Üniversite Arkadasimin sacma yersiz mesajlari

bu anlattıklarınız hiiiççç iinandırıcı gelmiyor adamın nereden ev aldığını hemen nasıl öğrenebildiniz , savcı özel size çalıştı galiba 🤣🤣🤣🤣ayrıca buradaki şifrenizi kullanıcı adını napsınlar , suç duyurusunda bulunmanız ayrı bu anlattığınız detaylar gerçeklikten çok uzak , avukat bi dosyaya vekâlet sunmak için bile ne kadar uğraşıyor 😅

Site yöneticisini aradık hanımefendi, malum gerkes aidat ödüyor ya ev adamın üzerine çıktı yani adam aidat ödediği için öğrendik. Savcı bize özel değil fakat size özel beyin tasarlasaydi Rabbım kötü kalbinizde umarım herkes değil ama sizin başınıza gelir anlarsınız bir insan bu kadar kötü olamaz ta hayret içindeyim süz gibilere... daha dediklerin uydurun ters çevirin yan yatırın kendinice olabildiğince cirkinlesin

Site yöneticisini aradık hanımefendi, malum gerkes aidat ödüyor ya ev adamın üzerine çıktı yani adam aidat ödediği için öğrendik. Savcı bize özel değil fakat size özel beyin tasarlasaydi Rabbım kötü kalbinizde umarım herkes değil ama sizin başınıza gelir anlarsınız bir insan bu kadar kötü olamaz ta hayret içindeyim süz gibilere... daha dediklerin uydurun ters çevirin yan yatırın kendinice olabildiğince cirkinlesin
Savcı size özel beyin tasarlasaydı nasıl bi laf ya 😅 savcılıktan bi haber olduğunuz için olmasın bunlar ? nerde çalıştığımı söylemeyeyim ama savcının ve savcılığın nasıl çalıştığından gayet haberim var , anlattığınız mantığa uymayan şeyler olduğu için ben dahil çoğu insana inandırıcı gelmediniz hala da öyle , olsun siz takılın oynayın buralarda 🤪

Savcı size özel beyin tasarlasaydı nasıl bi laf ya 😅 savcılıktan bi haber olduğunuz için olmasın bunlar ? nerde çalıştığımı söylemeyeyim ama savcının ve savcılığın nasıl çalıştığından gayet haberim var , anlattığınız mantığa uymayan şeyler olduğu için ben dahil çoğu insana inandırıcı gelmediniz hala da öyle , olsun siz takılın oynayın buralarda 🤪
Savcı değil rabbim beyin tasarlasaydı demiş 🥲

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben yanlış anlardım şahsen
Haklısınız bence,siz gereken mesafede duymuşsunuz. Numaranızı genel aratmasi bile çok saçma geldi. Engelledikten sonra da iş yerinize gelip söylenmesi zaten manyak olduğunu gösteriyor. Bide özellikle gelmiş engellendiği halde baya sapık çabası. Baby Reindeer Martha gibi. Allah Martha'lardan korusun

Savcı size özel beyin tasarlasın dediği için mi banlandı?

Allahim ben şoklardayım lütfen bi akıl verin,
Ögle arasinda çicek gonderip guvenlige vermiş kurye,üstüne birde bilmediğim bir numaradan mesaj atmış,

Evimin resmini atmış ve Google maps tan 🤯🤯🤯🤯,, evlerimiz de aynı semtte sinirli bayan yazmış....

Allahim tam bir sapikkkkkk...Elim ayağım titriyor şu an sinirden ağlayacağım...
Yuhhh Baby Reindeer Martha. Sen misin?

Ay okudukça fake hikaye olduğunu gördüm. Siz You dizisini filan izlemissiniz herhalde baya🤣Bide üşenmeden buraya yazmış durmussunuz. Kadınlara yapılan zulümler,şiddet öldürme,baskı konularini çok duyuyoruz bu tarz durumlarla dalga geçmeniz bence çok ayıp. Basbayağı buram buram fake siniz. Nasıl bir aklınız var. Bayağı işsizlik bu pess. Siz ara ara buraya yazın da eğlenelim gülelim bari🤣

Evimin resmini atmış ve Google maps tan 🤯🤯🤯🤯,, evlerimiz de aynı semtte sinirli bayan yazmış

adam madem yan bloktan ev almış ne diye mapsten foto yolluyor?
o kadar kafayı kıran adam bir zahmet apartmanının dibinden çekerdi fotoyu.
tamam en saplantılı aşık sizde ben ikna oldum şahsen.

Panel dediğiniz nedir? Bu kadar açık mıyız ele güne karşı merak ettim.
Geçen yıl calınan edevlet verilerinin toplandığı program ara yüzü = Panel

Evet bu kadar açığız. Evvelki ay verilerin cuzi rakamlara satıldığı ortaya çıktı. İspatli, delilli...Araştırırsanız göreceksiniz zaten.

X