Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hayatım normal bel ağrılarının olması benimde ilk denememde olmuştu zamanla geçiyor ne güzel annen şimdi sana gözü gibi bakar ben bollllllll bol dinle ki sonradan kendinde suçluluk duygusu bulma benim biraz öyle oldu ihşallah rabbim hepimizin dualarını kabul eder

ceysin,hayırlı olsun. Allahım ellerini boş çevirmesin,inşallah sende 12 gun sonra guzel haberlerini verirsin.

teyzeleriiiii merciğmeği koydular dünnnn... annemdeyim şimdiii ....
ama belim çok ağrıyoooo bugün cuma cümle müslüman aleminin mübarek günü elimizi açıp keşki diyip dua ettiğimiz tüm güzellkiler bizimle olsun inşallahhhh... bebişlerimiz tutunsunnnnnn...

ceysinn çok sevindim .inşallah mercimeğin seni hiçççç bırakmaz..hayırlı olur inşallah.benim de yarın geliyor mercimeğim :))))

selam kızlar ,yarın transferim var ,çooookkkkk heyecanlıyım ...
dualarınızı bekliyorum ,hepiniz benim dualarımdasınız.
inşallah bir gün hepimiz tatli bir anne oluruz ve tatlişkolarımızı kucağımıza alırız.
hepinizi öpüyorum mucks.....

deryaberil
bacım okudum yazdıklarını neler yaptıgını ama sen yinede bana transfere bir iki gun kala detay anlatırsın.bide balım ben transferin ertesi gunu banyo yapmak zorunda kaldım kandildi malum transferde abdestim bozulmuşdur diye kendimi abdest almak zorunda hissettim ama bu defa 3 gun banyo yapmıycam.bu arada geldin mi?gelince evet kadıkoyde goruşelim ozge sen ben başka gelen arkadaşlarda olursa gelsin tabi opuyorum canım allaha emanet ol kendine ve bebegine dikkat et

tamam sevgicim ne zaman istersen anlatırım canımcım....ben geldim izmirden . biz özgeyle buluşma kararı aldık . senle de ayarlar hep bir bi yerde kahve içeriz. bakalım olurmu ? ama sen bu taraflara gelcen gibi biz iki huylu pek araçlara binemiyozzzzz

çok teşekkür:KK9::KK9::KK9: ederim canım:103::103::103::103:seni seviyorum gönlü güzel arkadaşım:KK48::KK48::KK71:

canımm kıyamam :)))

ineler yarın son inşallah yeterli olmuştur çünkü çok canım acıyor göbeğim kalbur gibi oldu el bile deymiyor ağlamamak için zor tutuyom kendimi sonu güzel olsada bari unutsam acılar tatlı acı olsa inşallah sen ne yapıyon bugün hiç girmedin ben ün boyu evdeyim hep bakıyom pc can sıkıntısı anca böyle geçiyor nepcan tatlım

kızz size kim dedi zayıf olun diye.. acık et tutaydınız böyle olmazdı . bak benim löp löp yağlarım hem ohss olmamı önledi hemde ne göbeğim ne totom acımadı... bak beebişimde gitti derinlere gömüşdü yumuşacık anasının göbeğine yatıyoo :)) kilo alın anam yiyinnnnnnnnnnnn

yi yavruuumm yiii :)))

teyzeleriiiii merciğmeği koydular dünnnn... annemdeyim şimdiii ....
ama belim çok ağrıyoooo bugün cuma cümle müslüman aleminin mübarek günü elimizi açıp keşki diyip dua ettiğimiz tüm güzellkiler bizimle olsun inşallahhhh... bebişlerimiz tutunsunnnnnn...
allah hakında hayırlsıını versin. bir kaç sayfa geride ben yaptıklarımı anlattım . sen de oku olurmu ?
allah yardımcın olsun. sakin hareket et. kendini dinlemeyi bırak . bilki o orda. elinle okşa konuş.. eminim bunu hissediyorlar. yada sen kendini çok iyi hisedeceksin. konuş .. orda oldugunu bildiğini hissettir ona.

dualarımızdasın elbette... sakin ol . eminim olacak . 12 gün sonra parti var. ard arda sen ,nsh ,nurme sonra da sevgi .. hepiniz güzel haberlerle gelceksiniz.

inşallah bir gün hepimiz tatli bir anne oluruz ve tatlişkolarımızı kucağımıza alırız.

allah yardımcın olsun. olucak güzelim sıkma kendini . rahat ol . olacak ben inanoyorum . listemiz coşacakkkkkk . bu ay bereket ayı bahar geliyor. bebeklerimiz de berketle gelcekkkkk

kızlar izmire taşınmak için patronumla görüştüm . bir ay daha çalışmamı istedi. sonra o da duruma göre bakıp degerlendircek . bu arada istersem izmire de gidebilicem . ordan takip edersiniz , sıkııntı olmaz dedi ...
ben yarından itibaren evi toparlıcam ve nasipse 2-3nisanda sınavımız var eşimle . sınavlara da girdikten sonra hemen aynı gün taşınalım istiyorum . annemin yanına gideyim artık .

internetim falan bir süre olmaz burda da orda da sanırm . şimdikten söyliimm kızlarrrrrrr ..ama bir formül bulucam .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---mercimek yerine konmuş(umut-tüp) :nazar:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( transfer:12 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-turkal---(transfer tarihi:7mart -umut-tüp):nazar:
23-sevdammmmm---ilaçlarını alıyor(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- ( uğurlu gelecek listem - umut-tüp ) :nazar:
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-.............
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-

bilmiyom canım yarın kitcem inşallah güzel şeyler der doktor heycandan uyku dutmuyor eşimde bana kızıyor böyle yapma yoksa hiç tutmaz diyor ama nafile

oyle yapma sabırlı ol bende senin gibi yaptım şimdi cok pişmanım rahat olmaya calış bişeylerle meşgul ol bunu unut inşallah en guzeli olucak senin için

allahım hayırlı ugurlu etsin inşallah 13 gun sonra guzel haberler almak nasip olur allahım yardımcın olsun duacınım

deryaberil
canım okey tamam sen nerede buluşacagınızı soyle bildigim bir yerse gelirim muhakkak ama bilmedigim yada cok uzaksa artık nasip degil burdan goruşuruz sen yeri yazarsın tatlım inş uygun olursa gelirim

slm arkadaşlar baştan beri okumayı çalıştım topiğinizi hamile kalnlara kendiniz hamile kalmış gibi seviniosunuz nekadar güzell çok hoşuma gitti bende 2.5 yıl oldu evleneli pco var bende doktorumm tüp bebek önerdi 8 aydır hiç tedavi grmüorum hiç hamile kalamadım tedavide dahilve şu anda merkez araştırıyorumm maya ve umut arsında kaldım mayaya gitsem kalacak yer problemimm var ama fiyatı güzell umuta gitsem fiyatı pahalı tabi bana göre kalcak yerimm var istanbulda aslında şu an durumumuz yok tüp yaptırmak için ama kolumda 3 tane bileziğimm kaldı 12 taneydi 8 tanesini ev almak için verdimm şimdi 3 tanesinide bebğim için vericem olsun rabbim yeterki sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bana ve isteyen herkese ben şimdi yeni yaptıran arkadaşlarda yardımm istiyorummm tamm olarak nekadar harcadılarr bilgi almak istiyorumm yardımmm lütfennn

slm arkadaşlar baştan beri okumayı çalıştım topiğinizi hamile kalnlara kendiniz hamile kalmış gibi seviniosunuz nekadar güzell çok hoşuma gitti bende 2.5 yıl oldu evleneli pco var bende doktorumm tüp bebek önerdi 8 aydır hiç tedavi grmüorum hiç hamile kalamadım tedavide dahilve şu anda merkez araştırıyorumm maya ve umut arsında kaldım mayaya gitsem kalacak yer problemimm var ama fiyatı güzell umuta gitsem fiyatı pahalı tabi bana göre kalcak yerimm var istanbulda aslında şu an durumumuz yok tüp yaptırmak için ama kolumda 3 tane bileziğimm kaldı 12 taneydi 8 tanesini ev almak için verdimm şimdi 3 tanesinide bebğim için vericem olsun rabbim yeterki sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bana ve isteyen herkese ben şimdi yeni yaptıran arkadaşlarda yardımm istiyorummm tamm olarak nekadar harcadılarr bilgi almak istiyorumm yardımmm lütfennn
canım benim böle okurken içim cızladı ne biliim hamileliktende sanırım herşeye böle oluyorum bu ara...
ben umutta tedavi gördüm... 5000 lira verdik önce ve malesef ilk denememde olmadı tutmadı aradan 2 ay geçti donmuş embirtolarımla bir kere daha denedik bunun maliyetide 1500 lira tuttu tabi bu arada yapılan testler rahim filmi falan filan 1000 lirada ön hazırlıkta harcadık biz desem yeri var inşallah ilkinde olur canım ama olmayada biliyor kader işi birazda.... ama merkezden ve doktorlarından yana hiç şüphen olmasın mükemmeller.... allah yardımcın olsun inşallah bol şans...

yanlız bu arada umutta raporlu hastaya bakıyolar yani rapor çıkara bilirsen tabiki maliyet dahada düşüyorbunuda unutma....

canım benim allah yardımcın olsun.bende umutta tup bebek yaptırdım ilk deneme tutmadı gelen ay ikinciye hazırlanıyorum fakat sana şoyle soyleyim dondurulmuşlarda bizim merkez en iyisi mayayı hiç bilmyorum ne desem yalan ama maddi anlamda cok zorlanmayacaksan umutu şiddetle tavsiye ederim doktorlar hemşireler hepsi cok iyi 5000 lira verdim ben içinde ilaçlar dahil sadece dışardan hormon ilaçları alıyosun onlarda yaklaşık 150 lira tutuyor rabbim yardım etsin inşallah bileziklerin hepsini karşılıyordur cok zorlanmazsınız mahalesef canım bu işin maddi yonu cok zor bende altın bozdurarak yaptım şimdi ikincisi için borclanarak olucak galiba allah hepimizin yardımcısı olsun uzme kendini yanlız degilsin

canım benim böle okurken içim cızladı ne biliim hamileliktende sanırım herşeye böle oluyorum bu ara...
ben umutta tedavi gördüm... 5000 lira verdik önce ve malesef ilk denememde olmadı tutmadı aradan 2 ay geçti donmuş embirtolarımla bir kere daha denedik bunun maliyetide 1500 lira tuttu tabi bu arada yapılan testler rahim filmi falan filan 1000 lirada ön hazırlıkta harcadık biz desem yeri var inşallah ilkinde olur canım ama olmayada biliyor kader işi birazda.... ama merkezden ve doktorlarından yana hiç şüphen olmasın mükemmeller.... allah yardımcın olsun inşallah bol şans...

yardımın için saoll rabbm hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinnn 5000 lira biraz fazla benin için ama bakalımm rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsinnn senin sorunun neyde sendedemi pco vardı

canım benim allah yardımcın olsun.bende umutta tup bebek yaptırdım ilk deneme tutmadı gelen ay ikinciye hazırlanıyorum fakat sana şoyle soyleyim dondurulmuşlarda bizim merkez en iyisi mayayı hiç bilmyorum ne desem yalan ama maddi anlamda cok zorlanmayacaksan umutu şiddetle tavsiye ederim doktorlar hemşireler hepsi cok iyi 5000 lira verdim ben içinde ilaçlar dahil sadece dışardan hormon ilaçları alıyosun onlarda yaklaşık 150 lira tutuyor rabbim yardım etsin inşallah bileziklerin hepsini karşılıyordur cok zorlanmazsınız mahalesef canım bu işin maddi yonu cok zor bende altın bozdurarak yaptım şimdi ikincisi için borclanarak olucak galiba allah hepimizin yardımcısı olsun uzme kendini yanlız degilsin

çok saolll cmm bileziklerim 5000 lira tutmazz ama borç felan bulurum bilmiorum ya okdar para vermek bişi değil bide tutmassa öle bir koyarki daha fazla üzülürümm aslında gayet rahat bi şekilde yaptırırdım tüpü ama herşey üzt üste geldi ben kayn valdemlerle beraber oturuorum ilk önce ev aldıkk ona azcık borc yaptık sonra borç bitmeden eşim kaza yaptı mecbur bi araba almak zorundaydık çünkü eşim kayınpeter eşimin kardeşi hergün işi gidiolar ve krediyle araba aldık 25 milyar ödicez evle araba borcu bir yere gelince baya zorlanıoruzz şuanda allahıma şükürler olsun yinede durumuuz ii yani başka yere daha borç yapmak istemiorumm ama biyandanda gelecek kışa kadr bebeğim olsun biraz büyüsün istiyorumm çünkü evime taşınıcamm yani karma karışığımmm anlayacağınn allahım inşlh ilk denemde yüzüme güler inşlh seninde bu denemnde tutar kucağına alırsın inşlh bugünleri unutturur bebişleriimiz bizlere ozamn allahım bana ve isteyen herkese sağlıklı haırlı evlatlar nasip etsinnn...

çok saolll cmm bileziklerim 5000 lira tutmazz ama borç felan bulurum bilmiorum ya okdar para vermek bişi değil bide tutmassa öle bir koyarki daha fazla üzülürümm aslında gayet rahat bi şekilde yaptırırdım tüpü ama herşey üzt üste geldi ben kayn valdemlerle beraber oturuorum ilk önce ev aldıkk ona azcık borc yaptık sonra borç bitmeden eşim kaza yaptı mecbur bi araba almak zorundaydık çünkü eşim kayınpeter eşimin kardeşi hergün işi gidiolar ve krediyle araba aldık 25 milyar ödicez evle araba borcu bir yere gelince baya zorlanıoruzz şuanda allahıma şükürler olsun yinede durumuuz ii yani başka yere daha borç yapmak istemiorumm ama biyandanda gelecek kışa kadr bebeğim olsun biraz büyüsün istiyorumm çünkü evime taşınıcamm yani karma karışığımmm anlayacağınn allahım inşlh ilk denemde yüzüme güler inşlh seninde bu denemnde tutar kucağına alırsın inşlh bugünleri unutturur bebişleriimiz bizlere ozamn allahım bana ve isteyen herkese sağlıklı haırlı evlatlar nasip etsinnn...

amin canım inşallah...allah sanada en kısa zamnda tüp bebek yaptırmayı nasip etsin peki maya ile bizim merkez arasında cok mu fark var birde ignelerde içinde fiyatmı verdiler ona dikkat et cunku ilaçlar dahil dedigim ilaçlar bayagı bi para tutuyor ilaçlı fiyatmı verdiler sana mayada yoksa sadece işlem parası mı?

bu benimde ikinci denemem olcak ikinci için rapor çıkardım hemen hemen 2000lira kadar fark ediyor oda bizler için büyük bir para sende rapor çıkarmaya çalış bence hem borca girmemiş olursun rabbim yardımcın olsun

amin canım inşallah...allah sanada en kısa zamnda tüp bebek yaptırmayı nasip etsin peki maya ile bizim merkez arasında cok mu fark var birde ignelerde içinde fiyatmı verdiler ona dikkat et cunku ilaçlar dahil dedigim ilaçlar bayagı bi para tutuyor ilaçlı fiyatmı verdiler sana mayada yoksa sadece işlem parası mı?

cnm ben maya tüp bebek merkezi ayın çekiliş formuna katıldım tel noyu felan yazıosun tabi üç dört güne döndüler bana aradılar bilgi vermek için bide ilk muayene ücretsiz dediler hazirana kadar kampanyaları varmış 1984 liraymış ilaaçlar hariç ama ilaçlarda 1500 lira felan tutar diolar forumda okuduğum kadarıyla yani 3500 lira hadi 4000 lira tutar dielimm yani benim için iii fiyat merkezi ii diolar yalnızca kalack yer sorunum var benim ankrada o yüzden umutu düşünüorumm ist yer sorunum yok akrabalar var sence neyapayımm mayanın fiyeatı iii ama umutuda aklımdan çıkaramıorummm offfffffyaaaaaaaaaaaa

X