Uzgunum ama balkon konusu devam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 yaşındaki cocugun dizine gelecek duvarı olan balkonun fotoğrafını bende merak ediyorum açıkçası.
Kayinvalide bir şeyler silkeliyor demiş, o boyda balkon duvari yetişkin, yaşlı insan içinde tehlikeli olur her türlü.
Abartı olduğunu düşünüyorum. Konu sahibinin psikolojisi yerinde değil. Doktora gitse yatırırlar yani,benim fikrim o.

Edit: yazım yanlışı

Son düzenleme:
Ayrıca çocukta ana babanın hakkı eşit diyen neyin kafasini yaşıyor ? Benim karnımı açıp içinden çıkardılar. Ben emzirirken göğüslerim yarıldı . Gece en çok ben kalktım emzirmek için . Çocugum babasına babammmm diye gezse de canı yandiginda ilk bana geliyor . Hukukta bile çocuk anne sıkıntılı olmazsa anneye veriliyor.

Konu sahibi siz başta bu adamı gerekirse bosarim deyince bana abartı gelmişti . Hakliymissiniz. Ailesinin sürekli dibindesiniz , saksı bitkisi gibi duruyorlar , çözüme zaten kapalılar hala sizin uzakta olan ailenize saldırma derdinde. Bu adama ne yapsanız az

Kızlar iyi geceler. Ne deseniz haklısınız bıktınız ben de bıktım.Imza toplayip siteden artırabilirsiniz bile.Simdi bizim memleket meselesi balkon konusunu oğlum tek gitmicek üçümüz birlikte gitcez tmm şeklinde kapatmistik. Bugün beyefendi hazretleri eve geldi triplere girmiş.Neymis o zaman oğlum benimle tek annemlere gidemezmis o da gelecekmiş. Babamlari arayıp oğlum bensiz size gelemez dese olur muymuş.Yanj senin yaptığını yapsam hoş mu dedi.Ben de ben annesiyim benimle fizana bile gider kimse karışamaz dedim.Senin götürdüğün ev güvenilir olsaydı ve seninde ilgileneceginden emin olsam seninle de tek gönderirdim tabi o Balkon demirliyse. Neyse bu böyle devam etti.Tatilede gitmeyelim çocuk boğulur bilmem ne sabrımla oynad.Devamj daha ilginç odaya gitti.Ben de yarım saat sonra odaya gittim benim yastığımin üstüne telefonu koymuş acıklı bi şarkı açmış düşüncelere dalmış oğlu onunla tek gidemiyomis ben saçma sapan katı kural koymuşum.Ay bunu böyle ergenler gibi tripkolic görünce iyce çıldırdım.Degil böyle müzik dinleyip yatmak komalık olsan o çocuğu güvensiz bulduğum bi yere tek gondermicem dedim.
Bugünlük balkon konumuzun sonuna geldik kızlar, okuduğunuz için teşekkürler
Ben size sonuna kadar hak veriyorum ama kaynana kayınbaba demiri yaptırmak zorunda değil çünkü onlar bu şekilde rahatlar rahatsız olan sizsiniz onun için eşinize söyleyin versin parasını yaptırsın bir demir o zaman rahatlıkla gönderirsiniz
Kızlar iyi geceler. Ne deseniz haklısınız bıktınız ben de bıktım.Imza toplayip siteden artırabilirsiniz bile.Simdi bizim memleket meselesi balkon konusunu oğlum tek gitmicek üçümüz birlikte gitcez tmm şeklinde kapatmistik. Bugün beyefendi hazretleri eve geldi triplere girmiş.Neymis o zaman oğlum benimle tek annemlere gidemezmis o da gelecekmiş. Babamlari arayıp oğlum bensiz size gelemez dese olur muymuş.Yanj senin yaptığını yapsam hoş mu dedi.Ben de ben annesiyim benimle fizana bile gider kimse karışamaz dedim.Senin götürdüğün ev güvenilir olsaydı ve seninde ilgileneceginden emin olsam seninle de tek gönderirdim tabi o Balkon demirliyse. Neyse bu böyle devam etti.Tatilede gitmeyelim çocuk boğulur bilmem ne sabrımla oynad.Devamj daha ilginç odaya gitti.Ben de yarım saat sonra odaya gittim benim yastığımin üstüne telefonu koymuş acıklı bi şarkı açmış düşüncelere dalmış oğlu onunla tek gidemiyomis ben saçma sapan katı kural koymuşum.Ay bunu böyle ergenler gibi tripkolic görünce iyce çıldırdım.Degil böyle müzik dinleyip yatmak komalık olsan o çocuğu güvensiz bulduğum bi yere tek gondermicem dedim.

Bilmiyordum bunu şimdi bu son balkon konum mu 😪onsallah bir daha bu konuyu açmak durumunda kalmam
önceki konunuzu güncelleyerek devam ederseniz sıkıntı olmaz
devam konu olmamış olur böylelikle

siz davanızda haklısınız kesinlikle
eşiniz saçma sapan hareketlere bürünmesin

dik durun boşverin

bıktırdı artık bu balkon demiri üzerine açılmış kaçınçı konu azıcık bişey katıp aynı konuyu açmak bizi yordu kocanıza Allah sabır versin gerçekten

Çünkü bu konu sahibinin balkon konusunda açtığı 6. konusu
Olabilir rahatsız olduysanız yazmayın kimse size zorla bişeyler yazırmıyor değil mi? Buranın özelliği derdi olanların derdini paylaşmasi değil mi? Kadının derdi de bu demek ki. Aynı konudan tekrar tekrar konu açılmayacak diye bir kural mi var? Varsa da onu yetkili kişiler uyarır.

O ev guvenli olmayabilir, ama bir babaya yeterince sorumlu olmadığı icin çocuğun onun yaninda guvenli olmadığını söylemek cok yanlis. Sizin caninizsa onun da canı o. Evet annelik cok yuce bir makam olabilir ama babanin sevgisini ve sorumluluğunu küçümseme hakki vermez bu size. Yalniz gondermeyin ama babasiyla gidebilir bence
Babasının onun hızına tam anlamıyla yetisecegine inanmıyorum

Olabilir rahatsız olduysanız yazmayın kimse size zorla bişeyler yazırmıyor değil mi? Buranın özelliği derdi olanların derdini paylaşmasi değil mi? Kadının derdi de bu demek ki. Aynı konudan tekrar tekrar konu açılmayacak diye bir kural mi var? Varsa da onu yetkili kişiler uyarır.
O zaman sizde diğer yorum yapanlara karışmayın madem

Babasının onun hızına tam anlamıyla yetisecegine inanmıyorum
Çocuğunuz ileride okula vs giderse mesela nasıl baş edeceksiniz bu durumla? Yani düşünceniz tabi ki doğru ama bu şekilde çocuğun aklı kestikçe iyice hasta olduğuna ikna olup asla kendini normal görme şansı olmayacak. Halbuki otizm her bireyde aynı seyretmiyor bildiğim kadarıyla. Sizin balkon hassasiyetiniz takıntı haline gelmiş artık geçen konunuzda dışarı çıktığımda eve gelirken balkonun önüne birileri toplanmış mı çocuğum düşmüş mü diye bakıyorum demiştiniz bence bu çok uç bir düşünce. Kendinizi de telkin etmeye çalışın bence sürekli bu şekilde evde sağlıksız bir durum olduğu sürekli göz önünde oldukça çocuğunuz da kendine güvensiz olabilir ilerde.

Ayy oturup ağlayacağına anasının evine bir parmaklık yaptırsın yani off kocan bir garip. Yabancı da değil anasının babasının evi. Kaç para ulen bir parmaklık🙄

Her balkon demiri konunuza her yoldan,her bir kişiden çok farklı fikirler verildi. Madem hiçbirini yapmayacaksınız sürekli aynı konuyu açmanızın amacı ne.Sitede alınan ifade yada açılan konu kadar para mı veriliyor. Yada ilgi çekmeyi mi seviyorsunuz?

Çocuğunuzu sizsiz götürmedeki amaç ne eşinizin, hem de otizmli bir çocukmuş. Tek mesele balkonsa o zaman çocuğunuz orada olduğu sürece balkonu kapatıp kapı kulpunu söksünler, çocuk gidince geri takarlar.

Bilmiyordum bunu şimdi bu son balkon konum mu 😪onsallah bir daha bu konuyu açmak durumunda kalmam
Sürekli aynı konuyu açmayın lütfen, zaten balkonla alakalı açılmış birçok konunuz var, ki 2 tanesini daha yeni açmışsınız.

Güncel olan bu iki konunuzdan bir tanesine yazmaya devam edebilirdiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X