Vazgeçemediğiniz Oje Markası ve Rengi Hangisi ?

bu arada esas soruya cevabı unuttum:)) hangi marka ve renk niye vazgeçilmezdi sanırım.. renk olarak beyaz seviyorumda... marka konusunda bi şey diyemiycem.. henüz o konuda bilgim yok. zamanla öğreneceğim inşşallah:Roflol:

Ellerime parlatıcı ayaklarıma kırmızı sürerim. Çabuk kuruyan, dayanıklı olanlar tercihimdir.

bu arada esas soruya cevabı unuttum:)) hangi marka ve renk niye vazgeçilmezdi sanırım.. renk olarak beyaz seviyorumda... marka konusunda bi şey diyemiycem.. henüz o konuda bilgim yok. zamanla öğreneceğim inşşallah:Roflol:

olsun canım...hepsine motomot cevap vermek zorunda değilsin :)
sonuçta yazılı sınav sorusu değil bu :1yes2: maksat muhabbet olsun :):Roflol:

drill arkadaşım dediğin şeyde haklısın fakat
çabuk kuruyan ojeler de çabuk soyuluyor...ben lorealin birçok oje çeşidini denedim

örtücülük ve çabuk kurumasına lafım yok ama 2. günde hemen soyulmaya başlıyor
bence ojede önemli olan şey..1 kere sürüp 1 hafta unutmak yada en azından 5 gün düşünmemek

:1rolleyes:selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.ben daha çok koyu ve pastel tonları çok seviyorum benimde öyle ojede marka merekım yoktur...ben özellikle bordo ve kahve tonlerını kullanıyorum ama diğer renklerdede bi çok ojem var.çünkü ben ojeleri çooook seviyorummmmm..........

Ben genelde acik renk yada cila suruyorum ama tabiki kirmizi olmadan olmazim ozel gunlerde tercihim herzaman kirmizidir kullandigim marka Loreal

flormarın true color serisi yeni çıktı ve harika tonları var özellikle koyu tonları bile bir sürüşte kapatabiliyor kırmızıda 22 numara tercihimdir

ya manikür yaptırmak istiyorum ben de, tırnaklarımın kenarındaki deriler çok kötü duruyo. ama arkadaşlarım bi kere yaptırınca hep gerekiyo,eller mahvoluo dedi.. naapsam :/

kardeş bence sen manıkur yaptır ellerının ne kadar guzel oldugunu farkedeceksın ben sureklı yaptırıyorum kı ılk halınden her zaman guzel oluyo

ööle mi dersin :uhm: e bi deniyim o zaman,bi kereden bişey olmaz =)

bende kışın hep kırmıızı ve french yazında french ve beyaz :Roflol: :Roflol:

Kirmizi,ve Bordo Max Factor Süper Aninda Kuruyor Dakikalarca Beklemeye Gerek Yok Tavsiyemdir

arkadaşlar ben hayatımda hiç fransız manikürü yapmadım..
bi de o yöntemi denemek istiyorum
fransız maniküründe tırnak uçlarındaki beyaz kısmı hangi ojeyle boyanıyor

flormar ın 319 u diye aklımda kalmış..doğru mu ?
ona göre gidip alıcam ..çünkü bir sürü beyaz tonu var

artık tırnaklarımı yemiyorum 1 hafta sonra oje sürebilirim artık sanırım çok mutluyum yemicem bidaha inşallah kararlıyım öptm hepinizi ....

X