VAJİNİSMUSA üNLü DOKTORUN ÇÖZüMü...

Arkadaslar merhaba. Ben buradan sizlerin sayesinde iki gun once dilatorle calismaya basladim, ucuncuye kadar gayet sorunsuzca alabiliyorum. (Ucuncude bir yerde hafif bir sizlama oluyor ama devami kayip gidiyor) Dorduncude ilk basta baya zorlandim ama megersem yonunu bilemiyormusum esim su sekilde iteceksin diye gosterince (gercekten yazik bir de egitimliyim universite mezunuyum diye geciniyorum) onu da tamamen sorunsuz aliyorum fakat icerde bir sizlama oluyor. Bu sizlama birkac gun daha calisarak mi geciyor yoksa plastik oldugu icin eslide bu sorunu yasamaz miyim? Bu arada benim ilk iliskim vemcaine sprey ile hallolmustu ama uyusturucusuz yapamamistik o nedenle bebe yagindan baska hicbir sey kullanmiyorum her seye beynimi alistirmak icin. Dorduncu boya bacaklarimi kasmadan ve o hissettigim siziya alismak ne kadar surer daha onceden tecrubeli arkadaslarim yardimci olursa cok sevinirim

Arkadaslar merhaba. Ben buradan sizlerin sayesinde iki gun once dilatorle calismaya basladim, ucuncuye kadar gayet sorunsuzca alabiliyorum. (Ucuncude bir yerde hafif bir sizlama oluyor ama devami kayip gidiyor) Dorduncude ilk basta baya zorlandim ama megersem yonunu bilemiyormusum esim su sekilde iteceksin diye gosterince (gercekten yazik bir de egitimliyim universite mezunuyum diye geciniyorum) onu da tamamen sorunsuz aliyorum fakat icerde bir sizlama oluyor. Bu sizlama birkac gun daha calisarak mi geciyor yoksa plastik oldugu icin eslide bu sorunu yasamaz miyim? Bu arada benim ilk iliskim vemcaine sprey ile hallolmustu ama uyusturucusuz yapamamistik o nedenle bebe yagindan baska hicbir sey kullanmiyorum her seye beynimi alistirmak icin. Dorduncu boya bacaklarimi kasmadan ve o hissettigim siziya alismak ne kadar surer daha onceden tecrubeli arkadaslarim yardimci olursa cok sevinirim
Bende tam 1 sene bu sorunla yasadim agladim sizi cok iyi anliyorum dedim doktorada gidemedim bigun basaririm dedim ve kendimi kasmadim herkes yapabiliyorsa bende yaparim dedim cok kotuydum ama sonunda basardim beyinde bitiyor gercekten sonra ilk basardigimizda bebegimiz oldu kendini kasma hic aci olmuyorki insallah sende basarirsin

Canım benim hiç usanmadan dördüncü aparata devam et. Ben de bir hafta önce yendim ve aynı şeyleri yaşadım dördüncü aparatta. İnan alışacaksın hatta birinci ikinci aparati nasıl rahat sokuyorsan bi zaman sonra dördüncü aparati da o kadar rahat sokacaksın. Sızlanma olduğunda dur ilerleme beklet içinde ve tuvaletini yapar gibi rahat ol

Cok tesekkur ederim birazdan basliycam calismalara tekrar:) artik cok yoruldum cok uzuluyorum, esimle her tartismamiz buna baglaniyor, artik tek dilegim sorunsuz bir cinsel hayata sahip olmak🙏🏼

Cok tesekkur ederim birazdan basliycam calismalara tekrar:) artik cok yoruldum cok uzuluyorum, esimle her tartismamiz buna baglaniyor, artik tek dilegim sorunsuz bir cinsel hayata sahip olmak🙏🏼
Canım çok normal o şekilde tartışma yaşamanız malesef hepimizin başına geldi bu şekilde 😒 ama gerçekten çok basit aslında o dördüncü aparati sık sık dene asla vazgeçme her yaptığında biraz saha rahatlayacaksin. Kendine zaman ver. Ben neredeyse 2 Ay aparatlarla çalıştım dördüncü aparata bir iki hafta çalıştim. Ne kadar çok yaparsan o kadar alışacaksin öyle düşün

Tekrar herkese merhaba, ben dorduncuyu sorunsuz alabilmeme ragmen esimle yapamadim. Yani giriyor ama bir yerden sonra cok kasiyorsun diyor ve gercekten o bir yer dedigi yerde ilerlemiyor o da bacaklarmi acmaya calistikca daha cok kasiliyorum. Dilatorde olmuyordu oraya denk gelmiyordum. Neden peniste boyle oldu? Ne yapmaliyim? cok heveslenmistim olacak diye. Cok uzgunum😢

Merhaba biliyorum uzerinden baya zaman gecmis ama simdi okurken sorunun ayni oldugunu gordum. Bu kismi nasil astiniz acaba? Ben dorduncu boyu rahatlikla yapiyorum ama bugun esimle denedim yarisindan sonra dilatorde olmayan bir yere denk geliyor. Nasil asicam? 😢

Kızlar merhaba ben yeni üye oldum. 4 yıllık evliyim ve hiç ilişki olmadı hatta kendime dokunurken bile irrite oluyorum. Çok mutsuzum çok korkuyorum ne olur akıl verin bana yardım edin. Sanki düz bir duvar var içimde ve kanamaktan çok korkuyorum. Dilatör sipariş edecem ama nasıl yapacam hiç bilmiyorum düşüncesi bile çok kötü etkiliyor.
Merhaba sakın endişelenme çözümü oldukça kolay ve rahat diktatörlere, çok kısa sürede aşıcaksın inan bana

Merhaba Angel-112 Allah senden razı olsun, iyki denk gelmişim sana, ne zaman aklıma gelsen dua ediyorum sana ve tüm nesline :) evliliğimin 8 yılı vajinismus ile geçti, kendimi hiçbir zaman bu konuyu aşmaya hazır hissedemedim, her zaman erteledim Ama kendi kendine geçmiyor bu sorun arkadaşlar, iyileşmek için istekli olmak ve olumlu düşünmek ve kendine karşı sevgi dolu olmak gerekiyor, benim bu durumu aşma isteğim bebek sahibi olmak istememle başladı, bu kadar kolay iyileşileceğimi bilsem çok daha erken isterdim, Angel in talimatlarına bire bir uydum, kendimi rahat bıraktım ve çok kısa sürede aştım, hala inanamıyorum ve şuan en güzeli de hamile olmam :) ertelemeyin kendi kendine geçmiyor çünkü benim gibi 8 sene beklemeyin, vajinismus olan tüm herkeze dua ediyorum, şimdi harekete geç ve cesaretli ol, sevgiyle kolaylıklarla...

Kızlar bu kremi yurtdısından nerden bulabiliriz?

Kesinlikle Angel_112 ye Katılıyorum bende bu krem ve apArtlarla yendim vajiyi zeytinyagını denemedim diğer uyuşturucu kremler vs ama gercekten bu Minicik krem bir mucize denediğinizde nedemek istediğimi anlıcaksınız. Şimdiden geçmiş olsun
Slm cnm nerden aldin kremi?

Kizlar kremi nerden bulabiliriz form acılalı baya olmus ama krem suan satısta varmı

Kesinlikle Angel_112 ye Katılıyorum bende bu krem ve apArtlarla yendim vajiyi zeytinyagını denemedim diğer uyuşturucu kremler vs ama gercekten bu Minicik krem bir mucize denediğinizde nedemek istediğimi anlıcaksınız. Şimdiden geçmiş olsun
Bu kremi nerden bulabilirim acil donebilirmisiniz

X