Via hospital selimiye (üsküdarda) yeni açılan hastaneye giden varmı?

342013

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2013
402
2
[sıze=3]via hospital selimiye (üsküdarda) yeni açılan hastaneye giden varmı? Doğum yapan varmı? Muayene olan varmı? Nasıl memnun kaldınızmı? Sigortalı muayene ücreti ne kadar? [/sıze]

Merhaba ben dogumumu via hospital selmiyede yaptim
Epidural normal yaptim hastane cok temiz kadinbdogum uzmani serpil hanimdan cok memnun kaldim. Sgk anlasmasida mevcut. Muayeneden fark ucreti almiyorlar
Suanda cocugumun kontrollrrini hala orada yaptirmaktayim
Ben cok memnun kaldim ve tavsiye ediyorum.

merhaba ben dogumumu via hospital selmiyede yaptim
epidural normal yaptim hastane cok temiz kadinbdogum uzmani serpil hanimdan cok memnun kaldim. Sgk anlasmasida mevcut. Muayeneden fark ucreti almiyorlar
suanda cocugumun kontrollrrini hala orada yaptirmaktayim
ben cok memnun kaldim ve tavsiye ediyorum.

benim sigortam var para vermicem yani dimi?

benim sigortam var para vermicem yani dimi?

Merhabalar, bende bu hastanede doğum yapacağım. Doktorum Serpil Özen bu hastanenin başhekimi oldu. Çok güzel olmuş. Geçen hafta muayene olmaya gittim. İnşallah 4 ay sonra bebeğime kavuşacağım :)) Benim bildiğim sgk'lı hastalardan muayenelerden ücret almıyorlar. Birde normal doğuma teşvik için kampanya yapmışlar.. 3.çocugunu dünyaya getirecek annelere doğum bedava :) Doktorumu çok seviyorum. Hastaneyi görmeden önce çok endişelenmiştim. ama artık içim çok rahat..beğendim..

bende iiyi bir doktor ve güzel bir hastane arıyorum:KK31:
muane ücreti nekadar peki:26:bide ben bu hastaneyi ilk defa duydum :44:yenimi açıldıki:KK53:

EVET tatlım yeni açıldı o yüzden soruşturuyorum memnun kalan varsa bende gidicem

kimse muane ücretini ve en önemlisi doğum ücretlerini yazmamış ama:26:
ben normalde yunus emreye gidiyorum hasteneden memnunum fakat doktordan memnun değilim:KK31:
yarın arım b hastaneyi umarım uçuk fiyatları yoktur:KK50:

ben dogumumu orada yaptım canım cokda memnun kaldım. Icın rahat olsun.

ben normalde yunus emreye gidiyorum hasteneden memnunum fakat doktordan memnun değilim:KK31:

Ben geçen yıl kasım ayında yunus emrede düşük dolayısıyla kürtaj oldum hastaneden hiç memnun kalmadım beni kürtaja aldılar çıktıgımda oda boşalmadıgı için taburcu olana kadR doğumhanede sedyede yatırdılar şikayet dilekçesi verdik umurlarında bile olmadı doğumhane zaten berbattı hiç tavsiye etmem orda doğum yapmanı

Via hospitala gelince
Ben çok uzun süredir dr ve hastane arastırıyorum kürtajdan önce serpil hanım medivia dayken muayne olmuştum cok tecrübeli sakin naif bir kadın nasıl iletişim kurması gerektiğini çok iyi biliyor. Ama hastanenin personeli ve şartlarıda çok önemli hastanenin dr ları sezayen doğuma zorladıklarını bıldıgmız bı donemde hele ki serpil hanım duydugum kadarıyla normal doğum taraftarı hastanede öyle galiba.. O kadar çok doktor duydum ki son ana kadar normal doğum deyip sonra agresifleşerek sezaryende direten.. O yüzden dr a güvenebilmek çok önemli ayrıca özelde de olsa sizi takip eden dr doğumunuza girmeyebiliyor gece veya hafta sonu olduğunda boyle bı durumda erkek nöbetcı dr dogum yaptırıyor ben tum bunları arastırıp sıkılan bırıydım ama via da tüm personel kadın hastabakcısından temizliğine kdar bu biraz rahatlattı yarından itibaren serpil hanıma başlayacağım hamile kalmadan önce yapılması gerekn torch kan sayımı vs tahlıllerı yaptırmak ve rahim agzında küçük bi yara vardı smear testi yaptrıma için muayene ücreti sgk lılar için 12 tl kan sayımı 10 tl smear testi 30 tl ancak torch testi 200 ün üzerindeymiş o yüzden torchu eşimin çalıştığı hastanede yaptıracağım devlet hastaneside tüm testlerim iyi çıkarsada bi iki aya hamile kalmak istiyorum allah kısmet ederse

Çok uzun yazmışımm :) kusura bakmayınn :)) serpil hanıma devam ederken yine bilgilendiririm hastaneyle ilgili görüşlerimide yarından sonra yazarım.. Şuan fiyatları ve kadın personel olması dolayısla çok cazip geliyor serpil hanımıda tanıyorum umarım hastaneden de memnun kalırım ve hep orda devam ederimm

Ben geçen yıl kasım ayında yunus emrede düşük dolayısıyla kürtaj oldum hastaneden hiç memnun kalmadım beni kürtaja aldılar çıktıgımda oda boşalmadıgı için taburcu olana kadR doğumhanede sedyede yatırdılar şikayet dilekçesi verdik umurlarında bile olmadı doğumhane zaten berbattı hiç tavsiye etmem orda doğum yapmanı

Via hospitala gelince
Ben çok uzun süredir dr ve hastane arastırıyorum kürtajdan önce serpil hanım medivia dayken muayne olmuştum cok tecrübeli sakin naif bir kadın nasıl iletişim kurması gerektiğini çok iyi biliyor. Ama hastanenin personeli ve şartlarıda çok önemli hastanenin dr ları sezayen doğuma zorladıklarını bıldıgmız bı donemde hele ki serpil hanım duydugum kadarıyla normal doğum taraftarı hastanede öyle galiba.. O kadar çok doktor duydum ki son ana kadar normal doğum deyip sonra agresifleşerek sezaryende direten.. O yüzden dr a güvenebilmek çok önemli ayrıca özelde de olsa sizi takip eden dr doğumunuza girmeyebiliyor gece veya hafta sonu olduğunda boyle bı durumda erkek nöbetcı dr dogum yaptırıyor ben tum bunları arastırıp sıkılan bırıydım ama via da tüm personel kadın hastabakcısından temizliğine kdar bu biraz rahatlattı yarından itibaren serpil hanıma başlayacağım hamile kalmadan önce yapılması gerekn torch kan sayımı vs tahlıllerı yaptırmak ve rahim agzında küçük bi yara vardı smear testi yaptrıma için muayene ücreti sgk lılar için 12 tl kan sayımı 10 tl smear testi 30 tl ancak torch testi 200 ün üzerindeymiş o yüzden torchu eşimin çalıştığı hastanede yaptıracağım devlet hastaneside tüm testlerim iyi çıkarsada bi iki aya hamile kalmak istiyorum allah kısmet ederse

Çok uzun yazmışımm :) kusura bakmayınn :)) serpil hanıma devam ederken yine bilgilendiririm hastaneyle ilgili görüşlerimide yarından sonra yazarım.. Şuan fiyatları ve kadın personel olması dolayısla çok cazip geliyor serpil hanımıda tanıyorum umarım hastaneden de memnun kalırım ve hep orda devam ederimm

çok geçmiş olsun canım rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah busefer kucağına alıcaksın meleğini:KK16:
bende 2.5 yıldır çok doktor gezdim pko belası yüzünden.tam tüp bebeğe başlıyacakken Rabbim yüzüme güldü hamile kaldım.umarım sağlıkla kucağımada alırım Rabbim isteyen herkese nasip etsin:KK16:bende bugün aradım ssk ya 12 tl muane dediler.yarın sabah için randevu aldım bakalım nasıl geçicek ..Gelişmeleri tümüyle yazarım sizlere bende..

Via hospitala gelince

bilgilerinizi merakla bekliyicem çok sağol şimdiden canım

çok geçmiş olsun canım rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah busefer kucağına alıcaksın meleğini:KK16:
bende 2.5 yıldır çok doktor gezdim pko belası yüzünden.tam tüp bebeğe başlıyacakken Rabbim yüzüme güldü hamile kaldım.umarım sağlıkla kucağımada alırım Rabbim isteyen herkese nasip etsin:KK16:bende bugün aradım ssk ya 12 tl muane dediler.yarın sabah için randevu aldım bakalım nasıl geçicek ..Gelişmeleri tümüyle yazarım sizlere bende..

senin gelişmeleride merakla bekliyicem canım

Fiyat 12 tl ise gayet uygun bence denemek lazım.gebelik muayene için gidenler tecrübelerini bizimle paylaşsın

Amin canım çok sağol inşallah sende sağlıkla alırsın bebişini kucağına :)
Benim ilk hamileliğim süpriz olmuştu planlı değildi, 9 haftaya kadar gittim geldim 3 farklı hastaneye bebek gözükmüyor die en sonunda gözüktü ama kalbi atmıyordu :KK43: öyle üzgün bir durumdayken bide hastanede kötü şeyler yaşamak çok yıpratıyor insanı :KK43:(
Şimdi temkinli davranıyorum bütün testlerimi yaptırıp folik asit kullanıp öyle hamiş olmak istiyorum :))
Hangi dr a aldın randevu benim yarın sabah serpil hanıma randevum var karşılaşırız belki :))

X