Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bende hemen kapı girişinde oturdum dinledim hatta o bayanı uzaktan beyaz hırkam vardı üstümde....
bebeklerim iyi şükür %70 kız dedi doktorumuzzz:))))
sağlıklılar şükür bir sıkıntımız yok teyzeleriiiii gelişimleride iyi ense kalınlıklarıda......
darısı başınızaa.....

Yarın merkezde olacak olan arkadaşım var mı?

:2:Merhaba arkadalar size en yazdığımda tedaviye başlamak için umuta gidiyorum demiştim
Malesef yumurtalarım istenilen cevabı vermediği için tedavim iptal edildi ilaç verildi
Tekrar adet gördüğümde tekrar deneyeceğiz :KK43:

Canım sakın canını sıkma herşeyde bir hayır vardır

Teşekkür ederim arkadaşlar Alahım size de en yakın zamanda bu mutluluğu yaşatır Nihancım sen de sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşallah

AMİN CANIM

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bunu yapacagıma inanamadımmmmmmmmmmmmmmmmm

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:VAY VAY EN SON KUTLAYAN BEN OLACAĞIM GALİBA

HAYIRLI OLSUN CANIM:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

deryacım
evet canım gorüşelim geldiginte butun kızlar toplanırız ne guzel olur vallahi evimde de dışarıda da toplanabiliriz herşey uyar bana
tamam şeker. sanırım sen ben özgecan oluruz... başka kimse gelirim demedi :KK43:
kadıköy yaparız :))

bugün kontorol vardı güzel dedi dr 3 gün gonol f verdi başka ilaçlar daha verdi cumartesi tekrar gitcem bakalım ne diycek kızlar dualarınızı eksik etmeyin benden lütfen :KK50::KK50::KK50:

dualarımdasın arkadaşım . allah hepimize yardımcı olsun

allah razı olsun canım...darısı başına... sende almışın raporu hayırlsı olsun..bak şu an sakin ol tedaviye başlıcakmış havasından çık. adet gec geliyo..düşünme rahat ol . egzersiz yap evde... biraz yürümeye çalış....rahatla. ılık duşlar al hem sakinlersin hemde gelmesine yardım edersin....tecrübeyle sabit...ben çok bekledim sonra oldu :)

şu dakikadan itibaren doktorunum hatun....bana sormadan hareket etmicen..dedikleirmi yapcan ona göreeee:))))

saol güzelim...sen listemin ilk hamişlerindensin...bebeişin erkek mi allahım kurban olurum... çok sevindim tatlım...şu an heycanım büyük..ne hissetmeliyim bilemedi,m...haberi aldıgımız gün sanki tekme atma gibi karnımda hareketler vardı . sanki burdayım anne der gibiydi...bugun azaldı ... bulantımda hafi hafif var....normal mi ? ne dersin.15gün sonra çagırdı süleyman bey neyi görcez bilmyiroum.kese mi ? kalbini mi duycaz???

deryacım 15 gün sonra inş hem kesesinigöreceksin hemde kalp atışını duyacaksın ama o zaman kalp atışının sesi az duyulduğu için süleyman bey beni 15 gün sonra tekrar çağırdı.ama ilk gittiğindede kalbinin hareketlerini göreceksindir.hareketlere kaptırma kendini büyük ihtimalle psikolojiktir.bende hareketlerini duyduğumu sanıyordum ama 19.hafatada başladı gerçek hareketler .harika bi duygu inş Rabbim bütün isteyenlere tattırsın anneliği

ayyyyyy süperr.. dün kkdan tanıştığım arkadaşım eşiyle bizdeydi . doğumu yarın sezeryanla yapcak . allah yardımcısı olsun . bebeğin o harketlerini elimle hissetmek müthişti ya.. nasıl hareket ediyor. elini kolunu bacagını anlıyorsun. çok ilgin.ç dışardan bile farkediliyor.
allah hepimize o anları yaşatsın inşallahhh
saol güzelim . allah bebişine sağlık versin .

heyecanlıyım ,mutluyum , inançlıyım..ve tabiki umutluyum...
transferim ya yarın ya da cumartesi.

ne yaptın şeker.. oldumu transfer.. dikkat edeceğin dönemdesin. hareketler yavaş . bol bol protein yiyorsun. bol su içiyorsun. gün karası kuru kayısı . o çirkince olanlardan . güzel komposto yaptır iç bol bol. dut kurusu ye. gün içinde muhakak 1-2 öğün protein al . gün aşırı yumurta ye. baklagil , pazı , c vitamini meyvelerinden al . yoğurt ye. salam - sosis vs yeme sakın... sakatat ye..böbrek , dalak falan...balık ye muhakkak , ceviz her gün 2-3 tane ye..kabak çekirdeği ye. kabak tatlısı yaptır ye..
iğneni saatinde yaptır. evin içinde dolaş . rahat kıyafetler giy. sola yat sürekli . 3 gün sonra ılık ayakta duş al . fitilini düzenli kullan....

12 güne kadar sabırla bekle test için. merkezde öğren sonucu ve seni kutlamam için beni de ara..

bu yazdıklarım transfer aşamasına gelen tüm arkadaşlarım içindir :)

sevgiiiiiiiiiimmmm sana daaaa elbetteeeee:)))
yaşadıklarım , yaptıklarım aynen bunlardı kızlar....
sonuç : bebiş :emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::nazar:

benim bugün işlerim hiç rast gitmedi ilaçları yazdımdım zeynep kamile onylatmaya gittim 1 saat kadar bekledim süleyman bey dozu yanlış yazmış onay vermediler bir daha umuta döndüm düzelttirdim tekrar zeynep kamile gittim onaylattım eczaneye gittim ilaçları almak için başhekimlik bu sefer yanlış onay vermiş tekrar zeynep kamile dönmem gerekiyordu saatde 4 olmuştu bıraktım eve geldim bende.sonra birdaha gitcem işte seninde ihşallah yumurtalar güzel gelişir olgun yumurtalar elde edilir allahın izniyle kafan rahat olsun vur kafayı yat hayatım
canım ignelere başlayana dek o sıkıntılar oluyor. sıkma canını hallolur.. ben numune hastanesinin başhekiminin odasını ayaga kaldırdım raporu alırken , kızlar bilir geçmişte yazdım . bilgi işlem merkezini talan ettim ...
iğneleri vurulmaya başladığın an öyle bir sakinliceksinki ne raporu rapormu almıştım ben diyecek kadar unutacaksın...
yukardaki tavsiyelerimi sen de oku ..
allah yardımcın olsun senin de...

Canım sakın canını sıkma herşeyde bir hayır vardır

AMİN CANIM

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:VAY VAY EN SON KUTLAYAN BEN OLACAĞIM GALİBA

HAYIRLI OLSUN CANIM:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ayyyy şekerim saolasınnnnnn ... oldu :))

sen nasılsın??? nasıl gidiyor???

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---transfer: 10 mart (umut-tüp) :nazar:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( transfer:10 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-turkal---(transfer tarihi:7mart -umut-tüp):nazar:
23-sevdammmmm---ilaçlarını alıyor(umut-tüp) :nazar:
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-

Deryacım yazdıkların için çokkkkk çooookkkk teşekkür ederim .inşallah hepsine uymaya çalışacağım ama benim transfer cumartesiye kaldı.ulun bey cumartesi yapalım demiş.yani 5.gün..İnşallah bizlerde senin gibi hayırlısı ile hamile kalırız...ve meleklerimize kavuşuruz...

nasılsın canım yok bayadır özlettin valla yazdıklarını okuyom çok rahatlıyom canım nasıl gidiyor hamilelik çok güzel bi duygu demi ben bile daha hiç bişe yokken kendi kendime konuşuyom sanki içimdeymiş gibi ah duygulandım gene:KK59::KK59::KK59: neyse arkadaşım sen tıransferden sonra merkezde nekadar yattın yazarsan sevinirim bide canım benide yeni listeye alırmısın :KK49::KK49::KK49: çünkü hamilelerin listesi bana uğur getircek :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:inanıyorum inşallah

Deryacım yazdıkların için çokkkkk çooookkkk teşekkür ederim .inşallah hepsine uymaya çalışacağım ama benim transfer cumartesiye kaldı.ulun bey cumartesi yapalım demiş.yani 5.gün..İnşallah bizlerde senin gibi hayırlısı ile hamile kalırız...ve meleklerimize kavuşuruz...

aminnnnnn güzelimmmmmm :emir_bebek::emir_bebek:

nasılsın canım yok bayadır özlettin valla yazdıklarını okuyom çok rahatlıyom canım nasıl gidiyor hamilelik çok güzel bi duygu demi ben bile daha hiç bişe yokken kendi kendime konuşuyom sanki içimdeymiş gibi ah duygulandım gene:KK59::KK59::KK59: neyse arkadaşım sen tıransferden sonra merkezde nekadar yattın yazarsan sevinirim bide canım benide yeni listeye alırmısın :KK49::KK49::KK49: çünkü hamilelerin listesi bana uğur getircek :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:inanıyorum inşallah

walla benim eerkenmi bilmiyorum ama bulantılarım başladı felaket...epey zorluyor herşey kokuyor.deterjan,yemek...herşey...

transferden sonra merkezde 45 dk falan yattım sonra gidebilirsiniz dediler. trafige kalmaktan korkup gidelim dedim . dur kalk dur kalk daha riskli olcak gibi geldi . ayagımı sabitledi babam koltuğu yatırdı öyle geldik eve. hemen yattım . yemek yerken ve wc ye kalktım ilk gün . sonra normal hayata devam. ama evdeydim hep .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---transfer: 10 mart (umut-tüp) :nazar:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( transfer:10 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-turkal---(transfer tarihi:7mart -umut-tüp):nazar:
23-sevdammmmm---ilaçlarını alıyor(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- ( uğurlu gelecek listem - umut-tüp ) :nazar:
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-.............
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-

çok teşekkür:KK9::KK9::KK9: ederim canım:103::103::103::103:seni seviyorum gönlü güzel arkadaşım:KK48::KK48::KK71:

deryaberil
bacım okudum yazdıklarını neler yaptıgını ama sen yinede bana transfere bir iki gun kala detay anlatırsın.bide balım ben transferin ertesi gunu banyo yapmak zorunda kaldım kandildi malum transferde abdestim bozulmuşdur diye kendimi abdest almak zorunda hissettim ama bu defa 3 gun banyo yapmıycam.bu arada geldin mi?gelince evet kadıkoyde goruşelim ozge sen ben başka gelen arkadaşlarda olursa gelsin tabi opuyorum canım allaha emanet ol kendine ve bebegine dikkat et

canım nasıl gidiyor bakalım ne durumdasın??

ineler yarın son inşallah yeterli olmuştur çünkü çok canım acıyor göbeğim kalbur gibi oldu el bile deymiyor ağlamamak için zor tutuyom kendimi sonu güzel olsada bari unutsam acılar tatlı acı olsa inşallah sen ne yapıyon bugün hiç girmedin ben ün boyu evdeyim hep bakıyom pc can sıkıntısı anca böyle geçiyor nepcan tatlım

teyzeleriiiii merciğmeği koydular dünnnn... annemdeyim şimdiii ....
ama belim çok ağrıyoooo bugün cuma cümle müslüman aleminin mübarek günü elimizi açıp keşki diyip dua ettiğimiz tüm güzellkiler bizimle olsun inşallahhhh... bebişlerimiz tutunsunnnnnn...

ama belim çok ağrıyoooo bugün cuma cümle müslüman aleminin mübarek günü elimizi açıp keşki diyip dua ettiğimiz tüm güzellkiler bizimle olsun inşallahhhh... bebişlerimiz tutunsunnnnnn...

Canım hayırlı olsun Güzel haberlerni de alırız inşallah Bel ağrısı normal Sanırım sürekli yatmaktan oluyor 3-4 gün sürebilir Hep güzel şeyler düşün olumsuzlukları düşünme Kendinde belirti arama İnşallah bebeğin sıkı sıkı tutunur sana Allahım herkesin dualarını kabul etsin

ineler yarın son inşallah yeterli olmuştur çünkü çok canım acıyor göbeğim kalbur gibi oldu el bile deymiyor ağlamamak için zor tutuyom kendimi sonu güzel olsada bari unutsam acılar tatlı acı olsa inşallah sen ne yapıyon bugün hiç girmedin ben ün boyu evdeyim hep bakıyom pc can sıkıntısı anca böyle geçiyor nepcan tatlım

bacım bende senn gibi evdeyim benimde ruhum daralıyo bazen dun evde yoktum gunum vardı güne gittim igneler bitiyo ama nurme sen buna dayanamıyon kalça ignelerine nasıl dayanıcan onlar cok fena acıtıyo ben gobek ignelerinde hiç zorlanmadım ama kalca igneleri beni aglattı ama olsun sonu hayır olsun da sabredelim bende martın sonunu beklyorum yeni deneme için gunler gecmi,yor hiç senin transferin hemen mi yapılacak gelen ay mı?

aminnn inşallah canım...seninde cuman mubarek olsun allah gonlundekini nasip etsin.hayırlı ugurlu olsun canım inşallah sonunda hayırlı haberler alırsın bel agrısına gelince o bendede oldu ilk 3 gun bel agrısı cektim kendine dikkat et ilaçlarını vaktinde al allaha emanet ol

bacım bende senn gibi evdeyim benimde ruhum daralıyo bazen dun evde yoktum gunum vardı güne gittim igneler bitiyo ama nurme sen buna dayanamıyon kalça ignelerine nasıl dayanıcan onlar cok fena acıtıyo ben gobek ignelerinde hiç zorlanmadım ama kalca igneleri beni aglattı ama olsun sonu hayır olsun da sabredelim bende martın sonunu beklyorum yeni deneme için gunler gecmi,yor hiç senin transferin hemen mi yapılacak gelen ay mı?
bilmiyom canım yarın kitcem inşallah güzel şeyler der doktor heycandan uyku dutmuyor eşimde bana kızıyor böyle yapma yoksa hiç tutmaz diyor ama nafile

X