Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

evet yaa bende gördüm gercekmi acaba bu et
plastik olmasın ohaoldumsmile
hadi marjinallıgı anladık gündemde kalması için bu sart neyse de
kaç gün yıkansa gecmez artık bu dana kokusu ohaoldumsmile :roflol:

Lady Gaga bokunu çıkartmadan yoluna ilerlese daha iyi olacak önceki giydikleri yaptıkları tamamda et giymesi anormal bir durum.Şu son yaptığından sonra iyice iğrenmeye başladım .Neyse benim düşüncem bu yönde aslada değişmez .

Winona Ryder nolmuş öyle ne cici kızdı biraz yaşlanmış mı yoksa gamyoncuiremsu

Winona Ryder...fotolar bu haftaya ait..

Ne olmus bu kıza boyle..bu nasıl embesil bir duruş..

ryderwinona165.jpg

ryderwinona185.jpg

ryderwinona190.jpg

ben kötü tarafını göremedim.bir çok kadından çok daha güzelopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Lady Gaga bokunu çıkartmadan yoluna ilerlese daha iyi olacak önceki giydikleri yaptıkları tamamda et giymesi anormal bir durum.Şu son yaptığından sonra iyice iğrenmeye başladım .Neyse benim düşüncem bu yönde aslada değişmez .

Winona Ryder nolmuş öyle ne cici kızdı biraz yaşlanmış mı yoksa gamyoncuiremsu

vereliniortak

Lady Gaga resmen midemi bulandırıyor. Britney çıplak gezse de asil oluyor ama bu kadının çıplaklığı resmen teşhirden ibaret. Gerçekten de işin b*kunu çıkarıyor iyice.
İğreniyorum ondan. Dünyanın en basit kadını benim gözümde. Şarkıları ve sesi güzel neyse ki...

britney spears şu yeşilli elbisede aynen banu alkan gibi duruyor yakafamçokkarıştı

Britney asil mi...ay asla degil..

Britney'nin 'çıplaklığı' asil dedim ben. Lady Gaga gibi adi durmuyor.
Ayrıca benim fikrim ve üzerine yapılan yorumların beni alakadar etmiyor ama sen bunu her zaman yapmaya devam edeceksin sanırım. Ben birini beğeniyorum dicem ve sen üzerine aslında güzel değil diye mesaj yazacaksın hep. sempatiksalakcinni

ya balım puan verırkende yazdım sana..kasten degil inan..zevklerimiz zıt demek ki

donutt sen de hep benim beğendiklerime gıcıksın... sempatiksalakcinni
Hangi birine alınmayayım acaba... sempatiksalakcinni

ayrıca alakadar etmıor lafları falan cok su ustunde kalıor ve ayıp oluor.ben san abu dusmancıl cercevede yazmıorum..hıc bır zamanda yazmadıgımı bılıorsun

ee anacım sen tutup dıbe vurmus alkolık kıcı bası acıkta gezen brıtneye asil dersen ben sana ne dıyeyım :)))))

ayrıca alakadar etmıor lafları falan cok su ustunde kalıor ve ayıp oluor.ben san abu dusmancıl cercevede yazmıorum..hıc bır zamanda yazmadıgımı bılıorsun

bilemiyorum seni sevdiğim için ve hatta bu sitede bir tek senin fotonu görmek istemiştim.
alınıyorum bazen. :sinifsinif:
tamam alınmıcam bundan sonra.

aşk olsun.basından beri abla kardes dedik..asla sana art nıyetım olmadı..
uzgunum ..o zaman bir daha az elestırecegım söz :))

ortak bir hatun bulalımda bari jest noktamız o olsun :)))

X