Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

blog190110_monique2.jpg

bu gercekmisempatiksalakcinni

ay torinin cokuntu olayi cok fena bakinca icim gidio benm :KK43: azcik kucultmesi lazim o silikonlari vucudu cok zayif kaldirmio dekoltesi ay nasil duzelir o cokuntusu bilmiorm ama nedense gordukce uzuluorm :KK43: tv de showu vardi rasgelirdim gordukce oole icim bi tuaf oluodu eyvahedigeldismile

ay kızlar alakasız ama paylasmak ıstedım :)))

/QUOTE]

hopurdek dudak hahahaha delikafadulden

Bu baslık altında begenmedıklerımız de var kızlar..hem hangımız melegiz ki..yazılı belirtince begenemdıklerımızı daha az masum olmuyoruz,rahat olun takılın,yolumuza paylasımlarımıza devam edelım kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5 saol beybb mucukka Şeniz ne biliyim yaw bi an kotu hissetmistim baya boole millete laf edio asagilio gibi ama nese begenmediklerimizi soyleverek yawww hepsi hata demek deil tabi zevk meselesi. kontesscim donutim affedin miymintiladim optum kocaman hihihŞeniz kaydirigubbakcemile2

Ay Meganın su hali hepimize egzersiz yapmanın önemini bir kere daha kanıtlıyor sanırım :)) vücudu inanılmaz değişmiş, e tabi bir dizi estetik ve dolgu maddelerininde katkısı yok sayılamaz:))

o bacekleri kıllı kadın hep öyle yaa
heryerde kıllı dolaıyor galiba tarzı :bbo:

Hatası var mı bilmem ama başlıkta Beğenmediklerimizde yazıyor ekleyim dedim:) Taylor Swifti hiç beğenmiyorum, ne bileyim saçını, gözlerinin yapısını ve bakışlarını :KK43: bir iticilik var ama neresinde var çözemedim:s

Hatası var mı bilmem ama başlıkta Beğenmediklerimizde yazıyor ekleyim dedim:) Taylor Swifti hiç beğenmiyorum, ne bileyim saçını, gözlerinin yapısını ve bakışlarını :KK43: bir iticilik var ama neresinde var çözemedim:s

bana da çok itici geliyor bu kadın.yılan gibi yüzü ve bakışları var dikkat ederseniz şakkıdı

Kristen'in kaş yapısını hiç sevmiyorum zaten bayık olan gözlerini iyice baygınlaştırıyor ve kaşlar tamamen aşağıya bakıyor. Bence kaş ve çene olayını hallederse daha farklı bir havası olabilir, sizce?

X