Uzun ilişkinin sırrı nedir

Şuanda birinden çok hoşlanıyorum sevgiliyiz de iyi anlaşabildiğimiz eğlenebildiğimiz için başladık.Sürekli birlikteyiz her gün buluşuyoruz en az 5 saat birlikteyiz olur da buluşamazsak saatlerce telefonda konuşuyoruz. Onunla ilerisinin hayalini kuruyorum ilk defa biriyle evlenme fikri güzel geldi diyebilirim ama şu sıralar eskisi gibi eğlenemiyoruz sohbet eskisi gibi akmıyor bu da beni üzüyor çünkü sonsuza kadar konuşabilirmişiz gibi geliyordu. Niye böyle oldu anlamadım. Gerçekten onunla uzun bir ilişkim olsun istiyorum görüşme sıklığımızı mı azaltmalıyız acaba? Çok ilişki tecrübem de yok fikir verirseniz sevinirim 🥹
konuşabildiginiz çogu seyi konuşup tıkanmışsınız artık ilişkinizin skt si yaklaşıyor gibi çok zorlamamak lazım tadında bitsin
sen uzun ilişki istiyosun ama o da istiyor mu =?
öyle günde 5 saat biriyle birlikte olmak falan ilk zamanlar tatlı gelir ama sonraları nefes alışına bile tahammül edemezsin
bağlanma bence beklentide de olma

konuşabildiginiz çogu seyi konuşup tıkanmışsınız artık ilişkinizin skt si yaklaşıyor gibi çok zorlamamak lazım tadında bitsin
sen uzun ilişki istiyosun ama o da istiyor mu =?
öyle günde 5 saat biriyle birlikte olmak falan ilk zamanlar tatlı gelir ama sonraları nefes alışına bile tahammül edemezsin
bağlanma bence beklentide de olma
Niye böyle dedin ki şimdi? Kendi ilişkilerinde hep müthiş iletişim mi kurarsın? Ve evet sevgilim de benimle ileriyi düşünüyor istiyor. Bu kadar kolay değil ilişkiyi bitirmek. Beklentide olma falan demişsin bi de hay allam ya

Niye böyle dedin ki şimdi? Kendi ilişkilerinde hep müthiş iletişim mi kurarsın? Ve evet sevgilim de benimle ileriyi düşünüyor istiyor. Bu kadar kolay değil ilişkiyi bitirmek. Beklentide olma falan demişsin bi de hay allam ya
kendi ilişkilerimde müthiş iletişim kurmam
sürekli açılan konu başlıklarını incelersen evlenmeden önce saatlerce konuşurduk herşey mükemmel diyerek konuya giriş yapıyorlar
günde 5 saat konuşma,evlenmeden önce herşeyi tüketmek sinyalleri veriyor zaten
ileriye pek birşey kalmıyor
sizin dıuygularınızın da en saf halinde oldugunu söylemeye çalışıyorum fakat ileride müthiş sıkılacaksınız birbirinizden
ilişkiye ilk başladıgnız zaman şu konuyu açsaydınız birlikte çok zaman geçirmekten ziyade kaliyetli zaman geçirin herşeyi bi anda tüketmeyin derdim fakat geçmiş gitmiş artık
ve hala beklentide olma diyorum

10 yıl sevgililik üzerine 10 yıllık evli ve hala aşık biri olarak cevap veriyorum: arkadaşlık.

Bazen de sadece sessizce oturabilmek. Laf açmak için gerilmemek. Yanında yakınında kendini iyi hissetmek. Gelecek hedeflerinizin benzer olması ve milyon şey.. 😂

Biz de her gün buluşurduk.

Not: kaybetme korkunuzu aslaaa hissettirmeyin bir erkeğe.

10 yıl sevgililik üzerine 10 yıllık evli ve hala aşık biri olarak cevap veriyorum: arkadaşlık.

Bazen de sadece sessizce oturabilmek. Laf açmak için gerilmemek. Yanında yakınında kendini iyi hissetmek. Gelecek hedeflerinizin benzer olması ve milyon şey.. 😂

Biz de her gün buluşurduk.

Not: kaybetme korkunuzu aslaaa hissettirmeyin bir erkeğe.
Yaa maşallah sizin gibi bir ilişkimiz olur bizim de inşallah 😄😄

Şuanda birinden çok hoşlanıyorum sevgiliyiz de iyi anlaşabildiğimiz eğlenebildiğimiz için başladık.Sürekli birlikteyiz her gün buluşuyoruz en az 5 saat birlikteyiz olur da buluşamazsak saatlerce telefonda konuşuyoruz. Onunla ilerisinin hayalini kuruyorum ilk defa biriyle evlenme fikri güzel geldi diyebilirim ama şu sıralar eskisi gibi eğlenemiyoruz sohbet eskisi gibi akmıyor bu da beni üzüyor çünkü sonsuza kadar konuşabilirmişiz gibi geliyordu. Niye böyle oldu anlamadım. Gerçekten onunla uzun bir ilişkim olsun istiyorum görüşme sıklığımızı mı azaltmalıyız acaba? Çok ilişki tecrübem de yok fikir verirseniz sevinirim 🥹
Bana göre bir sırrı yok bütün ilişkilerimde hep uzun olmuştur zorlamadan akışına bırakırsan bazı şeyleri baskılamazsan akıyor bazı şeyler karşı tarafında gönlü varsa

Yeri geldiğinde ite davrandığın gibi davranmak yeri geldiğinde sevgiye boğmak. Ben böyle tecrübe ettim🧿
Bu arada buna da katılıyorum. Taktik olarak yapmadım olağan akışında oldu ben de küçüktüm ama çok idare etmişliği, çok peşimde koşmuşluğu var. Kaprisliydim çok. Erkekler meydan okumayı, zoru seviyor benim de deneyimim.

Sürekli mümkün gelmiyor yengenç bana romantik komedi tadında bir iliskiz zaman zaman sessizlikler olabilir, her zaman eglenemezsin gibi gibi. Her gün buluşup sonraki zamanlarda da telin başında saatlerce kalmak . Bı yerde daha azalır geliyor
Tabii her gün beş saat telefonda konuşmak bayar insanı ama yıllar geçse de insan birbiriyle sohbet etmeli, eglenmeli, Beraber zaman geçirmekten keyif almalı. Benim ailem 35 yıllık evliler hala gece üç saat mutfak sandalyesine tüneyip çay sigara sohbet ediyorlar her gece..
Yengenc senin yorumlarını hep görüyorum tatil yaptığınız ile ilgili vs.Tatillerde hesab ödeme,etkinlik ödeme işini nasıl yapıyorsunuz?mesela konaklamayı yeme içmeyi aktiviteye katildiysaniz onun ücretini falan nasıl ayarlıyorsunuz?
İnsandan insana değişiyor. Eski sevgilimle hiç konuşmazdık bazen o oderdi bazen ben, oteli o aldıysa raftingleri ben öderdim, kahvaltıyı o odediyse akşam yemeğini ben oderdim vs. Bir şekilde ortayı bulurduk.
Şimdiki sevgilimle eskiden gideceğimiz yerleri şehir şehir/ ülke ülke bölüşürdük . Benim şehrimde her şeyi ben kendi bütçeme göre ayarlardim, uygun oteller seçer, şarabı çantaya atar manzarada içerdik. Onun şehrinde tüm olanları o yapardı,bana supriz olurdu o sehir. araç kiralar deniz lokantasında bir şeyler içerdik:)
Ama artık öyle yapmıyoruz, biletleri kim aldıysa otelleri digeri alıyor. Şehirler arası ulaşım benden yemekler ve araç kiralamalar ondan oluyor. Tatil için değil de haftasonu iki günlüğüne geldiğinde de başka şehre götürmek benden, ilk gün kalacak yer benden oluyor genelde, sonrasında şehir ici ulaşımı, nakit ödenecek seyleri falan hallediyorum, kalanı ondan oluyor, dönüş otobüsünü yine ben alıyorum.
Falan filan. Bir şekilde bölünüyor .
Siz de zamanla kendi düzeninizi kurarsınız.

Uzun ilişki sırrı eşittir sizinle uzun süre beraber olmak isteyecek ve Sizinde onunla uzun süre beraber olmak isteyeceğiniz kişiyle denk gelmenizdir.Bunun sohbet ile zaman geçirip keyifle olması falan artı şeyler sadece.....Oldumu akıp gidiyor evlenip sürüyor gittiği yere kadar gidiyor.Tabiki ömür kader insanların duygularının degismesi gibi yan faktörler var Garanti yok evlilik ve ilişkide bunu bekleyen havasını alıyor sadece bu kadar bence.

Yani yolun sonunu görmeden ne evliliklerimiz ne çocuklarımız ne muhteşem sevgililerimiz ne sağlığımız hicbirimizin elinde senet garanti yok işler her an tersine dönebilir bunun sırrı yok bazen nasip demeli iyi insan iyi insana seven değer bilene denk gelsin diye dua temenni ederiz ancak

Biri benimle bu sıklıkla görüşmek ve konuşmak isterse allahın delisi der engeli basardım. İyi bulmuşsunuz valla birbirinizi.ben o potansiyeli gördüm sizde.

Yani yolun sonunu görmeden ne evliliklerimiz ne çocuklarımız ne muhteşem sevgililerimiz ne sağlığımız hicbirimizin elinde senet garanti yok işler her an tersine dönebilir bunun sırrı yok bazen nasip demeli iyi insan iyi insana seven değer bilene denk gelsin diye dua temenni ederiz ancak
Ayy evet öyle aslında. Ama ne bileyim mutlu olacağım kişi o olsun istiyorum başka birini düşünemiyorum. İnşallah da öyle olur hayırlısı bakalımm

Konuşacak konunuz bitmiş işte. Her gün buluşur ve başka bir şey yapmazsanız konu kalmaz. Sosyal ilişkilerinizle duygusal ilişkinizi dengelemeniz gerekir. Arkadaşlarınızla bir şeyler yapabilmelisiniz. İş, okul, kurs vb. hayatlarınız da olmalı. Yoksa tüketirsiniz birbirinizi.

Konuşacak konunuz bitmiş işte. Her gün buluşur ve başka bir şey yapmazsanız konu kalmaz. Sosyal ilişkilerinizle duygusal ilişkinizi dengelemeniz gerekir. Arkadaşlarınızla bir şeyler yapabilmelisiniz. İş, okul, kurs vb. hayatlarınız da olmalı. Yoksa tüketirsiniz birbirinizi.
Biraz uzaklaşalım mı diyorsunnn

X