Üniversite okumalı mıyım yoksa direk işemi başlamalıyım?

Bir kadın ne olursa olsun ekonomik olarak özgür olmalı, istediğini kendi paranla almak kadar güzel bir şey var mı?

Ailevi sorunlar herkeste var maalesef, o zaman herkes bu sorunu bahane edip hayata küsüp otursun yok öyle dünya.

Kendine gel evet istediğin bölüm yüksek puan olabilir ama en azından çalış farklı bir bölümde olsa oku, belki oturduğun şehirde bir yer kazanır, part time işe girersin. Herkes yurtta veya öğrenci evinde kalarak okumadı.
Ailevi sorunlarım yok zaten piskolojik sorunlarım yani yeme bozukluğu sosyolfobi hatta uzun süredir piskologa psikiyatr gitmiştim ama gerçekten düzelmiyorum yazılım mühendisliği hala düşünüyorum ama üniversite olarak değil direk iş olarak ama hiç tanıdığım yok hem yüz yüze işlere girmek istemiyorum sadece internetten girdiğim işlere girmek istiyorum

Ailevi sorunlarım yok zaten piskolojik sorunlarım yani yeme bozukluğu sosyolfobi hatta uzun süredir piskologa psikiyatr gitmiştim ama gerçekten düzelmiyorum yazılım mühendisliği hala düşünüyorum ama üniversite olarak değil direk iş olarak ama hiç tanıdığım yok hem yüz yüze işlere girmek istemiyorum sadece internetten girdiğim işlere girmek istiyorum
Bir bölüm okumadan direkt yazılım üzerine iş bulmanız çok zor hatta imkansız maalesef.

İlla çalışmak istiyorum derseniz de home ofis olarak çağrı merkezi işleri var onlara bakın derim.

Bir bölüm okumadan direkt yazılım üzerine iş bulmanız çok zor hatta imkansız maalesef.

İlla çalışmak istiyorum derseniz de home ofis olarak çağrı merkezi işleri var onlara bakın derim.
Oda olurda bana şey demişlerdi yabancı şirketler filan diplomaya önem vermiyormuş mesela google filan google başvurmam elvette ama yabancı bir şirkette başvursam hiç mi bir şey olmaz?

Oda olurda bana şey demişlerdi yabancı şirketler filan diplomaya önem vermiyormuş mesela google filan google başvurmam elvette ama yabancı bir şirkette başvursam hiç mi bir şey olmaz?
Bu işi yapabileceğinize dair iyi bir sertifika isteyeceklerdir sizden, iyi bir programlama/kodlama veya site yazılımı gibi konuları bildiğinizi gösteren bir belgeniz olmalı diye düşünüyorum.

Ha birde şey var ya freelance mı neydi öyle siteler var orda çalışmak nasıl sizce?
Part time bir iş bulup bilgisayar kursuna yazılın, sertifikaları aldıktan sonra bence istediğiniz siteye başvuru yaparsınız.

Dediğiniz siteyi bilmediğim (çalışma şartlarını) bir yorum yapamıyorum maalesef.

Part time bir iş bulup bilgisayar kursuna yazılın, sertifikaları aldıktan sonra bence istediğiniz siteye başvuru yaparsınız.

Dediğiniz siteyi bilmediğim (çalışma şartlarını) bir yorum yapamıyorum maalesef.
Burda bilgisayar kursu yok ki internetten var ama internetten olanları almak istemiyorum birde oyun filan yapmak nasıl sence veya site yapıp satmak?

X