uan yumurta takibi yaptran varm kslarr?

merhabalar arkadaslar ne mutlu hersey temiz ve asilama sonucunu alabilenlere.Masalllah diyorum.Asilamayi bir kac kez yaptirdim amam-aman guzel diyoruz bir gun gecmeden kiste donusur.Bu canavar mi 1 gun icerisinde kimse anlamadi.kendim anlamaktan kaldim. Kabus olmustu. Sonunda nedenini sormuyorumdum... dusunemez hale gelmistim. bu yuzden dua edin. Insallah hamile kalirsiniz.

merhabalar ben henüz doktora gitmedim; cesaret edemedim 8 aydır istiyorum ama olmuyor; ne gibi tetkikler uygulanır bana sizce bir kaç ay daha bekleyeyim mi?

kizlar benim dun adetimin 8. gunu idi doktora gittim 13 mm ytumurtam olusmus ilac falan kullanmıyorum sadece sabah ve aksam çakşır otu bal tarcın karısımı yiyorum. 8. gune gore yumurtan erken gelismis dedi doktor. Bugun tekrar bakacak. sizcede 8. gune gore yumurtam buyuk mu?

slm arkadaslar bende yumurtalık takibi yaptırdım 5 ay sürdü 3 kere ilaçlı 2 kere ilaçsız ama tutmadı doktorum 5 ay bekle olmazsa aşılama yapılacak dedi şimdi 4 aydayım ve hala birşey yok bence yumurtalık takibine başlayınca sonunu getirin en azından bazı olumsuzluklar düzene giriyor....

X