Uzun ilişkinin sırrı nedir

mantıklı ahahasksl bari onu yapayım eskisi gibi olur umarım 🥲
İlişkiler de gelişiyor değişiyor, balantictaki heycanla sonraki heyecanlar aynı olamaz. Hormonlar da çok etkili artık sizin için daha normal biri hale geliyor . Sürekli yüksek olmayı beklemek, masalsı aşklar yaşadığını düşünmek gerçekçi değil

Ben sevgiliyken çok sık iletişime geçilmesinden sıkılıyordum. Her gün buluşmak ve sürekli mesajlaşmak/araşmak bana göre değildi böyle olanlarla hemen yolumu ayırırdım. O yüzden bu konu bence başkalarının fikirlerine ihtiyaç duyulacak bir alan değil. İlişkide kişilerin iletişime geçme sıklığı da denk olmalı yoksa bir taraf bunalıyor bir taraf da ihmal edildiğini düşünüyor.

İlişkiler de gelişiyor değişiyor, balantictaki heycanla sonraki heyecanlar aynı olamaz. Hormonlar da çok etkili artık sizin için daha normal biri hale geliyor . Sürekli yüksek olmayı beklemek, masalsı aşklar yaşadığını düşünmek gerçekçi değil
Tecrübesiziö ilişki konusunda hep aşık hissettiğim romantik eğlenceli bol sohbetli sürekli birlikte zaman geçirmekten keyif aldığım bir ilişki hayali kuruyordum fazla mı masalsı djsldk

Ben sevgiliyken çok sık iletişime geçilmesinden sıkılıyordum. Her gün buluşmak ve sürekli mesajlaşmak/araşmak bana göre değildi böyle olanlarla hemen yolumu ayırırdım. O yüzden bu konu bence başkalarının fikirlerine ihtiyaç duyulacak bir alan değil. İlişkide kişilerin iletişime geçme sıklığı da denk olmalı yoksa bir taraf bunalıyor bir taraf da ihmal edildiğini düşünüyor.
İkimiz de sık görüşme taraftarıyız aslında hemen özlüyoruz o açıdan bi sorun yok

Bence ilişkiye renk katan tatiller oluyor genelde. Hazır bahar geldi bir seyahat planlayın. Ama amele gibi tüm sorumluluğu almayın, birlikte paylaşın. Hem insan insanı yolda tanıtmış, bir bakın bakalım beraber nasıl geçiyor? Bazı sorunlar yaşayın, çözün, hemen keyfi kaçıyor mu, çözüm insanı mi görmüş olursunuz. Hem hatırlanacak bir anı olur sizin için.
Hatta mümkünse ikinizin de bilmediği yerlere gidin. Aileniz baskıcı vs ise, gece eve dönmeniz gerekiyorsa günübirlik bir yerleri tercih edin. Ama bir ilişkiye tatil kadar iyi gelen bir şey bilmiyorum.

Bence ilişkiye renk katan tatiller oluyor genelde. Hazır bahar geldi bir seyahat planlayın. Ama amele gibi tüm sorumluluğu almayın, birlikte paylaşın. Hem insan insanı yolda tanıtmış, bir bakın bakalım beraber nasıl geçiyor? Bazı sorunlar yaşayın, çözün, hemen keyfi kaçıyor mu, çözüm insanı mi görmüş olursunuz. Hem hatırlanacak bir anı olur sizin için.
Hatta mümkünse ikinizin de bilmediği yerlere gidin. Aileniz baskıcı vs ise, gece eve dönmeniz gerekiyorsa günübirlik bir yerleri tercih edin. Ama bir ilişkiye tatil kadar iyi gelen bir şey bilmiyorum.
Gidebiliriz inşallah bakalım teşekkür ederimmm

Haftada 2 gün buluşma diğer 3 gün arama sorma 2 gün tatil şeklinde uzun olur, ne yapıyorsun, nereye gidiyorsun diye 1 kere sormak gittiği yerde sürekli darlamama, nerede ne yapıcagini yazmışsa ee şimdi ne yapiyorsun diye sacma bi cümle sıkar, buluşalımmı değil sevgi sözcükleriyle özledim yazmak, karşılıklı saygı güven lazım. ortak arkadaş çevresi dışında kendi arkadaş çevreniz olması iyi olur, "dedikodu ve arkadan konuşmaları azaltır" hatta sevgili olduktan sonra olabildiğince ortak çevreyi azaltın. Ara sıra o kendi arkadaşlarıyla takılsın ara sıra sen. Yani birbirinizi sıkmayın erkek arkadaşları olabildiğince azaltmalı ama eski yaşantından da pek birşey degişmemesi en ideali.

Niye kız, demiş ki;
  • Aşık hissettiğim
  • romantik
  • eğlenceli
  • bol sohbetli
  • Sürekli birlikte zaman geçirmekten keyif aldığım bir ilişki
Ne varki bunda? Bunlar olmayacaksa zaten sevgililigin anlamı ne?
Masalsı değil o zaman dksşsmdlf ben böyle bir ilişkinin hayaliyle devam

Niye kız, demiş ki;
  • Aşık hissettiğim
  • romantik
  • eğlenceli
  • bol sohbetli
Sürekli mümkün gelmiyor yengenç bana romantik komedi tadında bir iliskiz zaman zaman sessizlikler olabilir, her zaman eglenemezsin gibi gibi. Her gün buluşup sonraki zamanlarda da telin başında saatlerce kalmak . Bı yerde daha azalır geliyor

Niye kız, demiş ki;
  • Aşık hissettiğim
  • romantik
  • eğlenceli
  • bol sohbetli
Yengenc senin yorumlarını hep görüyorum tatil yaptığınız ile ilgili vs.Tatillerde hesab ödeme,etkinlik ödeme işini nasıl yapıyorsunuz?mesela konaklamayı yeme içmeyi aktiviteye katildiysaniz onun ücretini falan nasıl ayarlıyorsunuz?

X