Üç haftadan önce korseyi cıkarsam?

Nisan.umut

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
1.241
366
Kızlar ben 500ccleri 620ve 690ladeğişmiştim asimetriden dolayı şimdi perşembe iki hafta olucak doktor üç hafta korse tak dedi ama işimden dolayı hep güzel giyinmek zorundayım acaba üç hafta dolmadan günde üç dört saat sporcu sütyeni taksam birşey olurmu ki korseyle cok kötü duruyor kıyafetler zaten spor sütyende sıkı şekilde degilrahat birşeyler aldım eve dönünce yine korseyi taksam?

Kızlar ben 500ccleri 620ve 690ladeğişmiştim asimetriden dolayı şimdi perşembe iki hafta olucak doktor üç hafta korse tak dedi ama işimden dolayı hep güzel giyinmek zorundayım acaba üç hafta dolmadan günde üç dört saat sporcu sütyeni taksam birşey olurmu ki korseyle cok kötü duruyor kıyafetler zaten spor sütyende sıkı şekilde degilrahat birşeyler aldım eve dönünce yine korseyi taksam?
Bu işin bir de operasyonu etkilemesi var. İstediğiniz gibi olmazsa 3 haftalık korse takmama uğruna yaptırdığınız işlem hoş durmazsa pişman olursunuz. Kişinin yaptırdığı işlem farklı farklı hep, sizdeki işleme doktor 3 hafta uygun görmüş. Doktorunuza danışın, böyle bir durum var, şu şekilde yapsam bir şey olur mu diye .. burdaki her operasyon sonuçta benzer olsa da şahsa vücuda deriye yaşa göre değişir öncesi sonrası...

Bu işin bir de operasyonu etkilemesi var. İstediğiniz gibi olmazsa 3 haftalık korse takmama uğruna yaptırdığınız işlem pişman olursunuz. Kişinin yaptırdığı işlem farklı farklı hep, sizdeki işleme doktor 3 hafta uygun görmüş. Doktorunuza danışın, böyle bir durum var, şu şekilde yapsam bir şey olur mu diye .. burdaki her operasyon sonuçta benzer olsa da şahsa vücuda deriye yaşa göre değişir öncesi sonrası...
Haklısn canım acaba her ihtimale karşı abartıyolarmı diye düşündüm o yüzden sizlrre danışayım dedim

X