Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok teşekkürler inanın çok ihtiyacım var elimden geleni yapıcam tam olarak buna ihtiyacım var sizin önerdiklerinizi gün gün uygulamak istiyorum ve bu gün başlıyorum .

nekadar cabuk baslarsan okadar guzel canım ınankı azımlı olursan en gec 1 aya bunu hallederız yeterkı yapcağına ınan ve egzersızlerı bırakma bız hep yanında olucaz zaten.egzersız yapmak canını sıkabılır ıstmeyebılırsın bızde oleydık ama onla basardık ınan ılk parağını soktuğunla cok mutlu olucaksınn esın ıcın kendın ıcın azımlı davran ve kısa zamanda senıde gelın edelım burda:KK12::KK12:

çok teşekkürler inanın çok ihtiyacım var elimden geleni yapıcam tam olarak buna ihtiyacım var sizin önerdiklerinizi gün gün uygulamak istiyorum ve bu gün başlıyorum .

süpersin cnm işte bu:13:
bak incecik apartı yada parmağını 1 kez almayı başar nası mutlu olcaksın umutlanacaksın emin ol:KK16::KK16::KK16::KK16:
avesranın dediği gibi aynayı al karşına ıkın deliğin açıldığını göreceksin aparatı yada parmağını düz değil popo yönüne doğru eğimli it olurmu anlamadğn bişey olursa sor hemen :KK6::KK6:
bizide haberdar et gelişmelerden:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
nekadar cabuk baslarsan okadar guzel canım ınankı azımlı olursan en gec 1 aya bunu hallederız yeterkı yapcağına ınan ve egzersızlerı bırakma bız hep yanında olucaz zaten.egzersız yapmak canını sıkabılır ıstmeyebılırsın bızde oleydık ama onla basardık ınan ılk parağını soktuğunla cok mutlu olucaksınn esın ıcın kendın ıcın azımlı davran ve kısa zamanda senıde gelın edelım burda:KK12::KK12:

inan bunu çok istiyorum ben de eşimle çok büyük hayallerle evlendim ama kabusa dönüştü biz hala çok mutluyuz ama eksiğiz artık tam olmak istiyoruz bu arada ben her gün seni burda bulabilirmiyim yani nasıl iletişime geçicemi bilmiyorum daha çok yeniyim bu formda

inan bunu çok istiyorum ben de eşimle çok büyük hayallerle evlendim ama kabusa dönüştü biz hala çok mutluyuz ama eksiğiz artık tam olmak istiyoruz bu arada ben her gün seni burda bulabilirmiyim yani nasıl iletişime geçicemi bilmiyorum daha çok yeniyim bu formda

canım melısa -akla ben haftaıcı sureklı burdayızz aksama kadar ama bız olmasak bıle herkes sana yardımcı olucak zaten emın ol sen yeterkı yaptın hersyeı buraya yaz:KK54:

süpersin cnm işte bu:13:
bak incecik apartı yada parmağını 1 kez almayı başar nası mutlu olcaksın umutlanacaksın emin ol:KK16::KK16::KK16::KK16:
avesranın dediği gibi aynayı al karşına ıkın deliğin açıldığını göreceksin aparatı yada parmağını düz değil popo yönüne doğru eğimli it olurmu anlamadğn bişey olursa sor hemen :KK6::KK6:
bizide haberdar et gelişmelerden:KK19::KK19::KK19:

tamamdır ben bu söylediklerinizi bu gün deneyecem ne kadarını yapabilirim bilmiyorum ama deneyecem serçe parmaktan mı başlamalıyım peki ?

tamamdır ben bu söylediklerinizi bu gün deneyecem ne kadarını yapabilirim bilmiyorum ama deneyecem serçe parmaktan mı başlamalıyım peki ?

ellerını guzelce yıka serce parmağını ıyıce jelle ve delığe yasla baska yone doğru bak panık yapmadan popo yonune doğru ıttır ve gıttını goruceksın cnm ıkın ıttırıken zaten delık genıslıcek baktınkı parmakla yapamıosun kulak copune pecete sa bı ıkıkat setrecle onuda prezervatıfe gecır jelle bolca ve aynı yontemı uygula ıkınarak ıttır cnm bugun bunları dene ve yarın sabahtan senden haber beklıoruzz:KK6:

serçe parmakla başla cnm güzelce kayganlaştır. eger tırnağından rahatsız olursan parmağına prezervatif geçirirsin aklında bulunsun:KK66:
bak resmini koyuorm parmağını dimdik itme olurmu .Eki Görüntüle 811127 nerde takılırsan hemen sor.

ellerını guzelce yıka serce parmağını ıyıce jelle ve delığe yasla baska yone doğru bak panık yapmadan popo yonune doğru ıttır ve gıttını goruceksın cnm ıkın ıttırıken zaten delık genıslıcek baktınkı parmakla yapamıosun kulak copune pecete sa bı ıkıkat setrecle onuda prezervatıfe gecır jelle bolca ve aynı yontemı uygula ıkınarak ıttır cnm bugun bunları dene ve yarın sabahtan senden haber beklıoruzz:KK6:

tamam canım aynen uygulayacam söylediklerini yarın da ilk fırsatta ne kadarını yapabildiğimi paylaşıcam çoookkk teşekkürler iyiki burdasınız

bencede pes :) valla yüzyılın değil binyılında tembeli seçebilirsin canım seni burda gördüğüme sevindim iyisindir inş.

teşekkür ederim canım evet bırakmak istemiyorum aslında aylar öncesi her nekadar kötü bir sonuç için burda olsakda çok güzel zamanlar geçirdik arkadaşlarla ki özlüyorumda inş. eskisi gibi olur.. :)

canım bazen öyle anlar geliyorki hani herşeyi biliyorsundur ama takılıp kalıyorsundur işte yani normal düşünürken kafamda herşey basit ama uygulamaya geçerkende bi okadar çaresiz çırpınışlara kalıyorum bunu çözemedim daha işte çözdüğüm an yenicemde nezaman bilmiyorum :)) bu arada eskisi gibi inş. tekrar devam ederiz bende özledim...

ahh yasemincim nerdee kız yenmiş olsam böyle durgun sakin bi yazı yazarmıyım sence deliririm heralde ama nerdee diyorum ya ay zorlaşıyo gitgide halbuki yaz aylarında yeneceğimden okadar emindimki tekrar kışa geldim bu berbat bi durum maaleseff bakalım bizim için ogün ne zaman gelicek bu tembellikle zor :))

hayalcim üzüldüm doğrusu keşke bende yendim dediğini okusaydım demek sende halen bu durumdasın insan bi takıldımı tam takılıyo bizde öyle olduk bana sen şanslısın diyon ya anlıyorum seni bana görede 2 3 aylık evli olanlar şanslı geliyordu ama bence hiç birimiz şanslı dğeiliz canım geçen hergünn geride bıraktıgımız hergün bence bizim için büyük tehlikle :KK50:

kız ne ara girdin buraya neyse sana bişiy demicem seninle hergün çene çalıyoruz bu konuda zaten sende yakında beni terkedicen bu tembellikle ya bakalım ne zaman olucakkk:KK1:

sen beni terketme de ben seni terketmem merak etme :KK14:

iyiyim şükür canım işte biraz gaza gel diye söylüyorum hamileyim bulantılar falan aslında yazmıyacaktım başima gelen önceki olay yüzünden pek konuşmuyorum tam belli olsun istiyordum ama dayanamadım hadi yavrum ya inan çok kolay çççççoooookkkk kkkoooaaayyy

canım gözün aydın Allah bebeğini kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:

ben kullandım tatlım hazırladığım aparatın etrafına emla srdüm sonra onu vajinaya yerleştirdim heryer kremlenmiş oldu bi tüpün yarısını kullanıyodum ben

vajinanın girişine sürsem emla yarım tüp sonra aparatları denesem olurmu birde uyşması ne kadar zaman sonra geçiyor.birde emlayı günde kaç kez kullanıcam akşamda sürsem sıkıntı olurmu .2 yıllık evliyim arkadaşım bıktım diyebilirim evliliğim kabusa döndü

vajinanın girişine sürsem emla yarım tüp sonra aparatları denesem olurmu birde uyşması ne kadar zaman sonra geçiyor.birde emlayı günde kaç kez kullanıcam akşamda sürsem sıkıntı olurmu .2 yıllık evliyim arkadaşım bıktım diyebilirim evliliğim kabusa döndü

canım aparata prezervatıf gecırıp bol jelleyıp denesen:KK14:

canım çok ii anlıyorum seni bende tam 1 yıllık evliyim ve bende yapamadım. emlayı burda önerdiler kullandım ben faydasını görmedim ama başaranlar var onunla sende dene denemekten zarar gelmez. canım aparata sürersen hem girmesi kolay oluyo hemde kaygan oluyo uyuşması en fazla 5 dk cnm her zman kullanma onu ama egzersizlere başaldığında kullan alışınca onsuz dene sonrada eşinle deneme yapınca kullan

X