Uzun süreli ilişkisinde ilk adımı atanlar ve atmaya hazırlananların topiği :))

Ne hoş olurdu ayy bende çikileta topları var onlardan yiycem aklıma getirdin :KK1:
Balım ben keçeye merak saldım ya yarın gidip alıcam bi aksilik olmazsa:26: Ya da salı günü.
Ama başka hangi malzemeler gerekli onları öğrenmem lazım hiç de keçe yapan tanıdığım yok iyi mi netten bakınıp duruyorum :26:

Ohh afiyet olsun ye :) Keçe ne demek canım hiç duymadım :26:

Kuzum ben senide düşünerek bu topiği açtım muhabbetlerde senide görmek istediğim için :) Hem şuan olmayabilir ama bu hiç olmayacak demek değil.Bizim ne olacağımız belli mi :)

sindirellaların dibisin bebek...bu ne demek ise:KK9:
sağol lokumum yaa özledim bende sizlerle muhabbetleri

sindirellaların dibisin bebek...bu ne demek ise:KK9:
sağol lokumum yaa özledim bende sizlerle muhabbetleri

Hahahaaa güzel ama sevdim sindirellaların dibi :KK1: Bende taktım vampir günlükleri dizisine ikinci sezondayım şuan izleyemıyorum aklım orda acaba ne olacak ilerleyen bölümlerde diye bak izlemediysen öneririm kafan dağılır süper :KK52:

keçe diye bişi var ya hani kumaş gibi bişi toka falan yapıyorlar bebek süs eşyası falan yapılıyor

Negüzelmiş hiç böyle şeyler yapamıyorum ben ya cok çabuk sıkılırım yapsamda el becerim pek yok :KK1:

cizelgeden de goruldugu uzere ben sozleniyorum :KK69:

Aynen hayırlı olsun şimdiden canım :) Benimde vardı çizelgem hastalıktan sonra kaldırdım yine yaparım sanırım ama gelecekleri zaman bi belli olsun :)

Hoşgeldin canım :) İnşallah herşey dilediğiniz gibi olurr :) Şu kpss illeti zaten berbat bişey :/

hoşbulduk canım :) aynen berbat ki ne berbat hayatımızın kpss denen şeye ona bağlı olması ne kötü :KK43:

Aynen hayırlı olsun şimdiden canım :) Benimde vardı çizelgem hastalıktan sonra kaldırdım yine yaparım sanırım ama gelecekleri zaman bi belli olsun :)

Ailenle konustunuz mu shanna onlar ne dedi nasıl söyledin anlatsanaa :KK61:

Hahahaaa güzel ama sevdim sindirellaların dibi :KK1: Bende taktım vampir günlükleri dizisine ikinci sezondayım şuan izleyemıyorum aklım orda acaba ne olacak ilerleyen bölümlerde diye bak izlemediysen öneririm kafan dağılır süper :KK52:

kaardeşim bağımlıydı bir ara o diziye sürekli izliyordu yaz tatilinde hergün kaç bölüm izliyordu bana da anlatıyordu ama hiç bişi anlamıyordum izlemediğim için
bende vampir filmlerini çok severim the secret circle var bak onuda ben sana öneririm süper dizi çok sezonlu değil ama cadıları anlatıyor sanırım onu beğenmiştim
ben bir kaç aydır the tudors u izliyorum şu ingiltere kralı 8. henry nin hayatını anlatan dizi:)ama bua ralar izlemiyordum yoğundum biraz son sezondayım izleyeyim bari harbiden kafam dağılır dimi

ben bu tencereyi almak istedim ama kalmamis ya cok uzuldum

Cok seker bisiy degil miiiii

$image.jpg

hoşbulduk canım :) aynen berbat ki ne berbat hayatımızın kpss denen şeye ona bağlı olması ne kötü :KK43:

Sen onca yıl oku, sonucun bi sınava bağlı olsun ki o sınavda birsürü haksızlık yapılsın...Sen 90 al atanama başkası 70 le atansın ne tuhaf :)

evet canim haklisin

kayinpeder tez zamanda iyilesir insaAllah

bizim tarih kesin o yuzden cizelge yaptim

X