Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

Ben dudaklarında estetik olduğunu düşünmüyorum Ebru Polat'ın.
Çok doğal duruyor bence. Hiç de sevmezdim önceden bu kadını ama Okan Bayülgen'in programına 2 kez çıktı ve 2sinde de çok şekerdi. Mantıklı konuşuyordu, akıllıca hareket ediyordu. Bu yüzden sevdim.
Yanlış bir izlenime kapılmışım şarkıları ve kliplerindeki saçma sapan hareketleri yüzünden. :nazar:

bence dudaklarında bariz bi şekilde dolgu olduğu belli

hayatımda gördüğüm en iğrenç dudak dolgusu bu kadınınki. Son gördüğümde düzeltmişlerdi bayaa daha doğal duruyordu.

Hatası var mı bilmem ama başlıkta Beğenmediklerimizde yazıyor ekleyim dedim:) Taylor Swifti hiç beğenmiyorum, ne bileyim saçını, gözlerinin yapısını ve bakışlarını :KK43: bir iticilik var ama neresinde var çözemedim:s

bakışları çok sinsi bence
bir de kaş+ göz+dudak yüz genişliğine kıyasla çok minik
tuhaflık ondan kaynaklanabilir

mariah-carey-92607.jpg

mariah-carey.jpg

bu hatunu cok begenen var biliorm ama bu elbise bence hic yakismamisti. burada kaslari da cok basarisiz bence.

bu eklendi mi onceden acaba unuttum eklendiyse ozurr kizlar

ne kendisini severim ne sesini ne de şarkılarını

Rihannanın yeni saçını begenmedim..ayrıca o coraptan bozma sortun altına gıydıgı seyde bacaklarını asırı kılolu gostermıs sıkıstırınca

rihanna390.jpg

rihanna391.jpg

rihanna399.jpg

bu rihanna napıyor yaaa.eskiden ne biçim güzeldi bu kadın.kahve kahküllü uzun saçları kırmızı ruju...bu böyle çok çirkin olmuş:1closedeyes:

Asumani genel olarak begenmiyorum zaten ama bu resimde cok kotu cikmis kaburgalari sayiliyo resmen..:1shok:

2868-asuman-krause-resimleri.jpg

alessandronun koton beacwear defilesindeki hali ne kötü.. bacaklar filan :bbo:

ales.jpg

th_37952_s_aa_koton_beachwear_show_during_istanbul_fashion_week_20100828_1_123_462lo.jpg

bence harika bacakları var.çekimden kötü çıkmış olabilir.var msn yok msn da bir dans etti neydi o bacaklar öyle diye ekrana yapıştım wallasempatiksalakcinni

Asumani genel olarak begenmiyorum zaten ama bu resimde cok kotu cikmis kaburgalari sayiliyo resmen..:1shok:

2868-asuman-krause-resimleri.jpg

ay asumanın bu resmine çoooooooooook güldümdelikafadulden bu ne yaaa karnını nasıl içeri çekmek öleeeeeekafamçokkarıştı

Ben de Ebru Polat'tın görünüşünden feci rahatsız oluyorum, Okan'ın programında mantıklı konuşmalarına şahit oldum ama kendisini fazla beğeniyor bana kalırsa. Estetiklerinden önceki halini pek hatırlamıyor sanırım :kahve: Estetikten sonra da çok itici ve yapma bi görünüşe sahip olduğunu düşünüyorum hele konuşurken o ağzını yaya yaya konuşması beni öldürüyor :nazar: Dudaklarını sürekli sarkık tutmak için muhtemelen bütün gün karnına kramlar giriyordur :smiley-cool:

Taylor Swift de bana aşırı itici geliyor, size katılıyorum o sinsi bakışları, acayip gözleri kesinlikle vahim.. Burnu da hoş değil. Saçlarını özellikle kıvırcıkken hiç sevmiyorum ama rengine berbat diyemem. Yine de hoşlanmıyorum ne kendinden ne şarkılarından mirmirmirmir

Son düzenleme:
rihanna'nın saçları ne o öyle ya zaten kırmızı saç
bir de üstüne soğan çuvalı takmışsempatiksalakcinni
neydi ne oldu yaa
eski uzun saçlı halleri ne güzeldi

bence harika bacakları var.çekimden kötü çıkmış olabilir.var msn yok msn da bir dans etti neydi o bacaklar öyle diye ekrana yapıştım wallasempatiksalakcinni

Canım o bahsettigin harika bacaklar Adriana Limanın degil miydi? Alessandra var mısın yok musuna katılmadı yerimseniben

katıldı cnm bi bak istersen :) adriana geçen sene katıldı o da bu sene katıldı hatta kızın biri dans etmek isterim sizinle dedi mini bi kıyafeti vardı beraber dans ettiler :)))

nasıl kaçırdın görmedin cnmmsempatiksalakcinni herkes duydu acun o kadar reklam yaptı geliyo dünyanın en çok kazanan mankenlerinden birisi daha diye..hatta programda bazıları ben adrianayı daha çok beğeniyorum dediler felan kimileri de alessandro yu daha çok beğendiğini söylemişti..

X