Ultherapy yaptıran var mı?

nazcım resimlerine ben de baktım ama senin abarttıgın gibi kötü bir görünüm bende göremedim hafif bir cöküntü var ama anlattıgın ya da sorun edeceğin kadar büyük bişi değil moralini bozma zamanla ya da farklı bir işlemle düzelir bence

Ysemcim şu anda hiç bir işlem yaptırmıycam.sadece yüzünin aşt katmanında ne var. Şişlik kısım ödemmi, çöküklük olanda hasarmı var baktırıp anlamak istiyorum. 3, 4 ay bişi yaptırmam. Ultheranın etkisi tam çıksın sonra brlki dolgu yaptırabilirim. Bir de şişlik ise o bölge için krem yas hap olabilirse. İşlem düşünmüyorum şu an

kimbilir selam
okudun mu başıma gelenleri.
şişlik derken şimdi de öbür tarafta çöküklük derdi oluştu. Allahım bu kadarla bırakır inşaallah.
dua ediyorum ultheranın etkileri 3 aydan sonra bitiyor olsun. yoksa iyice çökecek yüz.
yarın kocaelinde bir iyi doktor buldum. cildin altına ultrasonla bakıyormuş. ona gidicem.
ptesi de bir plastik cerraha. bakalım nolacak.
ancak madem dolgu olabiliyor hidrolorik asit dolgusumu ne alerji yapmayan ondan yaptırırım eridikçe tekrarlatırım. kalıcı yaptıramam öyle alerjik bir bünyem varki. mutlaka alerji yapar.
sevgiler

naz 70 seninde benim gibi allerjik ve hassas bi cildin ve vücudun var diye tahmin ediyorum o yüzden kesinlikle kendi yağından dolgu yaptır, hiç allerji yapmaz denilen dolgu maddesi bende allerji yaptı ve göğüs toparlama ameliyatı olduğumda 5 ay dikiş yerleri akma yaptı ve keloid oluştu keloidi başına gelmeyen bilmez çok nadir olan birşey isterseniz arama motoruna bakabilirsiniz ne bela bişey olduğunu anlamak için, allerjik bünyem olduğu içnde cerrahi müdahalelerden kaçınıyorum aslında,sırf bu yüzden ulthwra ile ilgileniyorum çünkü dr yüzündede keloid oluşabilir demişti

naz 70 seninde benim gibi allerjik ve hassas bi cildin ve vücudun var diye tahmin ediyorum o yüzden kesinlikle kendi yağından dolgu yaptır, hiç allerji yapmaz denilen dolgu maddesi bende allerji yaptı ve göğüs toparlama ameliyatı olduğumda 5 ay dikiş yerleri akma yaptı ve keloid oluştu keloidi başına gelmeyen bilmez çok nadir olan birşey isterseniz arama motoruna bakabilirsiniz ne bela bişey olduğunu anlamak için, allerjik bünyem olduğu içnde cerrahi müdahalelerden kaçınıyorum aslında,sırf bu yüzden ulthwra ile ilgileniyorum çünkü dr yüzündede keloid oluşabilir demişti

aşinagüzel arkadaşım ilgilenme şu ulthera ile. 100 kişide belki 1,2 sinde benim başıma gelen olabiliyordur. ama oluyor. değmez bu üzüntülere.
üstelik iyi oku. 1.5 yıl sürecek etkisi. böyle bişi için yağ erirse iyi mi. bak benim ulthera 1.5 yıl sonra etkisi geçince ne o şişliğim inecek nede yağların geri gelecek. ne olacak biliyormusun bağlar sarkacak.
sarkma işlemi geri dönecek yani. bu sefer şişlik kısım daha beter görünecek büyük ihtimal.
başka şeyler düşün. ben paradan geçtim. 4.500 daha versemde eski halime dönsem peşindeyim.
sakın apostle ile ysem in sonucunu almadan yaptırma. sonra genede düşün derim. onlar çok memnun kalabilir. ama 3 kişinin biri kötü ise bu oran yüksek bir oran.
bekle bakalım başkalarıda yaptırsın. realself de %80 ile başlayan memnuniyet oranı indi %76 ları mı ne. hızla iniyor oran. biraz bekle.

Ben Dr. Teomanın bir sitede ulthera ile ilgili bir yazısında 1 yıl etki ettiğini okumuştum.

Bioten At Kestanesi Jel-Krem 200 ML
İçerisinde bulunana atkestanesi, sarmaşık, biberiye ekstreleri ile nane ve kafur yağı kan dolaşımının uyarılarak düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ödem ve yorgunluk hissini azaltıcı etkisi vardır. İçeriğinde bulunan buğday yağı ve atkestanesi ekstresi cildin yumuşaması, güçlenmesi ve sıkılaşmasına yardımcı olur.
Ürün Açıklaması :
İçerisinde bulunana atkestanesi, sarmaşık, biberiye ekstreleri ile nane ve kafur yağı kan dolaşımının uyarılarak düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ödem ve yorgunluk hissini azaltıcı etkisi vardır. İçeriğinde bulunan buğday yağı ve atkestanesi ekstresi cildin yumuşaması, güçlenmesi ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

canım bi dene istersen bana iyi geldi

ysem merhaba
ödem için önerdiğin bu kremi internetten araştırdım varisler için diyor. yüzemi sürdün sen?
yoksa ben yanlış şeymi araştırdım?

Bugün Kocaelindeki iyi bir doktora tavsiye üzerine gittim.
doktor yüzümü iyice inceledi. hatta ölçtü iki yanı. çenemin altı üstü yanlarına baktı. içini görelim dokuların dedi beni ultrason çekilen bir gözlem merkezine gönderdi. orada ultrason çektirdim.
Çeken doktorlada konuştum. Dokuların altında çok şükür önemli bir hasar yok. sağ kısımdaki çöküklük dediğim yerde yağ erimesi yok. sol şişlik kısma gelince 2.5 cm. uzunluğunda 10 mm. yüksekliğinde ödem tabakası oluşmuş bölge tespit etti. Bu tip uygulamalarda özellikle tükrük bezleri zarar gördümü bakılır dedi. baktı şükür bişey olmamış.
Netice ile gittim tekrar ilk doktora. O da yüzünü kendi haline bırakalım. hiç bir işlem yaptırma 3 ay kadar dedi. ultheranın önce zarar verip sonra onarıma geçirdiğini dokuları anlattı. yüzün tam oturması için 3 ay bekleyelim. Ödem zamanla dağılabilir azalabilir o bölgede dedi. hiç bişey vermedi.

Bugün Kocaelindeki iyi bir doktora tavsiye üzerine gittim.
doktor yüzümü iyice inceledi. hatta ölçtü iki yanı. çenemin altı üstü yanlarına baktı. içini görelim dokuların dedi beni ultrason çekilen bir gözlem merkezine gönderdi. orada ultrason çektirdim.
Çeken doktorlada konuştum. Dokuların altında çok şükür önemli bir hasar yok. sağ kısımdaki çöküklük dediğim yerde yağ erimesi yok. sol şişlik kısma gelince 2.5 cm. uzunluğunda 10 mm. yüksekliğinde ödem tabakası oluşmuş bölge tespit etti. Bu tip uygulamalarda özellikle tükrük bezleri zarar gördümü bakılır dedi. baktı şükür bişey olmamış.
Netice ile gittim tekrar ilk doktora. O da yüzünü kendi haline bırakalım. hiç bir işlem yaptırma 3 ay kadar dedi. ultheranın önce zarar verip sonra onarıma geçirdiğini dokuları anlattı. yüzün tam oturması için 3 ay bekleyelim. Ödem zamanla dağılabilir azalabilir o bölgede dedi. hiç bişey vermedi.

3 ay sonra tekrar yüzümün her bölgesine ultrason tekrarı yaptırmamı ve o neticelerle tekrar ona başvurmamı istedi. O zaman elimizdeki aletler ile ne yapılabilir bakarız dedi.
Kafanıza takmayın sorun edilecek kadar bi şey görünmüyor doku hasarı olmaması da iyi dedi. sağ çökük kısım için de yüzdeki bağların her tarafta eşit ölçüde etkilenmemiş olabileceğini o nedenle daha çok etkilenen şakak kenarlarının ödemde gittikçe çekilme gibi yapıp çökmeye sebep verdiğini, diğer bölgelerdede kolajen uyarılması, bağ tabakası sıkılaşmasının daha az olması nedeni ile biraz daha gevşek kaldığını belirtti. zamanla onlarda biraz toparlanır belki ama şimdi 3 ay bekleyelim dedi.

3 ay sonra tekrar yüzümün her bölgesine ultrason tekrarı yaptırmamı ve o neticelerle tekrar ona başvurmamı istedi. O zaman elimizdeki aletler ile ne yapılabilir bakarız dedi.
Kafanıza takmayın sorun edilecek kadar bi şey görünmüyor doku hasarı olmaması da iyi dedi. sağ çökük kısım için de yüzdeki bağların her tarafta eşit ölçüde etkilenmemiş olabileceğini o nedenle daha çok etkilenen şakak kenarlarının ödemde gittikçe çekilme gibi yapıp çökmeye sebep verdiğini, diğer bölgelerdede kolajen uyarılması, bağ tabakası sıkılaşmasının daha az olması nedeni ile biraz daha gevşek kaldığını belirtti. zamanla onlarda biraz toparlanır belki ama şimdi 3 ay bekleyelim dedi.

:)çok sevindim geçmiş olsun için rahatlamıştır biraz

bu tip işlemler işe yara mı yoksa para tuzağımı onuda sorsaydın keşke sevgili naz70

bu tip işlemler işe yara mı yoksa para tuzağımı onuda sorsaydın keşke sevgili naz70

Ya asinagüzl arkadaşım işe yararmı diyorsun hala. Yarasa nolacak. 1.5 yıl en fazla
3 ayı zaten işe yaramadı için geçen süre. Kalıyor geriye 1 yıl gibi süre.
Ya brnim gibi bişi gelirse başına. Doku hasarı yok, yağ erimei yok diye seviniyorum. Eee o ödemli kısım nolacak. Diş sbse yapmış gibi geziyorum ortada. Yan taraftaki çöküklük nolacak. Şimdi suratımı eskiye dondürmeye uğraşıyorum. Sen hala ne soruyorsun.
Bi daha da sana uyarıda bulunmayacağım. Sen bilirsin. Allah pişman eymesin alacağın kararda.
Son bişi diyorum. Tabiki sordum doktora. O da biz bu kliniği açınca bizede bu tip aletleri satmaya geldiler ama biz bulaşmadık çünkü her ciltte ne gibi tepkiye sebep olacağı belli olmayan, ne çıkarsa bahtına olan şeylerdir bunlar o nedenle sıcak bakmadık dedi.
Ultrason çeken doktorada ultrasonla yapılsn bu işlemi bilip bilmediğini sordum. O da biliyorum ama bizim kullandığımızdan farklı, bız ısı vermeyız o alette ısı verilir ve hasar ne derece olur kontrolden çıkanilir dedi. İkiside sıcak bakmıyorlar.

Naz cok sevindim senin adina en azindan sadece odem oldugunu biliyoruz. Kitle olusmus olabilirdi, nedbe dokusu olabilirdi ki bunlar varsayimlar arasindaydi. Daha once telaffuz edememistim seni korkutmamak adina.. Ozur dilerim. Cok sukur degiller! Gercekten senin adina cok rahatladim .

Son olarak at kestanesinin damar buzucu etkisi var cildi sıkılastırır ödeme de iyi gelebilir o yüzden tavsiye etmistir ysem. Bu mesajlar parca parca oldu Naz, uyku basima vurdu galiba iyi geceler

Son olarak at kestanesinin damar buzucu etkisi var cildi sıkılastırır ödeme de iyi gelebilir o yüzden tavsiye etmistir ysem. Bu mesajlar parca parca oldu Naz, uyku basima vurdu galiba iyi geceler

Kitle mi diğer dediğin nedir. Hiç onları düşünmedimdi. İyiki demedin bana iyice evham yapardım.
Çok şükür patolojik bişi yok. Herşey normal. Ama ödem var işte. O nasıl geçecek :KK43: 10 mm kalınlığında. Az da değil.
Bugün arnica krem sldım. Sürüyorum ama o kadar alt tabakaya etki edermi bilmem kremler

Ysem merhaba sen nasil oldun sen de gelismeler nedir?

merhaba apostle ben iyiyim bende problemler gecti bu gün doktora gittim carbon peeling yapıldı cildim cidden cok güsel oldu doktor gelişmeler var iyiye gidiyor dedi sabırsızlıkla 3 ayı bekliyorum bakalım nasıl olacak

Ysemcim şu anda hiç bir işlem yaptırmıycam.sadece yüzünin aşt katmanında ne var. Şişlik kısım ödemmi, çöküklük olanda hasarmı var baktırıp anlamak istiyorum. 3, 4 ay bişi yaptırmam. Ultheranın etkisi tam çıksın sonra brlki dolgu yaptırabilirim. Bir de şişlik ise o bölge için krem yas hap olabilirse. İşlem düşünmüyorum şu an

aynen cnm yaptırma ama eminimki senin de düzelecektir ya eger ödem şişlikse eger doktorun birşey vermesse benim kullandıgım kremi denemeni tavsiye ederim kremi kullanınca birkac günde gecti bende ya krem öle bir şey ki ilk sürdügüm de fena yaktı iyileşmeye başladıkca artık yakmıyor gecenlerde boynum tutuldu günde 3 kere kullandım ertesi günü hafif agrı vardı oda akşama kadar gecti

ysem merhaba
ödem için önerdiğin bu kremi internetten araştırdım varisler için diyor. yüzemi sürdün sen?
yoksa ben yanlış şeymi araştırdım?

yok cnm varisler için değil o krem:) agrı için nette ben de baktım şimdi öyle tanıtım yapmışlar ve ben huncalife üyeyim özellikle sordum yetkililere öyle kullandım ama herseye iyi geldiğini biliyorum tüm agrılar ödem ve şişlikler için bana iyi geldi birkaç günde ben de şişlikler agrılar kalmadı

nazcım kötü birşey olmaması sevindirici sevindim gercekten insallah zamanla tamamen gecicek belki de 3 ay sonra daha da iyi olacak
bu arada nazcım ya kremin ben faydasını gördüm bana iyi geldi kullanırsın sana iyi gelmez bana kızarsın cnm üzülürüm kullanmak istersen gittigin doktora içerigini anlatarak bir sor yüzümde sadece agrı ve şişlik olan bölgeme hafif bir şekilde sürdüm

X