Uzun süreli ilişkisinde ilk adımı atanlar ve atmaya hazırlananların topiği :))

Ailenle konustunuz mu shanna onlar ne dedi nasıl söyledin anlatsanaa :KK61:

Canım bende baba falan yok yani bi anneannem bi annem var onlarla yaşıyorum :) Annem onu seviyo zaten damadım, damadım paralanıyo :KK70: Anneannemde bişey demez annem karışmadıktan sonra..Anneme dedim babasının operasyonundan sonra düşünüyolarmıs diye tmm dedi :)

kaardeşim bağımlıydı bir ara o diziye sürekli izliyordu yaz tatilinde hergün kaç bölüm izliyordu bana da anlatıyordu ama hiç bişi anlamıyordum izlemediğim için
bende vampir filmlerini çok severim the secret circle var bak onuda ben sana öneririm süper dizi çok sezonlu değil ama cadıları anlatıyor sanırım onu beğenmiştim
ben bir kaç aydır the tudors u izliyorum şu ingiltere kralı 8. henry nin hayatını anlatan dizi:)ama bua ralar izlemiyordum yoğundum biraz son sezondayım izleyeyim bari harbiden kafam dağılır dimi

Anladım canım bende dediğini izleyeyim biara :) Valla mutlaka izle ben onu izlerken hayattan kopuyorum sanki :KK1: O filmdeki Damona aşık birsürü kız var ama ben değilim tabikiiiii :63::KK1:

Canım bende baba falan yok yani bi anneannem bi annem var onlarla yaşıyorum :) Annem onu seviyo zaten damadım, damadım paralanıyo :KK70: Anneannemde bişey demez annem karışmadıktan sonra..Anneme dedim babasının operasyonundan sonra düşünüyolarmıs diye tmm dedi :)

Ay ne güzel ya maşallahh :nazar:

Yaşasıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn, açılmış topikciğimiz :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: Selamm beybiler :KK34: Shanna Canım diğer kızların haberi var mı? Sedef, Büşra, Hürrem, Gwen...

Anladım canım bende dediğini izleyeyim biara :) Valla mutlaka izle ben onu izlerken hayattan kopuyorum sanki :KK1: O filmdeki Damona aşık birsürü kız var ama ben değilim tabikiiiii :63::KK1:

domana kim kız vaşş yabancı heriflere mi kaptırdın göynünüüüüü:KK9:

Yok öyle değil kız :KK1: Eneee özelden link atayım ben sana bak ona çok güzel :KK61:

kız çok güzel yastıklarrrrrr vayy süperr süperrrr bende aslında pembe çilek milek bişiler yapabilirim aşk acımı hafifletir her iğne darbesinde eski sevgilime batırıyormuşum gibi hissederim hem rahatlarım:KK31:

domana kim kız vaşş yabancı heriflere mi kaptırdın göynünüüüüü:KK9:

Yok kız ben değillll :) Birsürü hayranı var adamın belki sende o kızlardan biri olabilirsinn diye dedimm :KK1:

Biri Damon mu dedi? :KK53: Shanna Canım ben bugün 4. sezon 1. bölümü izledim ama film ilerlemedi ya kaldım öyle, yeni gelişmeler filan oluyo =) Kızlar, gülmek istiyosanız How i met your mother'ı bide Two and a half men i tavsiye ederim=) The secret circle'ü beğenmedim hiç :KK19:

Yaşasıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn, açılmış topikciğimiz :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: Selamm beybiler :KK34: Shanna Canım diğer kızların haberi var mı? Sedef, Büşra, Hürrem, Gwen...

kuzum gwenle hürreme haber verdim sedefe msj atayım şimdi :) Buarada selam napıyosun bakalımmm :) Bugun teyzen yüzünden mi moralin bozulmus benımde aynı konudan canım sıkkın :/

kız çok güzel yastıklarrrrrr vayy süperr süperrrr bende aslında pembe çilek milek bişiler yapabilirim aşk acımı hafifletir her iğne darbesinde eski sevgilime batırıyormuşum gibi hissederim hem rahatlarım:KK31:

Düşünceye bak enee korktum :18:voodoo bebeği yap sen eski sevgiliye daha uygun olur :KK1:
Ama çok güzel di mi bu gönderdiğim böyle şeylere merak saldım evde durunca böyle mi oluyo ne :KK1:
Bu arada biz tanısmadık sanırım:26:
Ben Dıbeyin Antalya'da yaşıyorum henüz ev sarmaşığıyım 2-5 ay sonra doğum günüm var(böyle saçma sayıları seviyorum:KK1:)
Çalışmıyorum şu an işsizim:KK1:

Yok kız ben değillll :) Birsürü hayranı var adamın belki sende o kızlardan biri olabilirsinn diye dedimm :KK1:

ben sana çok beğendiğim adamı göstereyim mi wuu kaslı bebek
$Hugh-hugh-jackman-31361114-500-750.jpg
hem kaslı hem tatlı gülüşlü hem karizmatik o bir hugh jackman:KK30:

Biri Damon mu dedi? :KK53: Shanna Canım ben bugün 4. sezon 1. bölümü izledim ama film ilerlemedi ya kaldım öyle, yeni gelişmeler filan oluyo =) Kızlar, gülmek istiyosanız How i met your mother'ı bide Two and a half men i tavsiye ederim=) The secret circle'ü beğenmedim hiç :KK19:

Ben bayılmıştım secret'a ama 2. sezon gelmedi çok üzüldüm :26:

X