :KK43:( yani o kadar çabuk çıkıyo. oysa hormonlarımdada bi sorun yok herşey normal. ben her aldırdığımda bu limon tuzx karışımını yapıyorum ama neden gözle görünür bi faydası olmuyoooo :KK43:

X