ümraniyede dogum yapan ve hamıleler yardım

CINCIK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
718
0
merhaba ben ümraniyede oturuyorum hamıle kalmaya karar vercem ama ilk önce düzgün bir dr. bulup ilk kontrole gıdıp sonra hamıle kalmayı ıstıyorum.ama hangı hastaneye veya doktora gıtcegımı sasırdım.bana en yakın hastane erdem hastanesı ama onuda fazla oneren yok, bıde orda genelde sezeryan yapılıomus bende sogudum ordanfisfisfis.yaaa lutfen yardım edebılırmısınız...ümranıyede hangı dr a gıdıosunuz ve dogum yaptıysanız normalmı sezeryanmı lutfen cvplarsanız sevınırım

aynı sorun bendede var erdem hastanesinden bende soğudum afiyet hastanesini düşünüyorum ama kafadan noksan radyoloğluyla tartışınca vazgeçtim erdem in tek avantajı yeni doğan yoğun bakımı olması kararsız kaldım malesef

ya afiyetle ilgili zaten hiiiçç olumlu bişe duymadım daha yani.yaa başka kimse yokmu bize yardımcı olabilcek.....semprex inşallah sende dogru dr u bulursun...mercan 76 sende inşallah bu sefer bebişine sag salim kavusursun..

allah sağlıkla ve sıhahatle bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin bizlere.ama inanın çok şaşırdım.bende medipol ve erdem arasında gidip geldim.erdemi seçtim çünkü 1 sene önce kardeşim orada kendi isteğiyle sezeryan doğumu yaptı.bakımı doktoru mükemmeldi.yolunda gitmeyen hiç bir şey olmadı.kardeşiminde tavsiyesiyle bende oraya gidiyorum.özlem hanımda doktırum.hakikaten mükemmel bir doktor.10 haftayı bitiriyoruz ve ben her istediğimde doktorumla konuşabiliyorum.acaba şans işimi

valla bende ikidir adalet hanıma gidiyorum ama ne bilim işte avıcenna evet yakın olsa oraya gitcem çünkü gerçekten çok güzel bir hastaneymiş yeni doğan yoğun bakımıda ssklıya ücretsizmiş erdemde varmı bilmiyorum sorcam bu seferki gidişimde

merhaba arkadaşlar ben hospitalyum( çamlıca ömür eski adıyla) bahar besen de doğum yaptım doktorumu zaten 10 yıldır tanıyordum sezaryen oldum kendi isteğimle yoksa suyum patlamıştı normal doğum yapardım:) ben doktorumdan memnunum . ama size bir hastane önericem altunizade de başkent üniversitesi hastanesi bu hastaneyi rahim ağzı yaktırma için uygun bir hastane ararken buldum temizliği,ilgileri ve bekleme salonu medipolden daha iyi bana yaktırma için hastaneler 360 tl derken ben orda 9 tl ye yaktırdım hemen gün alamam sandım 2 gün sonraya randevu verdiler. acil bedava kan idrar tahlillerine fark bile vermiyorsunuz ssk hastanesi gibide değil özellere taş çıkartır

saygılar

benim doktorum yasemin hanımdı adalet hanımı istiyodum ama 1 kere denk geldi onunla zamanımız uymadı ben kontrole diye gitmiştim ama muayene esnasında keseyi yırttığı için acil yatırdılar çok zor geçti yani bugün nene hatun hastahanesine gittim uzakta olsa ama memnun kaldık aletleri çok gelişmiş fiyatıda uygun şimdilik buraya devam etmeyi düşünüyorum

mrb kızlar bende erdem hastenesini düşünüyordum ama doğrudürüst kimse tavsiye etmiyor,cıncık eğer illede erdem dersen atakent kliniği var orda oktay bey ile bi görüş deriim kayınvalidem çok iyi olduğunu söylüyor ve eltim şuan 2 aylık hamile ona gidiyor çokta memnun,hamilelik boyunca ona gidebilirsin ayrıca doğum içinde erdem hast.'nde anlaşma yapabiliyorsun doğuma onun girmesi için istersen bi oktay beyle görüş,bende bu ay ıonda başlıcam tedaviye

He kızlar bu arada avicenna da bnm kuzenim 3 sene önce doğum yapmıştı zeynep hanım bakmıştı ona ve çok ilgili bi doktordu doğuma da girdi eğer hala ordaysa gitmenizi tavsiye ederim,ama yeni doğan yğun bakım var mı bilmiyorum maalesef,hee bu arada söylmeyi unuttum pahalı buralr bildiğim kadarıyla hele erdem para gelsin die herşeyi yapıyor walla olmadık testler falan

yellowhot ben erkek dr. istemiyorum yaa...bayan olsun rahat edıyım ıstıyorum

kızlar ben de 6 haftalık hamileyim erdeme gittim
emine hanım vardı akşam gitmiştim nöbetçi doktor
çok iyi birine benziyordu ama ben de malesef erdeme güvenemiyorum
sebebini bilmiyorum içim rahat değil
aslında ucuz bir hastane
benim özel sigortam olduğu için uygun
normal doğum ssk ile 450 dedi çok şaşırdım
ama cumrtesiye medipole randevu aldım
oraya gidicem
herkes çok övüyor

selam ben umranıyede doktor reyhan topuzun hasatlrındanım 2 yıl once onda dogum yaptım halada doktorum ve tavsıye edrım ben onun ozle muayene hanesıne gıdıyordum ıkı yıl once tabıyıne bısye oldunmu arıyabılıorum
tavsıye edrım arkadasım doktorum dıye demıorum esım bıle hala dıor yıne cocugum olsa yıne ona gıderım verdıgım para helal olsun der 7 en fazla 8 hasta alır ama yarım saate ılgılenır benım dogumda onunn ozman hospıtalyum eskı camlıca omur hastanesı ıle anlasmalıydı orda yaptım dogumu benım dogum yapıcam zamn butun randevuları ıptal etı ve gun boyu benımle ılgılendı normal dı dogumum ama bede tansıyon dusuk olunca bayıldım muayene sırasında hemen sezeryana aldılar 15 daka bıle surmedı hıc agrımda olmadı evde geldımde gunluk yasantıma devam etım tavsıye edrım sıdetle doktorumu

selam ben umranıyede doktor reyhan topuzun hasatlrındanım 2 yıl once onda dogum yaptım halada doktorum ve tavsıye edrım ben onun ozle muayene hanesıne gıdıyordum ıkı yıl once tabıyıne bısye oldunmu arıyabılıorum
tavsıye edrım arkadasım doktorum dıye demıorum esım bıle hala dıor yıne cocugum olsa yıne ona gıderım verdıgım para helal olsun der 7 en fazla 8 hasta alır ama yarım saate ılgılenır benım dogumda onunn ozman hospıtalyum eskı camlıca omur hastanesı ıle anlasmalıydı orda yaptım dogumu benım dogum yapıcam zamn butun randevuları ıptal etı ve gun boyu benımle ılgılendı normal dı dogumum ama bede tansıyon dusuk olunca bayıldım muayene sırasında hemen sezeryana aldılar 15 daka bıle surmedı hıc agrımda olmadı evde geldımde gunluk yasantıma devam etım tavsıye edrım sıdetle doktorumu[/QUOT

Doktorun özel muayene adresini biliyorsanz bana yazabilirmisiniz rica etsem ben özel msj yazamadım size.. Birde şuan bağlı oldu hastane kuruluş varmı acabaa.s.

bende erdem hastanesınde dogum yaptım 3 yıl önce... keşke gıtmeseymısım oraya. dogumum felan hersey cok ıyıydı yanı ben bır sey anlamadım . ama benım sorunum doktorum olacak hanfendı dogumda rahımımı dıkmemıs ve ben onun yaptıgı hatayı cekıyorum benım ıkıncı bır cocuk yapma yapmadan amalıyat olmam sart... kesınlıkle ımkanınız varsa gıtmeyın derım bıde benım o rahmıme spral takmıs yok böle ınsanlar ya hala aklıma geldıkce cıldırıyorum... allah yardımcımız olsun kıme guvenecegımızı sasırıyoruz

tavsıye edrım arkadasım doktorum dıye demıorum esım bıle hala dıor yıne cocugum olsa yıne ona gıderım verdıgım para helal olsun der 7 en fazla 8 hasta alır ama yarım saate ılgılenır benım dogumda onunn ozman hospıtalyum eskı camlıca omur hastanesı ıle anlasmalıydı orda yaptım dogumu benım dogum yapıcam zamn butun randevuları ıptal etı ve gun boyu benımle ılgılendı normal dı dogumum ama bede tansıyon dusuk olunca bayıldım muayene sırasında hemen sezeryana aldılar 15 daka bıle surmedı hıc agrımda olmadı evde geldımde gunluk yasantıma devam etım tavsıye edrım sıdetle doktorumu
bana dr un telını ve adresını yazabılırmısın lutfen:Saruboceq:

cnm doktorun hangi hastanede görev yapıyor...

slm arkadaşlar,erdem hastanesiyle ilgili sizi bende uyarmak istiyorum.eylülün son haftası 6 haftalık hamileyken bi gece kanama oldu gittim.nöbetçi doktor normal,düşeceği varsa düşer dedi.eve döndüm 3 gün sonra düşük oldu.aynı hastaneye başka bir doktora gittim kürtaj için.bende çift rahim var, doktor işlemi yaptı ama kesenin olmadığı boş rahime.bir ay boyunca bozuk keseyle yaşadım, kontrole gittiğimde zahmet edip bakmadığı için farkedemedi.bir ayın sonunda başka bir hastaneye gittiğimde farkedildi ve ben tekrar kürtaj olmak zorunda kaldım.kendimi toparlayabilmek için artık daha uzun bi süreye ihtiyacım var.hastane temiz, ilgili görünüyorlar ancak artık hiçbirşekilde güvenmiyorum.

X