Ünlü biri nasıl tavlanır?

simeyra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
2.952
4.620
Merhaba kızlar,

Konu dert değil aslında ama biraz taktik istiyorum. İsim vermek istemiyorum ama herkesin tanıdığı birinin bana yazmasını nasıl sağlarım? Adam bekar ve magazin olayları pek yok ama hepiniz tanıyorsunuz.

Geçen aylarda bir davete gittim ve orada gördüm. Biraz bakıştık ve ilgimi çekti ama orda öyle kaldı durum. Yani kalabalık bir ortamdı ama ilgisini cektim biraz. Ama fazla değil unutmuştur bile eminim.

Sonrasında ben de insta sayfamı düzenledim. Yani onun istediği bir sayfa haline getirdim hani hobileri falan öğrendim. Mesela kayak seviyorsa kayak yaptığım videolar koydum. Şık ve basit bir sayfa haline geldi çoğu gönderiyi sildim zaten. Bu zaten hazır videolardan olduğu için bir saatimi aldı. Zaten çok gönderi yoktu bazılarını temizledim. Sonra da paylaştığı bir postun altına değişik bir şey yazdım. Tabi bunu yazmadan önce de kendi resmimi olduğu bir hikaye attım gene ortak başka bir ilgi alanı ile alakalı. Mesela pinpon oynama diyelim. Bu arada bunlar benim de yaptığım ama önceliğim olmayan hobiler. Sonra Bingo.. Adam bütün stroylerime bakmış. Sonra ekledi beni. Ben de geri takip ettim. Ondan sonra da öyle kaldı. Aşık falan değilim ergen de değilim ama şey gibi düşünün Mesela kıvanç bekar ve sizi eklemiş üstelik hikayelerinize bakıp one cikanlarinizi beğeniyor. Nasıl biri merak ediyorum aslında. Aşk meşk olmasına da gerek yok. Bir kahve içmeye bile razıyım. Şimdiden belirteyim hayal de kurmuyorum en fazla bir iki hafta yazar Sonra gider ya da belki bir kahve içip kaçar. Beklentim yok ama ilgimi baya çekti. Biraz da izindeyim üç haftadır onun boslugu. Şimdi napsam da adam bana naber yazsa? Ben yazarsam konu tikanacak eminim. Mesela cem yılmaz olsa bu kişi napardiniz? Nasıl ilgisini cekerdiniz? Postlarimi begeniyor geciyor

Sen isim ver biz detaylı taktik verelim. Belki daha önce tavlamış oalnlar çıkar aramızdan seninkini.
t1302.gif

Sen isim ver biz detaylı taktik verelim. Belki daha önce tavlamış oalnlar çıkar aramızdan seninkini.
t1302.gif
İsim verdiğim an biri yazarsa falan adama adam dicek kendi kendine gelin güvey oluyor bu kız ahahah. Direkt engeller. Öyle çok magazinde kadınla kızla gezen biri değil. Ama şey gibi düşünün. Mesela mustafa sandal olsun ya da okan Bayülgen olsun. Yani bilinen ama şu an aşırı aktif olmayan biri

İsim verdiğim an biri yazarsa falan adama adam dicek kendi kendine gelin güvey oluyor bu kız. Direkt engeller. Öyle çok magazinde kadınla kızla gezen biri değil. Ama şey gibi düşünün. Mesela mustafa sandal olsun ya da okan Bayülgen olsun. Yani bilinen ama şu an aşırı aktif olmayan biri
simeyra mı instagramda da adın. ☠️

Bu filmi izlemiştim ben. Yaşanacaklar şöyle:
Konunun başından sonuna kadar hepimiz kim olduğunu soracağız. Küçük detaylarla tahminde bulunacağız. Konu sahibi ısrarla söylemeyecek. En sonunda üyelik iptali yapacak.
Yok ben eski üyeyim zaten. İsim de veremem diye belirttim başında. Çok eskiden bir ozcan deniz vakası vardı okumuştum burada :)) sadece bir kahve içmek istiyorum o kadar zaten. Belki öperim de anısı kalır

Merhaba kızlar,

Konu dert değil aslında ama biraz taktik istiyorum. İsim vermek istemiyorum ama herkesin tanıdığı birinin bana yazmasını nasıl sağlarım? Adam bekar ve magazin olayları pek yok ama hepiniz tanıyorsunuz.

Geçen aylarda bir davete gittim ve orada gördüm. Biraz bakıştık ve ilgimi çekti ama orda öyle kaldı durum. Yani kalabalık bir ortamdı ama ilgisini cektim biraz. Ama fazla değil unutmuştur bile eminim.

Sonrasında ben de insta sayfamı düzenledim. Yani onun istediği bir sayfa haline getirdim hani hobileri falan öğrendim. Mesela kayak seviyorsa kayak yaptığım videolar koydum. Şık ve basit bir sayfa haline geldi çoğu gönderiyi sildim zaten. Bu zaten hazır videolardan olduğu için bir saatimi aldı. Zaten çok gönderi yoktu bazılarını temizledim. Sonra da paylaştığı bir postun altına değişik bir şey yazdım. Tabi bunu yazmadan önce de kendi resmimi olduğu bir hikaye attım gene ortak başka bir ilgi alanı ile alakalı. Mesela pinpon oynama diyelim. Bu arada bunlar benim de yaptığım ama önceliğim olmayan hobiler. Sonra Bingo.. Adam bütün stroylerime bakmış. Sonra ekledi beni. Ben de geri takip ettim. Ondan sonra da öyle kaldı. Aşık falan değilim ergen de değilim ama şey gibi düşünün Mesela kıvanç bekar ve sizi eklemiş üstelik hikayelerinize bakıp one cikanlarinizi beğeniyor. Nasıl biri merak ediyorum aslında. Aşk meşk olmasına da gerek yok. Bir kahve içmeye bile razıyım. Şimdiden belirteyim hayal de kurmuyorum en fazla bir iki hafta yazar Sonra gider ya da belki bir kahve içip kaçar. Beklentim yok ama ilgimi baya çekti. Biraz da izindeyim üç haftadır onun boslugu. Şimdi napsam da adam bana naber yazsa? Ben yazarsam konu tikanacak eminim. Mesela cem yılmaz olsa bu kişi napardiniz? Nasıl ilgisini cekerdiniz? Postlarimi begeniyor geciyor
Bence ünlü birinin bir kadına yazması zor ya. Hani aşırı çekici bir kadınsa olabilir. Çünkü ünlülere günde binlerce kadın yürüyor. Hatta enes batur bir gün dmlerini ifşalamıştı, kadınlar ona bile nudelar atıyomuş. Hatta puccanın eski kocasına bile kadınlar çıplak fotolar yağdırıyolarmış daha boşanmamışken (pucca anlatmıştı). Ki bu kişilere ünlü bile diyemeyiz. Düşün yani durumun vahametini 😄 söylediğin gibi herkesin tanıdığı biriyse dm kutusu kadınlar hamamı gibidir.

Bence ünlü birinin bir kadına yazması zor ya. Hani aşırı çekici bir kadınsa olabilir. Çünkü ünlülere günde binlerce kadın yürüyor. Hatta enes batur bir gün dmlerini ifşalamıştı, kadınlar ona bile nudelar atıyomuş. Hatta puccanın eski kocasına bile kadınlar çıplak fotolar yağdırıyolarmış daha boşanmamışken (pucca anlatmıştı). Ki bu kişilere ünlü bile diyemeyiz. Düşün yani durumun vahametini 😄
Ya işte o yüzden ünlü diye belirttim. Yoksa normal adam gibi yazacaktım da kıstaslar değişiyor. Adam da bence fena değil. Yazan dolu manken vardır. İşte ben yazsam olmayacak o yüzden. Hani değişik bir şey yapsam. Storylerime bakiyor mesela. Şey mi yapsam acaba ters psikoloji mi? Mesela şunu hiç sevmedim diye yaptığı biseyi mi paylassam? Sövüp engelliyormus hahah

Ya işte o yüzden ünlü diye belirttim. Yoksa normal adam gibi yazacaktım da kıstaslar değişiyor. Adam da bence fena değil. Yazan dolu manken vardır. İşte ben yazsam olmayacak o yüzden. Hani değişik bir şey yapsam. Storylerime bakiyor mesela. Şey mi yapsam acaba ters psikoloji mi? Mesela şunu hiç sevmedim diye yaptığı biseyi mi paylassam? Sövüp engelliyormus hahah
Takip ettiğine göre belki yazar. Yorum yazan bir kadını direkt stalklayıp takip ettiğine göre aranıyor zaten. O yüzden bana yazması çok imkansız gelmedi 😬 Yalnız bin küsür kişiyi takip eden tiplerdense yazması için biraz sıra beklemen gerekebilir 🫠

Bak gene storyme bakıp geçmiş. Akşam dokuzda atmıştım. Şimdi bakmış. Deliricem ya. Adam mesela kayak seviyorsa diye sayfayı kar fotoları kayak videoları ile doldurdum diyelim. Ne kadar misal kayakçı varsa ekliyor yabancı yabancı benı. Üç haftada 600 tane takipçi geldi. Zenciler menciler onlarda aynı hobiyi paylasanlar.

Takip ettiğine göre belki yazar. Yorum yazan bir kadını direkt stalklayıp takip ettiğine göre aranıyor zaten. O yüzden bana yazması çok imkansız gelmedi 😬 Yalnız bin küsür kişiyi takip eden tiplerdense yazması için biraz sıra beklemen gerekebilir 🫠
Evet takipçisi fazla ama o binin üstünde kişi takip ediyor çoğu da yaptığı hobi ile alakalı. Kızlar da vardır tabi.

Bu filmi izlemiştim ben. Yaşanacaklar şöyle:
Konunun başından sonuna kadar hepimiz kim olduğunu soracağız. Küçük detaylarla tahminde bulunacağız. Konu sahibi ısrarla söylemeyecek. En sonunda üyelik iptali yapacak.
Bir diğer seçenek daha önce bir sözlükten tanışıp, yazıştığı adamla ilgili konusu gibi KK arşive kaldırılacak.

Bir diğer seçenek daha önce bir sözlükten tanışıp, yazıştığı adamla ilgili konusu gibi KK arşive kaldırılacak.
Sen konunun neyini beğenmedin merak ettim. Hani konuda sana dokunan bir şey yok. Beğenmedim atmışsın diye sordum. Saygi duyuyorum ama bu kadar olumsuz olma sebebini merak ettim. Kisisel bir merak cebap vermek zorunda degilsin. Bir de neden sürekli herkese olumsuz yorum yapıyorsun? Hayatında seni bu kadar üzen şey ne? Genelde hep denk geliyorum yorumlarına. Yardımcı olmak isterim.

38 yaşında olduğumdan mi bilmem, instada ünlü birisinin dikkatini çekmek için bu kadar plan program yapmak boş iş geliyor bana. Çok fazla zaman ve efor kaybı. Amaç sadece kahve içmekse, mesaj yazın gitsin. Nasılsa storylerinize bakıyormuş. En kötü teklifinizi kibarca reddeder.

ben seneler önce tv'de o dönem bi anda inanılmaz popülerleşen birinin dikkatini çekmiştim :KK70:
adına fan sayfası açarak :KK53: aşırı ergence tabii ama kendisiyle de çok fazla yaş farkımız vardı zaten
hakkında o dönem çok fan sayfası açıldı ama en doğru düzgün , kaliteli ve düzenli paylaşım yapan benimkiydi
ben ilk etapta menajerinin dikkatini çektim, sonra kendisinin dikkatini çektim
bi gün şehrime geldiği bi etkinlikte fotoğraf çekilme sırasına girdim. sıra bana geldiğinde, fan sayfamın adını verip kendimi tanıttım
çok hoşuna gitti, çok memnun oldu tanıştığına
kendisi de menajeri de benle çok güzel ilgilendi
sonra 2-3 etkinlikte daha bir araya geldik, en sonuncusunda kuliste kahve içmiştik ahaha
bana hayatında olan bitenleri falan anlatıyordu bildiğin samimiyet kurduk
etkinlik sonrasında onların aracıyla havalimanına geldik falan hatta yemek yemek istedi,
ben eve çok gecikeceğim için kabul edemedim

bunu neden anlattım, konuyu şuraya bağlayacağım
sosyal medyadan ilgisini hiç çekmemiş değilsin ama sonuçta yazmasını istiyorsun ve yazmıyor
bu kişiyle tekrar aynı ortamda bulunma şansın var mı ? varsa bu durumu değerlendir bence
çünkü benimki de instagramda fan sayfamdaki resmi beğenip geçiyordu
ama gerçek etkileşimi yüz yüze yakaladık mesela

Tüm ortak yönlerinizi gözüne sokmaya calismayin, cevresinde zaten ona yaranmaya calisan suyuna giden bircok kisi vardir, sizi onlardan biri gibi algilamasin. Hic bilinmeyen bir yönünüzü gösterin, sasirtin.

Ben olsam ünlü birini hiç istemezdim. Çünkü tipinden, karakterinden önce ünü geliyor çoğumuzun aklına. Bu da ister istemez bir albeni yaratıyor. Birini etkilemek için de bu kadar efor sarfetmem. Aman benena, gelmek isteyen gelir.
Öteki kadınların ruh ve beden sağlığı için tercih etmezdim. :KK53:

X