Üçüz Sahibi annenin hafta hafta gelişimi

bu gerçek mi....üçüzü olan varsa gerçekmi değilmi sölesin bize....o karın nasıl toparlanır bi dahaa ah yazzık

gercekten kotu olmus karni ama galiba dogumdan sonra cekilmis hali bi kac ay gecince biraz toparlar ama azcik.Kadin vucudundan kilo almamis gogusleri bile kucuk.Ama bebekler cok tatliiii yaaaaaaa ne demisler annelik kolay deyil

ben ikiz bebeğe hamile olmayı istiyodum ... :1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok::1shok: :1shok: :1shok: :1shok:
vazgeçtim vazgeçtim vazgeçtim.................................................................

bu ne yaakafamçokkarıştı allah yardımcısı olsun bu bayanın :çok üzgünüm: valla hem üçüzlerle uğraş hemd e o karnu toparlamaya çalış :uhm: annelik zor zenaat :emir_bebek:

kızlar bebişlere baksanız ya bide çok tatlılar karnı falan halleder o estetikle merak etmeyin

Amann ne olcak sankii alt tarafı derisi buruşmuş iştee:jeyyar:

Nasılsa bu beden bir gün mezara gidicekk..sositososito

Önemli olan bebeklerini sağlıcakla kucağına almasıı ve o güzell duygunun yaşanmasışakkıdı

:1shok: aman yarabbim sen bizi koru ne kötü olmus öyle yaaa catlak derisi kırısmıs :1no2:

kadına pravooo amaaa....bebişlerin hepsi tosun gibii..sadece karnı büyümüş..vücudu kilo almamışş...amannnn varsın buruşsunn..karnını gedirir hiç bi şeyi kalmazzz:nazar: ..bende istiyommm yaaaa..ama bende fıtık var..hepsini taşıyamammm..oğluşumun bi kardeşi olsun yeterrr

X