Doğal Saç Bakım Kürleri Uzun, sağlıklı ve güzel saçlar için denediğim doğal tarifler (resimli)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Nerde satılıyor bu yağ canım?
Canım site kurallarını biliyorsun, marka ve adres vermek yasak. siz kendiniz herhangi bir katkısız keratin hızlı saç uzatan dip bakım yağı olarak araştırın, içeriği soğuk pres yağlardan olsun yeterli.

Canım site kurallarını biliyorsun, marka ve adres vermek yasak. siz kendiniz herhangi bir katkısız keratin hızlı saç uzatan dip bakım yağı olarak araştırın, içeriği soğuk pres yağlardan olsun yeterli.
Marka yasak değil canım ya. Teşekkür ederim yinede

ben dün başladım bemiks , tatlı badem yağı ve senemake otunu kaynatıp suyunu karıştırdım. inşallah işe yarar:) 1,5-2 saat bekledim. kokusu ilaç gibi kokuyor değişik. ama banyodan sonra saçıma pantene nın mavi bakım suyunu sıktım:) mis kokuyor şu an:))

Marka yasak değil canım ya. Teşekkür ederim yinede
Ben de zaten tesadüfen buldum. Doğal keratin veya saf keratin araştırıyordum, karşıma hızlı saç uzatan ve kırık onarıcı Katkısız Keratin Dip Bakım Yağı çıktı. Ben de aldım. O günden beri kırık falan hiç kalmadı. Saçlarım da çok güçlendi, bu kadar da beklemiyordum. Yıpranan saçlarım şu an süper eski haline yakın bir düzelme yakaladım. Yakında bir kat katkısız keratin daha geçeceğim.

Benim de saçlarım kimyasal işlemlerden çok kurumuştu. Ben bu saç bakımlarından önce yalın kuru saçıma gece katkısız keratin yükledim. Sabah duruladım ve buradaki bakım gibi bir bakım yaptım. İnanılmaz muhteşem parlak nemli capcanlı ve güçlenmiş onarılmış saçlarım oldu. Resmen saçlarım dirildi. Fakat kımyasal keratin sakın kullanmayın işe yaramıyor, mutlaka Katkısız Keratin olması çok önemli..

Merhabaaa
Mecitefendi sarimsakli sampuanini kullaniyorum sizce buna devam mi etmeliyim yoksa baska bir oneriniz var mi sac dokulmesi icin?

rapunzeeel rapunzeeel canm merhaba..
Ben de dokulme ve kepekten muzdaripim.
Ayrica yavas uzuyor.
Aktardan alizade sac bakim iksiri aldim her yagdan var icinde.
Tek tek ugrasmiyim diye.
Kullanacagim kadarinin icine bi yumurta sarisi koyup saca uyguluyorum. Sonra strecleyip bekliyorum. Ayrica sampuanim otaci, duvar sarmasikli olan. Yeni basladim. Icine sarimsak remdeleyip bal kattim.
Sence ise yarar mi?
Var mi onerilerin?

Ben kendi saçıma göre birkaç yağ seçtim ve onları yapıcağım. Fakat ben Loreal Paris'in 6 mucizevi yağ şampuanını kullanıyorum. Fazla yağlanma yapmaz mı? Birde ne kadar beklememiz lazım yağları sürdükten sonra?

X