Nişan Uzağa gelin gidenler ?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

bilemedimkisimdi13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
19
9
26
Merhaba bayanlar size biraz icimi dokmek istiyorum lutfen ama lutfen olumsuz cevap vermeyin cunku kafamın icin cok dolu. Nisanlımla ocak ayında yuzukleri taktık 3 yıldir birlikteyiz uzak mesafe iliskisi bizim ki neyse ben cok istiyordum artik biseyler olsun bir adim atalim diye o adımı attik daha sonra icimi bir burukluk sardı nisanlımı cok seviyorum cok anlayıslı. Aramızda mesafe var ondan mı bilmiyorum ama cok zorlanıyorum herseyi tek basına yapacagı icin biraz onun suyundan gidiyorum bende aslinda dugun kına islerini sevmiyorum burda ailemin gonlu olsun diye kına gecesi yapacagiz neyse nisanlım memur tayinciyiz hataya gelin gidecegim. Aileme cok duskunum kalabalik bir ailede buyudum aile apartmaninda yasiyorum ve nisanlandigimdan bu yana ben nasil uzaga gelin gidecegim diye dusunuyorum artı cok rahatim yemegim onume karar geliyor ama soyle biseyde var mutfaga girdigimde yalniz basima severek yapiyorum bir seyleri tek dusuncem uzaga gelin gidenlerin alisma surecleri aileyi gozunuz cok ariyor mu naptiniz bu surec normal mi suan yasadiklarim dusunmekten uyuyamiyorum lutfen bana biseyler soyleyin

aynı şeyleri yaşadım ve türkiyenin eeennnnnn sıkıcı şehrine geldim. şehir bomboooşş. sorunuza gelince eğer eşiniz iyi be anlayışlıysa aramıyorsunuz. bi de eevliliğin her anlamda farkındaysanız. yanı yaşayabileceğiniz her seye hazırlıklıysanız cok yorulmuyorsunuz. ben ne zaman eşim olmadan ailemin yanına gitsem ağlayıp zırlıyorum ben evime gidicem diye 😂 yani gittiğin şehir eşin ve senin evliliğin sorumluluklarına hazır olma durumun önemli olan. yemek işi falan da ben bazı günler ne temizlik ne yemek yapıyorum eşim işten gelince beraber yapıyoruz 😂 arada bir tabii ki linçlemesinler beni 😂 ama güzel yani severim beyimi de evimi de evliliğimi de 😂 ailem de iyidir severim ama önce eşim 🧡🧡😂

aynı şeyleri yaşadım ve türkiyenin eeennnnnn sıkıcı şehrine geldim. şehir bomboooşş. sorunuza gelince eğer eşiniz iyi be anlayışlıysa aramıyorsunuz. bi de eevliliğin her anlamda farkındaysanız. yanı yaşayabileceğiniz her seye hazırlıklıysanız cok yorulmuyorsunuz. ben ne zaman eşim olmadan ailemin yanına gitsem ağlayıp zırlıyorum ben evime gidicem diye 😂 yani gittiğin şehir eşin ve senin evliliğin sorumluluklarına hazır olma durumun önemli olan. yemek işi falan da ben bazı günler ne temizlik ne yemek yapıyorum eşim işten gelince beraber yapıyoruz 😂 arada bir tabii ki linçlemesinler beni 😂 ama güzel yani severim beyimi de evimi de evliliğimi de 😂 ailem de iyidir severim ama önce eşim 🧡🧡😂
Ayyy nasıl da tatlı tatlı konustun 😊😊😊😊

Ben kapımın önüne gidecek sayılırım yine de bazen düşünüyorum. Evdeki rahatlığı özleyeceğim o kesin. Annem çayımdan çorbama önüme getiriyor. Elin oğlu durur mu yapıştırır lafı. Bazen bekarken daha mı mutluyum diyorum(orası kesin). Ama evlilik de doğanın kanunu.

Sanırım aynı şehre gelmişiz🤣

Ayyy nasıl da tatlı tatlı konustun 😊😊😊😊
ben çok heyecanlıydım evlendikten sonra her gün e-devlete girip soyadım değişti mi diye bakıyordum 😂😂 bir hafta sonra nikahımızın işleme girmediğini öğrendik😂 çok korktum ailem geri alacak beni diye 😂😂
ilk gün zorlandım bu arada sabaha kadar ağladım balayında. abim çok duygusal bir mesaj atmıştı. o an geri dönmek istedim aileme. ama sonra eşim oturup tüm gün konuştu benimle. o günden beri de hiç keske ailemin evinde olsaydım demedim. sen de pişmanlık yaşama inşallah çok mutlu ol.

ben çok heyecanlıydım evlendikten sonra her gün e-devlete girip soyadım değişti mi diye bakıyordum 😂😂 bir hafta sonra nikahımızın işleme girmediğini öğrendik😂 çok korktum ailem geri alacak beni diye 😂😂
ilk gün zorlandım bu arada sabaha kadar ağladım balayında. abim çok duygusal bir mesaj atmıştı. o an geri dönmek istedim aileme. ama sonra eşim oturup tüm gün konuştu benimle. o günden beri de hiç keske ailemin evinde olsaydım demedim. sen de pişmanlık yaşama inşallah çok mutlu ol.
Cok ama cok tesekkur ederim bu hisleri yasamıs insanların bana iyi gelecegini hissediyorum hep insallah sen de hep mutlu olursun umarım hemencecik alısırım bir sorunum daha var aslında gidecegim yerde 2 yıl kalacagız diye nisanlım esyalı evde oturalım diyor belirsizlikler beni yedi bitirdi bee

Sen peki benim gibi uzaklara gidecegin icin triplere girdin mi 😂
Yok. Trip değil de gelinliğe kadar herşeyi kendin ayarlayınca o koşturma da aklına gelmiyor. Eşimin de kayseri ile alakası yok oda orayı bilmez her iş bana kaldı bide fındık zamanına gelince☺ geçmiyor ama o düşünceler hep benim burda ne işim var sorgusu var bende özellikle memleket dönüşlerinde 5 sene de alışamadım

Cok ama cok tesekkur ederim bu hisleri yasamıs insanların bana iyi gelecegini hissediyorum hep insallah sen de hep mutlu olursun umarım hemencecik alısırım bir sorunum daha var aslında gidecegim yerde 2 yıl kalacagız diye nisanlım esyalı evde oturalım diyor belirsizlikler beni yedi bitirdi bee
en mantıklısı sakın yeni eşya alma 😂 ben aldim salak gibi 😂😂 ve biz evden çıkarken hepsini ev sahibine satacağız 😂 ufak tefek şeylerini al tabi ama mobilya, beyaz esya asla alma yeni. bu beyaz esyalar tasinirken bir sey olsa kimse sorumluluk almıyor 😂 bi dünya para verdik boşuna 😂 ben çok pişmanım sakın alma yeni 😂 burda bir arkadas esyalı eve geldi çok memnun 😂 temiz güzel esyalı bi ev bulursunuz

Yok. Trip değil de gelinliğe kadar herşeyi kendin ayarlayınca o koşturma da aklına gelmiyor. Eşimin de kayseri ile alakası yok oda orayı bilmez her iş bana kaldı bide fındık zamanına gelince☺ geçmiyor ama o düşünceler hep benim burda ne işim var sorgusu var bende özellikle memleket dönüşlerinde 5 sene de alışamadım
Hersey gonlunce olsun nisanliminda tayinden önce yeri sakarya sapancaydı 5 yıl orda gorev yaptı ne insanlarına alısabilmisti nede oralara

X