Uzun boylu ve Kısa boylu kadınlar

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.247
50
forumda da bir boy tartısması gidiyor:KK1: sozluklerden baktıgım kadarıyla uzun boylu kadınında kısa boylu kadınında seveni begeneni var:KK8: yani uzun boylu superdir veya kısa boylu daha iyidir gibi bir olay yok aslında herkesin begenisi zevkleri dogrultusunda degisiyor yani tartısmaya hic gerek yok:KK16::KK1:

uzun boylu kızlar

bacakları da düzgün ise en süper insan evladıdır bunlar.

erkek arkadaşıyla ayakta öpüşürken ayak parmaklarının üzerine basmasına gerek olmayan, erkek arkadaşının da eğilip belinin ağrımasına sebep olmayacak kızlardır.

ince kemikli ve ince belliyse estetikte tavan yapabilecek kızdır.kıyafetler gösterişli durur üzerinde ve 'metropol kadını' şeklinde etiketlenmeye daha uygundur.

boy hastasi erkeklerin gonullerinde cok rahat taht kurabilirler. fizigi de duzgun olanlarina ise afet denir, hasta olunur.

genellikle uzun boy, uzun bacak demek olduğundan ve uzun bacak doğanın kuralları gereği erkeğe doğurganlık mesajı verdiğinden tercih edilen kızdır.

şanslı insan evlatları. ne giyseler yakışır; sanki tüm kıyafetler onlar için üretilmiştir, uzun eteğinden mini eteğine...

özellikle iki yıldır çok moda olan uzun elbiselerin yakıştığı kızdır. aldıkları kıyafetlerde tadilata gerek duymayan kızdır aynı zamanda. orantılı bir vücuda sahipse, istediği herşeyi giyebilir.

kısa boylu kızlar

şirin gözüken kızlar topluluğu.

uzun hatunlara göre çok daha çekici olurlar. dombili olmamak şartıyla. aynı oranda zayıflık ve düz hatlara sahip bir yüz. mis.

genelde şirin olma potansiyelleri sexy olmalarından daha fazla olan, boyları 1.50 - 1.65 arasında değişen kız grubu.

bana her zaman daha çekici gelen kızlardır.. maksimum 1.70 olsun aga..

biblo gibi yaaaa, koy bunu karşına, o konuşsun bütün gün, sen dinle" dedirtmiştir bugün bu kızlardan biri.

uzun boylu kızlara göre daha çok avantaj sahibidirler. bir kere topuklu ayakkabıyı daha güzel taşırlar, daha seksi dururlar (at gibi demiyorum). ayrıca ortalama her erkek onlardan uzun olduğu için "ayy boyu boyuma, huyu huyuma uygun mudur ki?" sorunsalının en azından ilk kısmını dert etmezler.

anahtarlık gibi olurlar. sevimlidir çoğunluğu bu hatunların.

(alıntı)

vala boyum 1.58 ama çokta memnunum boyum kısa boyluları bende çok severim ezelinden beri..
hiç dememişimdir boyum uzun olsun en güzeli benim boyum.benimce.....

Çok biliyor o sözlükçüler. :KK9:
Benim fikrime göre; bir kadın hangi boyda olursa olsun yüzü düzgünse, fiziği orantılıysa ve güzel bir gülümsemesi varsa güzeldir. Herkesin fikrine de her zaman saygım var, tabi düzgün üslupla belirtildiği sürece... :KK16:

uzun boy daha avantajlı gibi olmuş :)) yaşasın minyon hatunlar diyeyim bari.ama 5 santim daha uzun olsaydım ne afet olurdum ahahhahahahhahahh bu arada boyum 1.60 çok şükür.olanla yetinmek lazım :)))

uzun boy daha avantajlı gibi olmuş :)) yaşasın minyon hatunlar diyeyim bari.ama 5 santim daha uzun olsaydım ne afet olurdum ahahhahahahhahahh bu arada boyum 1.60 çok şükür.olanla yetinmek lazım :)))

yok cnm esit davrandım ben kısa boylu bayanların uzun boylu bayanlara gore daha cekici daha seksi olduklarıda yazılmıs:KK16:

Çok biliyor o sözlükçüler. :KK9:
Benim fikrime göre; bir kadın hangi boyda olursa olsun yüzü düzgünse, fiziği orantılıysa ve güzel bir gülümsemesi varsa güzeldir. Herkesin fikrine de her zaman saygım var, tabi düzgün üslupla belirtildiği sürece... :KK16:

aaa benim gülüşümde çok güzeldir
herkes öle der :KK52::KK52::KK76::KK76:

Bakın aklıma ne geldi;
Zamanında benden hoşlanan biri benim için 'kısa boylu, beyaz tenli, siyah saçlı mini mini elf kızı gibi..' demişti. :KK1: :KK69:

Boyum 1.56. Ergenlik çağlarımda bir ara takmıştım kafayı, o zamanlar fiziğim tam olarak oturmamıştı, fiziğimin kötü oluşunu boyumun kısa oluşuna bağlıyordum. Belim düz, kalçam şekilsiz, kafam kocaman görünüyordu, haliyle burnum da büyüktü. 18imi geçince belim incelmeye, kalçam şekillenmeye başladı, yüz hatlarım da iyice oturdu. Benim fiziğim kısa boylu olmama rağmen gayet düzgündü. Zamanla uzun boy = düzgün fizik düşüncem değişti doğal olarak.
Ne kısa boyluları bodur ne uzun boyluları kazulet olarak görüyorum. Hayatımda iki tipin de örneği var ve iki tip de ayrı güzel gözümde... :KK16:

Boyum 1.82.Kg da 58-60 arası bir şeyler.Bir daha dünyaya gelsem yine uzun boylu olmak isterdim.Çok memnunum,ama kısa boylu arkadaşlarım da var elbette.Herkesin kendine özgü bir güzelliği var .Fizikleri düzgün olanlar var aralarında ,çok beğendiklerim de var.İnsanları boylarına göre değerlendirmem,ama hangisi derlerse uzun boylu kızları tercih ederim. :KK66: Tabi fizikleri güzel olanları. :KK66:

kendi fikrimi belirtecek olursam ben de uzun ve kısa her ikisini de beğeniyorum

fakat çok kısa ya da çok uzun olmamak kaydıyla diyeyim

mesela 1.50 den aşağı ve en en fazla 1.75 ten yukarsı gibi beğenemem:KK50::KK50::KK50: beğenirsem de bu çok nadir olur. güzide duran gibi bi bayanı beğenebilirim o da model olarak.normal zamanda değil sadece podyumda:KK50::KK50::KK50:

ama bunlar dışında fizik de düzgünse çok güzel bulurum tabiki...

ve maşallah görüyorum uzun da kısa da ne güzel bayanlar var.

Sevmiyorum kısa boyu sevemiyorum işte. Herkesin kendi zevki tabi. Ama uzun boy daha cekici bana göre. İp iri olmadıgın sürece. Bu arada 1.70 kısa bi boy değildir ki neden kısa boylarda yazdınız 170 normaldir.

Sevmiyorum kısa boyu sevemiyorum işte. Herkesin kendi zevki tabi. Ama uzun boy daha cekici bana göre. İp iri olmadıgın sürece. Bu arada 1.70 kısa bi boy değildir ki neden kısa boylarda yazdınız 170 normaldir.

ben yazmadım baskasının fikri zaten maksimum 170 boy olsun demis zaten uzun kabul goren boy oranları 170 ve uzeridir zaten

Uzun boy hastasıyım. Ama uzun boydan kastım 1.70 - 1.75 arası olup topuklu ile yaklaşık 1.80e ulaşmak ya da 1.80i aşmak.
1.65 biri ya da daha aşağısı topuklu giyince o kadar uzayamaz. Ki zaten kötü görünüyor kısa boylular 10cm topuk giyince.
Bu yüzden 1.68den uzun olması çok iyi oluyor bana göre. 1.75i aşkın olup topuk giyince ortaya çıkan uzun görüntüyü de sevmiyorum. Benim uzun boy sevgim bu şekilde. :KK70:
Uzun boy en güzeli. Uzun etekler giyiyorsun mesela ... Bacaklar zaten uzun, daha da ince ve uzun gösteriyor seni uzun elbise ve etekler. Altına da topuklar. Bayılırım. Tercihim uzun boy yönünde yani her zaman.

Son düzenleme:
168-173 arası cok ideal..ama en önemlisi orantılı vucut..ne 160 lıklar var 170 görünüyor.

benımde boyum 1.73..boyumu önceden hiç sevmezdimmm ergenlik çağındaa keske kısa olsam falan derdimm kambur dururdum hatta kısa görünmek içinn :)) ama sonradan anladm ki uzun boy baya avantajmışş :)) ne giysen yakışıyo mini etek pantolon vs vs insanların çevreden 'kıza bak manken gibi' dediklerini duyuyorum cogu zamann :)) uzun boylu bi cok bayan bunu duymuştur emınımm :) Allaha şükür cok memnunum yani :)

kısa boy 1.55 den aşağı olmadığı sürece sorun edilcek bişey değil bence.hatta zayıfsa çok şirin durabilir ama yine de uzun boyu tercih ederim.ama o da 1.80 den yukarı olmazsa :) ben 1.67 im boyumun biraz daha uzun olmasını isterdim. ama ileriki yaşlar için düşünüldüğünde kısa boy avantaj da olabilir.çünkü genellikle kısa boylubayanlar daha genç görünüyolar

benımde boyum 1.73..boyumu önceden hiç sevmezdimmm ergenlik çağındaa keske kısa olsam falan derdimm kambur dururdum hatta kısa görünmek içinn :)) ama sonradan anladm ki uzun boy baya avantajmışş :)) ne giysen yakışıyo mini etek pantolon vs vs insanların çevreden 'kıza bak manken gibi' dediklerini duyuyorum cogu zamann :)) uzun boylu bi cok bayan bunu duymuştur emınımm :) Allaha şükür cok memnunum yani :)

Benimde tam tersi :KK1: Benim boyumda 173 keşke daha uzun olsam diyorum takıntı olustu bende :KK9:

Şu kadar cm altı güzel olur,şu kadar cm üzeri güzel olmaz demek hiç hoş değil...Bu biraz hakaret,küçümseme gibi oluyor...
Bu ülkede 1.60 lık erkek te var,1.95 lik erkek te...Uzun boylu bir erkek haliyle uzun boylu bir kızı tercih eder..Tabi seçimi daha kısa boylu bir kızdan yana da olabilir..Herkesin idealize ettiği tip farklıdır..
Herkesin beğenisi farklıdır...
Haliyle herkes kendine yakın bulduğu ,yanına yakıştırdığı beğendiği ebatlarda karşı cins arıyor..
Herkes kalıptan çıkmış gibi aynı boy ve kiloda olamaz..
Ve bayanlarda ne 1.55 altına ne de 1.80 üzerine laf söylemek,küçümsemek kimseye yakışmaz....

X