Uzun süre korunduktan sonra korunmayı bıraktığınız ilk ay hamile kalan var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar 🙏🏻

Peki belirtileriniz neydi nasıl anladınız acaba
Aynı adet olacak gibiydm halsizlk meme hassasiyeti kasık batması. Aha adet olacam kesin dedim. Bebeğe karar verdikten sonra bir kaç test almıştım evde dursn diye yine de deneyeym bakayım dedim adetime 2 3 gün vardı. Aşırı silik çıktı kan verdk daha 20 falandı.. rahim kalınlaşmaya başlamıştı ne kese ne bişey vardı henüz tabi. Öyle.. baya şok olmştuk ilk aydan beklemiyordum açıkçası.

Aynı adet olacak gibiydm halsizlk meme hassasiyeti kasık batması. Aha adet olacam kesin dedim. Bebeğe karar verdikten sonra bir kaç test almıştım evde dursn diye yine de deneyeym bakayım dedim adetime 2 3 gün vardı. Aşırı silik çıktı kan verdk daha 20 falandı.. rahim kalınlaşmaya başlamıştı ne kese ne bişey vardı henüz tabi. Öyle.. baya şok olmştuk ilk aydan beklemiyordum açıkçası.
Çok erken ogrenmissiniz gerçekten 🙂 ama kucağınıza almışsınız ne güzel Rabbim bağışlasın 🙏🏻 bende de adet olacakmisim gibi oldu sancilar falan ama hem 1 hafta geçti hemde sadece leke geldi oda sadece sildikce ve her silmeye de değil ara ara lekelenme üstünden 4 gün falan geçti sanırım şuan beklemedeyim bugünde kasiklarim bacaklarim sancilandi ne bilim birşeyler oldu vucuduma ama şuan beklemedeyim😬

Çok erken ogrenmissiniz gerçekten 🙂 ama kucağınıza almışsınız ne güzel Rabbim bağışlasın 🙏🏻 bende de adet olacakmisim gibi oldu sancilar falan ama hem 1 hafta geçti hemde sadece leke geldi oda sadece sildikce ve her silmeye de değil ara ara lekelenme üstünden 4 gün falan geçti sanırım şuan beklemedeyim bugünde kasiklarim bacaklarim sancilandi ne bilim birşeyler oldu vucuduma ama şuan beklemedeyim😬
İnşallah hamilesinizdir. ❤️ Ama olmasa da ilk aydan hiç sıkıntı yapmayın ilk bir yıl normal zaten. Şans oldu bizim biraz. Adet belirtileri aklınızı karıştırmasın ben birebir adet olacakmiş gibi hissettim.

Merhaba kasıkta ağrı oldu mu sizde akıntı nasıldı artma var miydi göğüsde sadece hassasiyet mi vardı ağrı da var miydi acaba ve yumurtlamaniz erken mi olmuştu acaba

İnşallah hamilesinizdir. ❤️ Ama olmasa da ilk aydan hiç sıkıntı yapmayın ilk bir yıl normal zaten. Şans oldu bizim biraz. Adet belirtileri aklınızı karıştırmasın ben birebir adet olacakmiş gibi hissettim.
Amin inşallah teşekkür ederim 🙏🏻😇 ya normalde yapmazdım hemen bende beklemiyorum ama yani gayet duzenliydim sonra böyle olunca kafam karıştı 😐işte hamilelik ve adet belirtileri çok benziyor benzemese keşke bu kadar 😬 haktan hayirlisi inşallah 🙏🏻

Merhaba kasıkta ağrı oldu mu sizde akıntı nasıldı artma var miydi göğüsde sadece hassasiyet mi vardı ağrı da var miydi acaba ve yumurtlamaniz erken mi olmuştu acaba
Kasıkta ağrı batma oldu memelerde hassasiyet vardı ağrı yoktu genelde de olmaz adet zamanı da. Hiç farkı yoktu adet belirtilerinden açıkçası.

Biz de aynı şekilde korunuyorduk. Yaklaşık 4 yıldır 2.çocuğu istiyorduk ama korunmayı bırakalı 4 yıl olmasına ramen olmadı. İlk 2 yıl doktora gitmedik. İlk çocuk olunca olur zamanla diye düşündük. Sonra hiçbir problem olmadığını öğrendik, ardından adet gecikmesi olunca test yaptım ve negatif çıktı tekrar doktora gittik miyom oluşmuş ve o sebeple gecikme oluyormuş öğrendik. Tedavi oldum, ilaç kullandım ardından bi süre daha deneyin olmazsa tedaviye başlayalım dedi doktorumuz. Şubat ayında 2 ay adet gecikmesi yaşadım yine miyom diye doktora gittik nasılsa miyom var bebek olmuyo diye hiç evde test falan da yapmadım ve doktora gittiğimizde 8 haftalık hamile olduğumu öğrendim 😃 şuan 18. Haftadayım. Yani kısmet ilki hemen olunca 2.de hemen okur sandık biz ama öyle olmuyormuş. Hemen hamile kalan da var bizim gibi uzun zaman geçiren de. Kesinlik yok yani.

X