Ve biz...

True senin ve kalbinin güzelliğini hepimiz biliyoruz.Ne güzel bir hikayeniz varmış.Senin masumiyetin farkın şuradan belli:millet paralı erkek bulunca kaçırmamak için elinden geleni yapar sense elinin tersiyle itmişsin ilk başta,helal olsun .İnşallah bir gün tanışırız bende sana bizim tanışma hikayemizi anlatırım.bizimkisi pek karışık:KK1:Ne olaylar ne olaylar...:KK14:
Ebru bu tür şeyleri yazmayaydın iyiydi,cidden utanıyorum ben.:KK30:
Tanışma hikayenizi bekliyorum,albümden yazarsın müsait olunca,bekliyorum.

trucuğum canım benim abamm
iç geçirerek okudum hikayenizi ne kadar güzel ve masumdu rabbim yüreğine göre bir evlilik bir eş nasip etmiş sana :KK16::KK16:
herşeyin en iyisine hakediyosun buna inanıyorum
sevgililer gününde yaptırdığın karikatürüde şimdi anladım:KK1:

sizi ne kadar tanımasamda hayatınızda ne kadar zorluk yaşasanızda mücadelenize hayran kaldım inşallah hep mutlu mesud olursunuzz

Kuzum yeni gördüğümü söylesem beni affeder misin? :KK17::KK14:

Hikayeni az çok biliyordum ama bu kadar detaylı bilmiyordum,film gibi gerçekten.:KK31::nazar:

Hayatının geri kalanı hep mutlu ve huzurlu geçsin,sen her şeyin en iyisine layıksın.:KK16:

trucuğum canım benim abamm
iç geçirerek okudum hikayenizi ne kadar güzel ve masumdu rabbim yüreğine göre bir evlilik bir eş nasip etmiş sana :KK16::KK16:
herşeyin en iyisine hakediyosun buna inanıyorum
sevgililer gününde yaptırdığın karikatürüde şimdi anladım:KK1:
Falkonumm abasının gülü..:KK16:
Teşekkür ederim canım..
Evet yaptırdığım karikatür portre de ilk buluşmamızın can alıcı sahnesi yer alıyor.:KK53::KK53:

Kuzum yeni gördüğümü söylesem beni affeder misin? :KK17::KK14:

Hikayeni az çok biliyordum ama bu kadar detaylı bilmiyordum,film gibi gerçekten.:KK31::nazar:

Hayatının geri kalanı hep mutlu ve huzurlu geçsin,sen her şeyin en iyisine layıksın.:KK16:
Canımmmm affedilecek birşey yokki..
İyi yürekli arkadaşım benim..:KK16:
Rabbim herkesin gönlüne göre versin arkadaşım,tüm isteyenlere nasip etsin inşallah(amin).

Arkadasim sen daha gecen hafta nisanlinla ilgili konu acmistin :s

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X