Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

megan fena ya..ne yaptı elmacık kemıklerine...
bak yıne kızmak yok bunu dedım diye a.s.

yok yok o bariz, ona bir şey demem. :KK70:
diğer konular zevk meselesi olunca garip oluyor sadece ama çözdük zaten, problem yok. olumunekankayizsmile

Britney asil mi...ay asla degil..

britney-spears-falls-out.jpg

fat-ass-britney.jpg

britney-spears-ass.jpg

7311600x398.jpg

britney-spears-boob-flash.jpg

britney-drunk-puke.jpg

britney_spears_beautiful.jpg

bald-britney-spears-0.jpg

iğrenç biri.bide bunalımı bahane ediyor.bunalımda olan insan uslu durur sıkıntıdan bişey yapamaz hele hele bu kadar hiç azıtamaz.hiçbir insan bu kadar da küçültemez kendini.asilliğin kırıntısı bile yok:umursamaz:

lady gaga adi olsaydı bu kadar kısa sürede sevilip beğenilmezdi herhalde.müzik listelerinde bir numara ve madonnanın tahtına geçmeye hazırlanıyor.ki çıkalı az bir süre oldu başarısı tartışılmaz.lastfm in sayfasına girip bir bakın isterseniz the beatles,radiohead ve muse la yarışıyor.bu kadar kısa sürede bu kadar başarı göstermesi etkileyici.onunda yaptığı saçma hareketler yok değil ama tarzı çılgın ablamızın olacak o kadar gündemde kalmaya çalışıyor ve başarıyorda:sm_cool:

evet sarıyı bende pek yakıştıramıyorum ama kahverengi saç mükemmel yakışıyor.. her beyaz tenliye sarı saçın gitmediğini de kanıtlamış oluyor kendisi.canım benim ya bu kadar mı tatlı olur bir insan her hali ayrı bir tatlı

pis demişmiyim dönüp bir bakar mısın?!
iğrenç diyorum evet cünkü iğrenç, itici de aynı zamanda.
genelleme yapıp da haftada 1 banyo yapıyoruz hepimiz demen falanaydı benim tepkim
tamamen yetistirilme tarzımıza, ailemizde gördüğümüz şeylere baglı diye düsünüyorum.
örneğin; sen temiz bulmadıgın insanın evinde yemek yersin ama ben yemem aramızdaki fark da bu.

Burda bazı arkadaşlar genelde yabancıların koltulaltlarını almadıklarını ve bunun iğrenç olduğunu yazmışlar benim tepkim bunaydı. Onlar dediklerim yabancılardı ve sofrasında yemek yediğim insanlar gene yabancılardı. Burda ayy bunlar ne kadar piss miğdem kalktı gibi şeyleri okuyunca koltukaltını almayan her insanın özellikle yabancıların pis olmayacağından bahseettim sen pis dedin demedim savunduğumu söyledim. Bunun farklı coğrafyalarda yaşamamızla farklı kültürlerde büyümemizle alakalı olduğunu onların bu konuda daha rahat olduklarını bizden farklı yetiştiklerini farklı temizlik kavramları edindiklerini biz kıl tüy istemiyoruz diye onların pis kirli yada iğrenç olyacaklarından bahsettim.
Evet daha karşındaki insanın ne dediğini anlamadan etmeden yorum yapmak kesinlikle yetiştirilme tarzımıza, ailemizden gördüklerimize, tabi bide kendimiizi nasıl yetiştirdiğimize bağlı diye düşünüyorum bende.
Allah aşkına benm hakkımda sen ne biliyorsun da temiz bulmadığım insanın evinde yemek yiyip yiyemeceğime karar veriyorsun??
Bazı insalarda bi icraat yoktur konuşur bazılarında icraat çoktur susar işte aramızda ki fark olsa olsa budur.

kızlar milleti kılnın bizi germesine izin vermeyelim,hosgoru dıyorum bıraz.herkes için..herkesten beklıyorum :)

bugun sevgı pıtırcgıyım :))

X